Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy pátyolgatni való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy pátyolgatni való pasival összejönnétek?

Figyelt kérdés
Aki nagyon félénk, határozatlan, önbizalomhiányos. Nagyon sokat sír, nincsenek barátai. Igazit keresi és arra vágyik, hogy pátyolgassa a lelkét és egésznap vele lenne, mindig hozzábújna. 25 éves elmúlt.
2017. febr. 13. 13:53
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ennyire gond, hogy kilógok a sorból? :'( Én csak szeretni szeretnék, odabujni valakihez, vele tölteni legtöbb időmet.
2017. febr. 13. 14:05
 12/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Menjen pszichológushoz, majd miután önmagában is funkcionáló emberi lény, akkor foglalkozzon a puszikkal meg csókokkal.

2017. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Voltam már régebben pszichologusnál, de nem segített. Úgyérzem egy megértő, aranyos, kedves lány segítene rajtam.
2017. febr. 13. 14:07
 14/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem gond, hogy kilógsz az a gond ha nem akarsz változtatni, hanem azt várod el,hogy a leendő párod oldja meg azt amit neked kellene egy szakember segítségével!
2017. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit csináljak! Szeretet hiányom van! :(
2017. febr. 13. 14:09
 16/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántásból, de egy ilyen labilis lelkiállapotú fiúval csak egy hasonlóan labilis lány jönne össze, abból aztán meg nem is tudom mi lenne.. Egymást húznátok le. Először önmagadnak kell boldognak és kiegyensúlyozottnak lenned, csak akkor tudsz egészséges párkapcsolatot kialakítani!
2017. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
67%
Minél hamarabb rendbe teszed ezt magadban, annál hamarabb találsz magadnak egy társat!
2017. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
81%
A seggedet ne töröljem ki szarás után?? Te elvárod mástól, hogy pátyolgassa a lelked, de te a kisujjad sem mozdítod, hogy neked jobb legyen. Grat, az evolúció mintapéldánya vagy...
2017. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
84%

Először magadat tedd rendbe, utána akarj párt!

Senki nem akar pátyolgatni egy felnőttet, arra ott van a gyerek.

Két üvöltő gyerek lesz a feleséged mellett, amelyikből az egyik te vagy?

Nem érzed enyhén szólva férfiatlannak?

2017. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Mit szólnál fordított helyzethez? Csak gondolj bele ez mekkora teher egy embernek a saját problémái mellet( mert mindenkinek vannak).

És attól,hogy egész nap hozzábújsz,csókolgatod, szerinted rendbe jössz?

Ha elárulod melyik városban élsz szívesen segítek keresni egy szakembert!

2017. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!