Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
Aki a legolcsóbb 200ft-os párizsit,rizst,kenyeret,élelmiszert,kozmetikai cuccokat tudja csak megvenni,szűkösen,de azért fenn tartja magát és gyárban dolgozik ?
2017. jan. 16. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt az a kérdés, hogy nézem e mások pénztárcáját. Nem, totál hidegen hagy. Foglalkozok inkább a sajátommal.
2017. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha megtaláljuk a közös hangot, akkor igen.
2017. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Képet azért mutathatnál... Az sokat segítene.
2017. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismertem és megszerettem, akkor igen.
2017. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Férfiak többségénél ez nem kizáró ok! Nálam sem lenne. Segítenék is neki.
2017. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Enis sokszor a legolcsobbat veszem,pedig vehetném a dràgàt is.

Gyàri munkàs és? Nalunk van egy gyàr az Autoliv,elèg jo a bérezés. Itt Sopronba meg jô dràga is mellé az élet.

Enis gyàrba dolgoztam 4évet,mert jol fîzettek meg suli mellett.

Volt aki megmonta,pasi hogy neki egy gyàri munkàs nem kell. Hàt jô. Amikor mondtam hogy sorfelelôs vagyok ,vàltozott a véleménye. De akkor meg én közöltem vele hogy egy irodakukac nem kell,fölleg hogy a gyàrba jobban keresek mint ô.

Nem azért nem tanultam tovàbb mert buta vagyok vagy ilyesmi,hanem mert nem akartam.

Jelenleg fegyôr vagyok. Jô fîzetéssel.

N25

2017. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel a leendő párom anyagi helyzete így ez nem mérvadó. Nekem is volt amikor rosszabbul ment meg most jelenleg szerencsére egyre jobban, de ilyen az élet hol lent hol fent. 26/F
2017. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha úgy derülnek ezek ki, hogy már előtte megvolt a kellő szimpátia és vonzónak is találom, akkor hidegen hagyna.

Ha csak úgy ímmel-ámmal fogott meg és amúgy is győzködnöm kéne magam, akkor egyértelműen nem.

2017. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Megkérdezném, hogy miért választotta ezt az életet, mikor bárki továbbtanulhat államilag finanszírozott, ösztöndíjas helyen, aki kicsit is többet akar az élettől.

Ha nem volt rá igénye, akkor nem kéne ilyen nő

2017. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze, nem érdekelne. Bár azért azt hozzátenném, hogy a párizsi nem olcsóbb, mint a csirkemell. Lehet kevés pénzből is okosan vásárolni.
2017. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!