Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy pátyolgatni való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy pátyolgatni való pasival összejönnétek?

Figyelt kérdés
Aki nagyon félénk, határozatlan, önbizalomhiányos. Nagyon sokat sír, nincsenek barátai. Igazit keresi és arra vágyik, hogy pátyolgassa a lelkét és egésznap vele lenne, mindig hozzábújna. 25 éves elmúlt.
2017. febr. 13. 13:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
54%
Semmiféleképpen sem,mert nem vagyok egy tyúkanyó típus.Ráadásul magamra is kell idő,a pár barátomra is.
2017. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Gyerekem már van,nem kell mégeggy.

Nem szeretném ha álandoan a nyakamon logna és csak tölem fügne a boldogsága.

Azt szeretem ha valaki bujos,nyilvan egy tarsaságba ne ölelgessen,csokolgasson folyton.

Minek kell sokat sírni? Nem jo ha valaki túl érzékeny. Én meg pl elég szokimondó is vagyok.

Ha kis önbizalma sincs,azon azért tudnék segíteni.

Viszont azért jó ha tudja általában mit akar.

Barátaim nekem sincsenek,csak jó haverok. Számomra ez sem lenne külössebben gond. A haverjaim barátságossak.

Sztm ha nagyon ilyen vagy érdemes lehet felkeresni egy hozaértőt.

Gondolom dolgozni dolgozol,esetleg ha van lehetöséged meg kedved valtoztass munkahelyet. Keress valami hobbit,esetleg sport. Haverokat is lehet szerezni.

Tedd rendbe a dolgaid,az életed nagyjábol. Oké hogy tartos kapcsolatot keresel,de ne csak ezen muljon hogy boldog vagy.

Vehetsz kutyát,cicát is :D azis lefoglal,ahoz is bujhatsz és kapsz töle szeretetet. Pláne ha örökbe fogadsz. Nekem van egy Pitbullom meg egy mini kis keverékem.

Nehéz időszakai meg mindenkinek vannak.

Kitartást,sok sikert.

Ha gondolod írhatsz privátba,kizarolag dumalhatunk.

N 25

2017. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
2017. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
Kizárt, nem vennék a nyakamba egy ekkora terhet. Volt egy ilyen barátom még fiatalabb/tapasztalatlanabb koromban, a világ összes szeretete és pátyolgatása sem lett volna elég ahhoz, hogy túllépjen a komplexusain. Ez kinyírta a kapcsolatunk, pedig részemről megtettem mindent, hogy segítsek neki. Idővel viszont csak egyre többet és többet várt el, azt akarta, oldjak meg helyette mindent, a komplexusait pedig továbbra is dédelgette magában és rajtam vezette le. Szóval köszöntem, de még egyszer ezt nem lennék hajlandó átélni, nem kellene egy ilyen életképtelen óriáscsecsemő.
2017. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 mellanka ***** válasza:

Az előttem szólóktól kicsit másképp fogalmazok, de alapvetően nem.

Azért, mert ez csak egy kamu duma, amit irsz.. hidd el, hogy a nők nem erre vágynak!

Erős férfira, aki helyt áll! Így tulképp te sem egy nőre vágysz, hanem egy második anyukára! Az önbizalmadat ne az erősítse hogy van csajod!Hanem az, hogy képes vagy életben maradni akkor is, ha nincs!

Miért gondolod, hogy ez bejön a nőknek? Nekünk? Mi vagyunk a kiszolgáltatottak! Ha gyereket szülünk, a mai világba, tudjuk, hogy magunknak tesszük!! A férfiak jönnek mennek, ez van! Nem baj, ha a férfi érzékeny, vagy bújós, de a bújással nem lehet kifizetni a villanyszámlát, se a gyereket felnevelni! Nem, nem arra használunk titeket, hogy fizessetek ki mindent, de alapvetően EGYENJOGÚ, ÉS EGYENRANGÚ társra vágyunk, aki mellett nőnek érezzük magunkat! Ennyi!

2017. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben kizárt.

Társat akarok, nem egy óvodást.

2017. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudtad, hogy egy ilyen férfi nem kell a nőknek,de azért feltetted a kérdést. Én magamból kiindulva elég cinknek érezném,ha egy nő pátyolgatná a lelkem, akármennyire lent van az önbizalmam. Ha lelki gondom van inkább megoldom magam, nem hogy egy nő anyáskodjon felettem. A nők sem vágynak arra,hogy egy férfi picsogjon nekik ha kell ha nem, úgyhogy ha nőt akarsz,akkor szedd össze magad!
2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt férfiként olvasva is rossz látni. Én sem vagyok egy extrán magabiztos (határozott meg főleg nem)ember, de nem a majdani páromtól várnám el, hogy rendbe tegyen lelkileg.
2017. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Isten ments. Társat keresek, nem kisbabát. Az ilyen srácot a lehető legkedvesebben pszichológushoz küldeném és elmenekülnék

22/L

2017. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Én igen ha ez kölcsönös lenne

Ha nem és tulajdonképpen bàrmit teszek nem történik semmi akkor inkább kihagyom

2017. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!