Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak összejönnétek olyan lánnyal akivel a haveri körből már 3an végigmentek?

Figyelt kérdés
Összejöttem 1 lánnyal ő 23, én 28. Szexkapcsolatnak indult csak közben szerelmesek lettünk egymásba. De az nagyon irritál,hogy elég könnyűvérű volt eddig hamar odaata magát a haverjaimmal is csak szexkapcsolatba volt. Meg még kitudja kikkel nem volt együtt.Viszont nagyon jó vele az ágyban a kémia nagyon működik köztünk,de hosszútávon nem bíznék benne.
2016. aug. 14. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Mégis minek kezdesz ilyen nővel?

Nem ilyenkor kell gondolkozni, hogy nincs bizalom, mivel eddig is tudtad, hogy milyen. Biztosra akartál menni, hogy ne utasítson vissza mert könnyen kapható.

Hát kérlek, a te választásod ha annyira megvagytok akkor viseld is el, hogy már mindenki felpróbálta előtted.

2016. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Költőnő? ***** válasza:
82%
Hát összejöttél vele mégis. Szerelem ide vagy oda, bizalom nélkül ló****sz babbal az egész. Mondjuk én hiszem, hogy a múlt, az egy dolog, a jelen meg jelen, de láthatóan te képtelen vagy erre.
2016. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez sürgősen meg kéne beszélnetek mert csak fel fog őrölni téged. Ha nem bizol benne akkor nem sok értelme van.
2016. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Naponta belefutunk itt hasonlo kerdesekbe,legjobban a valaszok tetszenek."Egy nonek is joga van megelni a szexualitasat","joga van kielni magat" joga van kielegiteni a szexualis igenyeit akkor is, ha nincs parkapcsolata, tehat joga van szexkapcsolatot fenntartani stb.Persze mindez csak addig ervenyes szabaly, amig csak konnyu dugasra hasznaljatok a not. Abban a percben, hogy kicsit komolyabbra fordulna a dolog,azaz erzelmeket is belevisztek a kapcsolatba,a fenti "erenyek" rogton bunne valnak."Ne foglalkozz vele.Konnyuveru r**nc." "dugd meg parszor,aztan pattintsd le" "az ilyen mindig r**nc marad" stb.Akkor most mi legyen?
2016. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szergej55 ***** válasza:
65%
Én biztosan nem, de te tudod, és szerintem hasonlóan gondolod, mint én.
2016. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha szerelmes, megváltozik.

Lehet, hogy előtted is mindenkiben téged keresett, csak nem talált. Nem tudhatod.

2016. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyon függ magától a lánytól, a természetétől. Vannak olyanok, akik kapcsolatban meg tudják tartóztatni magukat, és őszintén tudnak szeretni, de vannak, akik kapcsolatban is ugranak az első fszra, ha lehetőségük van rá.

Ennyiből senki nem fogja megmondani itt neked, hogy ő milyen. Neked kéne ismerned, és mérlegelned, ha már együtt vagy vele.

2016. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

#4

Talán azért lehet ez, mert a válaszolók első csoportja nőnemű egyedekből áll, a második meg nem.


Szóval a kérdésre válaszolva, asszem én nemigen gondolnék komolyabb kapcsolatra olyan partnerrel, aki láthatólag maga sem gondolkodik ilyenben. Ez így korrekt.

2016. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nonemu minden ilyen valaszt ado.Vegulis a pasik erdeke,hogy ilyenek legyenek a kozerkolcsok,es mindig legyen konnyen elerheto p**ci.Ha a csajok nehezen mennenek bele a szexbe, rossz vilag jonne a pasikra.
2016. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne érdekeljen a múlt..most veled van,próbáld megtartani. Végül is ha boldogok vagytok,akkor egyikőtök sem fog elkalandozni,ja?
2016. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!