Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan "nővel", akin végigmentek jó páran?

Figyelt kérdés
Mert én nem. Kutyának se kell olyan rib@nc/kurv@.
2011. jún. 22. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

Te írtad, hogy mekkora van a négereknek, szóval már b@sztál velük, na erre varrj gombot gyökér!

Az olyan vélemények meg valamiért rohadtul nem tudnak érdekelni, hogy olyanok írják meg, kik négerrel voltak, hol egy liberális fajvédő állat téved ide. Ilyen egyszerű. Az fáj neked is, hogy végig ment rajtad egy fél cigánytelep, valaki az ilyet nem tolerálja, azt egyből le kell szúrni. Ez a te életed, csináld nyugodtan ,engem nem zavar. Csak a véleményem írtam le.

2011. jún. 22. 11:43
 32/66 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésre válaszolj: tudod mekkora van a négereknek?
2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

"Ha tudtad, akkor te egy rossz bu.zi vagy volt már dolgod négerrel.."


Erre szokták azt mondani, hogy bagoly mondja verébnek.

2011. jún. 22. 11:44
 34/66 A kérdező kommentje:

"A kérdésre válaszolj: tudod mekkora van a négereknek?"

Honnan tudnám. Neked kellene tudni, te hancúroztál velük.

2011. jún. 22. 11:44
 35/66 anonim ***** válasza:
72%
jaj istenem megint egy mártírkodó jobbikos nethuszár...ti mindíg csak a fórumokon vagytok olyan qva okosak,a valóéletben meg csak hebektek-baboktok,ha érvelni kell!
2011. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező te tiszta hülye vagy. :S


A témához meg csak az, hogy valamelyik csajnak több partnere volt, nem jelenti azt, hogy k.rva. Ha úgy viselkedik, az más dolog...

Amúgy az azért vicces, hogy a fiúk mindenkit meg akarnak d.gni, de mikor komoly kapcsolatot keresnek, szüzeket akarnak elvenni :S Nonszensz.

2011. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Utolsó: Olvasd vissza amiket írtam, ott kifejtettem kire gondolok.
2011. jún. 22. 11:47
 38/66 A kérdező kommentje:

"jaj istenem megint egy mártírkodó jobbikos nethuszár...ti mindíg csak a fórumokon vagytok olyan qva okosak,a valóéletben meg csak hebektek-baboktok,ha érvelni kell!"


Tanulj meg írni, aztán vergődj. Viszlát!

2011. jún. 22. 11:48
 39/66 anonim ***** válasza:
74%
Gondoltam, h nem fogsz egyenesen válaszolni:) Ebből is látszik miylen jellem vagy te.. EGY SENKI... (mellesleg nem voltam még négerrel, de hidd el, szívesebben lennék akár 10-el, csak ne olyan buta és ronda pasival, mint te vagy) menj szerintem vissza wowozni, mert a végén még lemaradsz vele
2011. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

"jaj istenem megint egy mártírkodó jobbikos nethuszár...ti mindíg csak a fórumokon vagytok olyan qva okosak,a valóéletben meg csak hebektek-baboktok,ha érvelni kell!"


Nemtudóm mínek írsz ide hanemtucc rá válszólni.


Hátha így megérted.

2011. jún. 22. 11:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!