Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan "nővel", akin végigmentek jó páran?

Figyelt kérdés
Mert én nem. Kutyának se kell olyan rib@nc/kurv@.
2011. jún. 22. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

"Gondoltam, h nem fogsz egyenesen válaszolni:) Ebből is látszik miylen jellem vagy te.. EGY SENKI... (mellesleg nem voltam még négerrel, de hidd el, szívesebben lennék akár 10-el, csak ne olyan buta és ronda pasival, mint te vagy) menj szerintem vissza wowozni, mert a végén még lemaradsz vele"


Nem WOW-ozok egyébként és hála Istennek nem vagyok ronda. Te is valami nagy képességekkel lehetsz megáldva, ha a kommentekből kiszeded ki hogyan néz ki. Ezt nevezem.

2011. jún. 22. 11:50
 42/66 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha jól néznél ki, akkor nem azavrna, hogyha megdughatsz annyi csajt amennyit akarsz, de így, h itt féltékenykedsz, elég egyértelmű a helyzet. Lényeg, h te egy elég unalmas és korlátolt gondolkodású 'ember' vagy, akinek csak a neten nagy a szája, és fel van háborodva, hogyha ismeretlenül lerondázzák, de azt nem veszi észre, hogy a négereket és a cigányokat b@sztatja, akiket nem is ismer és ezerszer okosabbak nála. ez van. marad neked a 2 kezed
2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
72%

ma 11:48

Szellemes vagy öreg,majd helyesen írok,ha a levelet írok a szerelmemnek,egy fórumon,neked minek írjak helyesen? Egyébként az ilyen személyeskedő idiótákat ki kéne tiltani a fórumról, ide kérdéseket kéne feltenni,nem hőbörögni,meg lecseszni a válaszolókat! Több olyat is betámadtál,akik először rendesen válaszoltak…. Modortalan hülye gyerek!

2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az utolsó kommentedből leszűrtem, hogy egy irtó idióta vagy! Dióhéjban ennyi.

Nem vagyok felháborodva, hogy egy idióta lerondázott, tanulj meg olvasni. Csak kérdeztem, hogy kommentből ezt hogy tudod megállapítani? Ülj le, egyes.

Te meg cigányt szerintem nem láttál, de gyere le Szabolcsba. Beleb@sszák a hátadba a kést, aztán védheted őket. Meg hol nagy a szám? Leírtam a véleményemet, hogy mi a véleményem az ilyen nőkről. Te meg magadra ismertél és leállsz pattogni. Ennyi.

2011. jún. 22. 11:56
 45/66 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem hülye gyerek. Keménykedj továbbra is a neten. Na, viszont nem látásra.
2011. jún. 22. 11:57
 46/66 A kérdező kommentje:
És a gyaki nem fórum elvileg. Ennyit sem tudsz?
2011. jún. 22. 11:58
 47/66 anonim ***** válasza:
81%

"Az utolsó kommentedből leszűrtem, hogy egy irtó idióta vagy! "


Ezt magadtól találtad ki, vagy épp pár oldallal korábban olvastad, h ezt írták neked xD röhejes a próbálkozásod, uyge tudod? Lehet h nekem is olyan képességem van, h meg tudom állapítani miyeln ronda vagy, amivel te is meg tudod állapítani, hogy én is ilyen lány vagyok, voltam négerrel, nem láttam cigányt stb stb. És mivan, ha ebből semmi sem igaz? ja neeem a saját világodban iylen nem létezik, h nem neked van igazad.


Jobb lenne ha elfogadnád, hogy nem kellesz senkinek, más viszont igen, és vannak olyan lányok, akik szórakozásra vágynak és ezt meg is kapják. az iylenek veled még csak szóba se fognak állni, ezt jobb ha tőlem tudod. Jah és hogy tudd, én nem vagyok ilyen lány, bár megértem őket miért csinálják, és teljesen jól teszik, hogy nem foglalkoznak más véleményével.

2011. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Amiket írtam az következtetés, te meg csak úgy beírtad, mert mást nem tudtál. Egy szánalmas gyökér vagy. Te meg ezt tudd.
2011. jún. 22. 12:02
 49/66 A kérdező kommentje:

"Jobb lenne ha elfogadnád, hogy nem kellesz senkinek, "

Honnan veszed idióta? Ja, igen én egy lúzer vagyok. Most inkább nem írnám le, hogy ki vagyok, mim van. Ne tűnjön nagyképűségnek.


Szerintem jó az, hogy egy "nő" kurog@tja magát, szerintem nem. Neked meg ez fáj.

2011. jún. 22. 12:04
 50/66 anonim ***** válasza:
58%

ma 11:58

Teljesen mindegy igazából micsoda! Egyébként,még megértettelek volna,ha egy széplelkű lovag lettél volna,aki amúgy a rendes nőket szereti és tud a szavakkal bánni,de itt úgy beszélsz egyes hölgyekkel,hogy rossz olvasnom! Ha a valóéletben nem így viselkedsz, akkor most kibújt a szög a zsákból,normális ember szerintem így sehol sem nyilvánul meg ,még a wc-n sem,látszik,hogy milyen környéken laksz az is biztos! Ha a valóéletben is így beszélsz a nőkkel,akkor jó igénytelen lehet az a nő aki szóba áll veled! Eszem megáll és egy ilyen mocskos szájú , rosszmájú, primitív ember oktat ki másokat,életstílusból,beszédből,helyesírásból! Egyébként meg ,ha már itt tartunk szabadság van,minden nő azzal a férfivel és annyival dug amennyivel ,csak akar,és te is azzal jössz össze akivel ,csak akarsz! Én nekem nem kellenek az olyan lányok akik 19 évesen 25 csávóval feküdtek le,de nem várom el,hogy erényövekben mászkáljanak!

2011. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!