Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30+os férfiak szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+os férfiak szívesebben költenek a fiatal barátnőjükre mint a huszonéves pasik?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de úgy vettem észre, hogy a fiatalabb férfiak nem szívesen költenek a barátnőjükre, mondván, hogy a nők csak a pénzt viszik.

Az idősebbektől, 30-40 fölöttiektől nem sűrűn hallani ilyet, nekik nem számít és nem fukarkodnak, szívesen ajándékozzák meg a fiatal barátnőjüket/feleségüket.


2017. febr. 19. 20:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nem kopogtatok én sehol. Csak amikor elkezdtem ismerkedni mindig ilyenekbe bukkantam. Nyilván nem is tartott túl sokáig velük az ismerkedés... Mert nincs kocsim.:D
2017. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Ez, emberfüggő. Én, soha nem sajnáltam, még akkor sem, ha tudtam, semmi nem lesz belőle. Mondjuk egy vacsit, vad idegen nőre sem sajnáltam. Viszont ha kérte, egy fillért sem.
2017. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Hát nem 5 csillagos étterembe kell menni, hanem egy szimpla, egyszerű étterembe esetleg pizzázóba valamilyen alkalomból.

Vagy ez is túl horrorisztikusan hangzik?

2017. febr. 19. 21:18
 14/34 anonim ***** válasza:
43%

A legtöbb 20 éves biztosan nem sajnálná ilyen apróságokkal megajándékozni a barátnőjét.

Ha általánosítasz a te bajod. Vagy ezekre a badarságokra akarod fogni, hogy te is nagyobb pénzes palira vágysz...

2017. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem! Tapasztaltam, és tényleg rosszul esett amikor egy db csokit nem vágott hozzám születésnapomra, én meg mindig gondoltam rá még névnapján is... De nem említettem neki, mert biztos pénzéhesnek lettem volna titulálva.
2017. febr. 19. 21:27
 16/34 kolosszus22 ***** válasza:

Én sem értelek kérdező, hogy te milyen pasikkal ismerkedtél eddig? A leírásod alapján neked semmi extra nagy kívánalmad nincs. Igaz én már 29 vagyok, lassan töltöm a 30-at, de sem most, sem a 20-as éveim elején nem sajnáltam nőtől sem csokit, sem mozit, sem vacsorát ha arról van szó...alap dolgok szerintem, időnként beleférnek ezek, ez normális dolog, ettől nem fogom azt mondani egy nőre h a pénzre megy és viszi a pénzt.

Viszont egyre több az olyan nő aki tényleg viszi és erre megy, na ők nem csokira és kis figyelmességre vágynak. Ők az életük magas szinten való finanszírozását várják: menő kocsi, ruhák, cipők, utazások,stb.

Nekem is volt 1-2 ilyenhez szerencsém a pályafutásom alatt, na rájuk lehet mondani h a pénzt viszik.

2017. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

És ha találtál egy fiatal srácot, aki nem foglalkozik a barátnőjével, akkor már mindegyik ilyen... Logikus.

De mindegy, szerintem te biztos pénzes férfira vágysz ha ilyen kérdést írtál ki... Jó takarni valamivel.:D

2017. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

A legközelebb akkor jutsz az igazsághoz, ha kiszámolod. Egy olcsó helyen, ha minimumra veszel mindent, akkor 1600 a fő fogás, 800 a leves, meg 500 az üdítő. 2 főre kb. 6-8 ezer ft az 1 darab este, és 31 napos a hónap. Ha a saját kereseteddel összehasonlítod, megtippelheted, hogy kb hány ilyen alkalom lenne neked az, amit még nem érzel meg anyagilag. Egy férfinak is ugyanolyan, mint egy nőnek lenne.

Természetesen láttam olyan fiatal férfit, aki mindig mindent fizetett, és vitte a lányt mindenhova, utána meg teljesen le volt égve örökké, de nem tudom milyen nő az, akinek egy ilyen buta valaki kell.

2017. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

17-es, lehet annyira ostobának tartasz, hogy belém tudod magyarázni amit nem szeretnék, de sajnos nem jön össze a lejárató kampányod, de örülök, hogy megpróbáltad.

Ezt a tehetséget kamatoztasd valahol mindenképpen! :)

2017. febr. 19. 21:34
 20/34 A kérdező kommentje:

18-as, én ha meghívnék valakit vacsorára nem számolgatnám, hogy mire mennyi megy el, mivel nem havi szintű éttermezésre gondolok, hanem évi 1-2-re.

Szerintem azt ki lehet bírni vagy tévedek?

2017. febr. 19. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!