Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti összejönnétek ilyen nőkkel?

Figyelt kérdés

Akik állandóan szidják a "ro....dt" férfiakat, mert a normális nőket mindegyik lesz.rja, csak a vékony, bombázó, szép arcú cicababák kellenek nekik, meg csak dugni akar az összes pasi.

Folyton sajnáltatják magukat, hogy őket, az átlagos vagy attól csúnyább nőket észre se veszik, nem kellenek egy pasinak sem.

Kellene nektek ilyen nő?


2017. jan. 30. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem, nagyon lelombozó ez a hozzáállás..

21/F

2017. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én sem, nagyon primitív hozzáállás
2017. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Még szerencse, hogy a nők között kevesebb ilyen van, mint fordítva. :)
2017. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

el tudom képzelni a szituációt, amikor ezt a kérdést kiírtad, hogy rákontrázz a férfiakról feltettre. :D

nem tudom mit akarsz ezzel bizonyítani. ez sem szimpatikus az embereknek, csak azoknak akik szintén ilyenek (mint ahogy férfiben is).

2017. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
4-es: most, hogy így belegondolok, szerintem egy nő tette ki, hogy a sok gyk-s rinyapasi lássa, hogy ők sem jönnének össze ilyennel nőben, és hogy ez mennyire gáz mindkét nem részéről. :P
2017. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. jan. 30. 14:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, kedves privátban írogató, nem vagyok duci férfigyűlölő. ;)
2017. jan. 30. 14:32
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
A kinézete, hogy átlagos, vagy alatti- én ezt sose értem igazán... az a mentalitás viszont eléggé taszít
2017. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Egy ilyen degenerált és primitív nő még havernak sem kéne. Volt pár női ismerősöm, akik nem ennyire durván és mindig, de ezt hangoztatták. Mindet leépítettem, mert más területeken sem voltak értelmesebbek.
2017. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!