Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan "nővel", akin végigmentek jó páran?

Figyelt kérdés
Mert én nem. Kutyának se kell olyan rib@nc/kurv@.
2011. jún. 22. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
79%
Én simán. Egy összejövés nem házasságot jelent.
2011. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
84%

Attól, mert több kapcsolata volt, még nem ri.banc és nem ku.rva.

Neked hány kapcsolatod volt?

Vagy talán szűz vagy, és a nászéjszakádra tartogatod?

Vagy mi alapján bírálsz másokat?

Ne ítélj meg így senkit, a ku.rva nem ott kezdődik, hogy sok kalandja, vagy kapcsolata volt.

2011. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
89%
Az igazság a 10:49-esnél van!
2011. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
89%

De engem érdekelne, hogy ha megismersz egy lányt egyből azzal kezded, hogy figyelj már rajtad végigmentek már sokan? Vagy honnan fogod ezt tudni? Nagyon sok lányt ismerek akikre mindenki azt mondja, hogy milyen kedves, aranyos és külsőre is szerény kinézetű lány nagyobb kurv@ mint az akire kinézetre azt mondod, hogy ezen már sokan végigmentek.

Nem tagadom nekem is sok fiúval volt már dolgom, de ezt nem nagyon mesélem senkinek főleg nem annak akivel össze akarok jönni. Lehet idővel elmondom neki, de ha szeret emiatt úgyse fog szakítani ha látja, hogy amugy meg nem csalom meg.


25/L

2011. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Mondjuk 2hetente, havonta váltogatja a kanjait. Vagy a barátja mellett vagy 2-3másik barátja. Nálam itt kezdődik a rib@nc.
2011. jún. 22. 10:55
 6/66 A kérdező kommentje:
Utólag kiderül, ahogy minden előbb-utóbb. Pláne, ha négerrel vagy cigánnyal kavart. Szó nélkül otthagynám. Ez az én véleményem.
2011. jún. 22. 10:57
 7/66 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok fiú, de az ilyen nővel nem a kalandok miatt nem jönnék össze... Normális lánynak is lehet olyan életszakasza, amikor csalódás vagy valami miatt alkalmi partnerei vannak.


Ha a mentalitása r.bancos az más tészta.

2011. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
74%
És mit zavar az téged, hogy sűrün van barátja? Te milyen sűrán dugsz? Vagy talán szűz vagy és vársz az esküvőig? GOndolom te is egy olyan elmebeteg vagy, aki azt gondolja, h a fiúk naponta dughatnak mást, de a lányok nem, nekik csak a házasség után lehet és akkor is csak a férje kedve szerint...
2011. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem jól gondolod.
2011. jún. 22. 11:00
 10/66 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem kéne irigynek lenni azért ha jól érezte magát a múltban. De ha pénzért vagy jólétért csinálta, akkor az teljesen más.
2011. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!