Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan "nővel", akin végigmentek jó páran?

Figyelt kérdés
Mert én nem. Kutyának se kell olyan rib@nc/kurv@.
2011. jún. 22. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Szerencsére valójában nem így beszélek a nőkkel, mert az ilyen 68%-os féléket nagy ívben elkerülöm, így nem kerül rá sor. Van egy véleményem ami neki nem tetszik és egyből oltogat, én meg nem hagyom magam, ere neki áll följebb. Ez kész...


Olyan kommenteket vártam, hogy:

"Nem értek ezzel egyet, mert..."

"Igaza van a kérdezőnek, mert..."


Ehelyett meg jönnek olyanok, hogy neki nem tetszik és én hülye barom vagyok, mert más véleményen vagyok. Eszem megáll komolyan, ilyenektől mentsen meg az Isten!

2011. jún. 22. 12:13
 52/66 A kérdező kommentje:

Mikor megismerkedtem én is egy csajjal kiderült, hogy előtte hány cigánnyal és négerrel volt. Én meg mondtam neki, hogy "Bocs, de én ezt nem tudom tolerálni, keress olyan pasit, aki tudja."

Nem tudom miért, de valamiért nem tudom ezt elnézni, kész.

Ez a véleményem. Aki ezzel egyetért egyetért, aki nem, az nem.

2011. jún. 22. 12:17
 53/66 anonim ***** válasza:
58%

ma 12:17

Akkor ezért hisztizel,a kérdésed még nem így kezdődött! Ján Slotta azért utálja a magyarokat,mert a magyar felesége megcsalta,te azért utálod a fekákat,mert a csajod kavart velük? Engem egyébként nem zavarna,ha a csajom lefeküdt volna feketével/cigánnyal,ha az rendes kapcsolat volt és előre tudok róla és mindezek ellenére szerelmes vagyok! Az,hogy neked igénytelenek a barátnőid,nem a világ hibája,hanem részben a tiéd,részben az exedé,mert gondolom nem fogtak pisztolyt a fejedhez,hogy összejöjj vele...

2011. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

Nem jöttem vele össze, a fekákkal szinte közömbös vagyok. Cigókat mindig utáltam. (szabolcsi és borsodi cigókat, mert ez egy külön faj.)

Azért egy soviniszta gyökér tóttal ne hasonlíts már össze, akármennyire is nem értünk egyet.


A csaj egy példának hoztam fel, hogy megmondtam neki szépen, hogy miért nem érdekel.

2011. jún. 22. 12:41
 55/66 anonim ***** válasza:
63%
Messze elkerülnél, hát persze:D Körbepisilnéd magad már akkor, ha csak rádnéznék. De nem folytatom, tudod, hogy én se tűnjek nagyképűnek, akárcsak te. Azt hiszed te sz@rtad a spanyol viaszt, és most egy fórumon jól megmondtad a tuti az embereknek. De az ne zavarjon, hogy senki sem értett veled együtt, mert senki sincs, aki itt osztja a rasszista nézeteidet, meg a begyöbösödött hozzáállásodat. Hiába próbálsz itt erölködni, egyre jobban járatod le magam. Amilyen stílusban írsz, gondolom úgy viselkedsz is, mivel nem csak egyszer nyílvánutál meg így, hanem egész végig így pofázol. Mostmár tényleg értem milrt nem kellesz a nőknek, még azoknak se, akiknek nem a külső számít... drágám ez van, nem fogsz összejönni egy csajjal sem, aki jól néz ki, de attól nem fog megoldódni a probléma, hogy elvárod, hogy mindenki olyan szánalmasan gondolkodjon, mint te.
2011. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
Húha, jól megizzadtam mire elolvastam mi a kínod. Hinni a templomban kell, én nem sz@rtam semmit, te vagy itt kur@ára eltájolva. Veled is 1-2ember értett veled egyet, de csak azért, mert ők is kúr@tják magukat veled egyetemben. Húzz egy zacskót a fejedre és szaladj ki a világból!
2011. jún. 22. 13:04
 57/66 A kérdező kommentje:

"Körbepisilnéd magad már akkor, ha csak rádnéznék. De nem folytatom, tudod, hogy én se tűnjek nagyképűnek, akárcsak te."


Igen, amilyen csúnya vagy összehugyoznám magam. Jól írtad!

Csak a különbség az, ha még szép is vagy az teljesen szubjektív, viszont ha valakinek van egzisztenciája az már nem.

2011. jún. 22. 13:07
 58/66 anonim ***** válasza:
63%
sajnálom, hogy nehezedre esik az olvasás vagy a szövegértés. Hidd el, ezen már lehet segíteni. Jah és jéghideg... rossz helyen kapisgálsz, nem kúrogatom magam, bár a te mindenlátó ronda fejeddel úgy se fogod felfogni, akárhányszor írom le:) Attól, hogy vki nem ítéli el a cigányokat, négereket, attól még ő nem biztos hogy az. De hát logikád nuku
2011. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
58%

ma 13:04

Végül is úgyis kifejezhetjük,hogy a nők kuratják magukat,de gondolom az anyukád is így tett....

2011. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Téged kivégeznélek a kurv@ anyáddal együtt! Ne neten legyen nagy a pofád! Add meg a számod, felhívlak és megbeszéljük!

2011. jún. 22. 13:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!