Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy pátyolgatni való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy pátyolgatni való pasival összejönnétek?

Figyelt kérdés
Aki nagyon félénk, határozatlan, önbizalomhiányos. Nagyon sokat sír, nincsenek barátai. Igazit keresi és arra vágyik, hogy pátyolgassa a lelkét és egésznap vele lenne, mindig hozzábújna. 25 éves elmúlt.
2017. febr. 13. 13:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%
Ezt mintha en irtam volna.
2017. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Miért nem? :(
2017. febr. 13. 13:56
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

Ha kisbabára vágyok, inkább szülök magamnak, nem 25 évesen fogadom örökbe.

Bocs.


Főleg akkor, ha komoly kapcsolatot akar egy nő: ahhoz olyan férfi kell, aki majd egyszer apaként is helytáll.

Egy ilyen pasi csak plusz egy gyerek. Borzasztóan megnehezíti az életét, aki összejön vele.


Csaj helyett pszichológust keress, neki az a munkája, hogy pátyolgassa a kis sérült lelked. De ne tegyél ekkora terhet a másikra, a párodnak ez nem feladata.

2017. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de ez nem egészséges, és kicsit sem vonzó. A páromnak nem az anyja és a pszichológusa szeretnék lenni.
2017. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%

ez kb egy lúzer képe aki semerre nem halad az életben, életképtelen...

inkább csak probléma lenne a nők nyakán, nem egy társ, főleg nem egy stabil társ akire lehet számítani...


23F

2017. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Mert idegbajt kapnek egy nap alatt tole :D
2017. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#4 De egy pszichologushoz nem tudnék hozzábujni és nem tudnék puszikat, csókokat adni neki. Egy lány mellett szeretnék változni, aki törődik velem és szeretget.
2017. febr. 13. 14:00
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha párt akarok, akkor legyen férfi.
2017. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

Egész nap vele lenne? Dolgozni ki fog? Vagy ugyan ott dolgoznak?

Mindig hozzábújna? Engem ez irritál mások előtt pl.

Sokat sír??!! Miért? Ez nem normális!

Engem nem zavar ha egy férfi sír,de azért ne bőgjön már feszt.

Pátyolgassam a lelkét? Miért? Ha baja van persze segítek,de nem vagyok lelkiszemetes!

Szerintem előbb járj el pszichológushoz,amíg magadban nincs minden rendben, nem vagy boldog addig mással sem leszel!

20/L

2017. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!