Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
Aki a legolcsóbb 200ft-os párizsit,rizst,kenyeret,élelmiszert,kozmetikai cuccokat tudja csak megvenni,szűkösen,de azért fenn tartja magát és gyárban dolgozik ?
2017. jan. 16. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Csak az én városomban nincs munkalehetőség? Nagy város, Pécs, de még gyári munka sincs. Szerintem Magyarország nincs abban a helyzetben, hogy bárki leszóljon bárkit, mert raktárban dolgozik, az is előny, ha van munkája egyáltalán.
2017. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
A férfiak nem nők, hogy a pénzre hajtsanak, a férfiakat az érzelem hajtja, nem az anyagi lét.
2017. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Nem lényeg, hogy hol dolgozik, sőt az már egy nagy erény a mai világban, hogy egyáltalán dolgozik és eltartja magát. Szóval a kérdésre a válasz: igen, összejönnék.

25/F

2017. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy beleszeretek-e, vagy nem.
2017. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy kérdező,hagyd inkább a csajt,majd talál olyat,aki tényleg szereti!!
2017. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csak ezek alapján amit leírtál, simán, persze egyéb dolgokon simán elcsúszhat az egész.
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért is ne, ha jó fej és hasonlóak vagyunk? :)
2017. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint nem érdekel a társam keresete, nem az a kérdés, hogy mennyit keres, hanem az, hogyan bánik vele. Ez a jövőben mutatkozik meg, amikor közös háztartást vezettek. Úgy gondolom, míg ésszel spórol a pénzzel, és annak tudatában, hogy nem keres sokat, nem szórja el teljesen felesleges dolgokra (például cigi, szesz, havonta új ruha), addig nem baj. Elvégre ha ezt teszi, sem baj, míg nem együtt élek vele. Bár én egyébként sem szeretem az iszákos, cigis nőket.

22/F

2017. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát... nemtom. Én is spórolósan nőttem fel, szerencsére nem kellett nélkülöznünk, mert be tudtuk osztani a pénzt, de bőven nem éltünk luxusban. Ezt szoktam meg. Viszont ahogy telik az idő és dolgozik a család minden tagja a boldogulásért (lekopogom) egyre jobb a helyzet, és egyre több dolgot engedhetünk meg magunknak anyagilag, ami mondjuk egy felsőközéposztálynak lehet alap, de nekem egy új világ nyílik ki és ki szeretném használni. Gondolok itt olyanra, hogy fapadossal elutazni valahova Európába pár napra egyszer-kétszer, néhány pártízezres elektronikai kütyü, felsőközép-kategóriás élelmiszerek, stb. Szeretném, ha ez a tendencia folytatódna, mert szeretném felfedezni a világot és élvezni az életet, ha már van akkora szerencsém, hogy megtehetem (legalább ennyire és ki tudja meddig...).

Szóval számomra fontos, hogy valami perspektíva legyen az életében legalább a jövőre nézve. Eddig mindkét barátnőm ilyen lowe-budget-típus volt és igen sokszor okozott gondot hogy még egy egyszerű színházba vagy biliárdozásra sem tudtunk úgy elmenni, hogy ne az legyen az első szavuk, hogy "erre nekem nincs pénzem". Kisebb dolgokra persze meghívtam őket, de azért mégsem cukrosbácsi vagyok.

Persze emberileg nyilván nem nézem le, ha így alakult az élete, de azért tőlem is érthető, ha vannak ambícióim.


25/F

2017. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja az állami is protekció kérdése. 4,8 átlaggal diékhiteles voltam míg az államisok általában gazdagok és hármas tanulok voltak...


A lényeg h milyen maga a lány.okos, életstílus,gondolkodásmód,stb..attól h még nem lett anyagilag sikeres még lehet egyszer. Én is dolgoztam gyárban, spóroltam, árkot takarítottam csak h legyen pénzem ruhára, később tankönyvekre az egyetemen. Később pedig vörös szőnyeges estéken tartottam előadásokat, fordítottam, tárgyaltam, stb.



25f

2017. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!