Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan "nővel", akin végigmentek jó páran?

Figyelt kérdés
Mert én nem. Kutyának se kell olyan rib@nc/kurv@.
2011. jún. 22. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

Miért lennék féltékeny olyanra, aki megb@szott egy rib@ncot? Igaz, nekem ilyenek sose lesznek, előbb kötném fel magam.

Vagy lehet magadra ismertél a kommentben, azért indultál be ennyire?

Ezeket nem csajoknak nevezném, pláne nem nőknek.

2011. jún. 22. 11:25
 22/66 anonim ***** válasza:
68%
A cigányozásból és a négerezésből kitaláltam, hogy te ritka ostoba vagy kérdező, innen kívánom, hogy egy nővel se legyen dolgod inkább életedben.
2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
60%

ma 11:25

Ez elég partalan vita lesz nem gondolod? Mitszeretnél még megtudni?

2011. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
Ez legyen a legnagyobb örömöd. Ha te tudod ezt tolerálni, a te dolgod. Szerintem meg te vagy egy aberrált állat.
2011. jún. 22. 11:28
 25/66 anonim ***** válasza:
68%
kérdező ne itt keseregj, mert ronda vagy és egy nőnek sem kellesz. Elvannak ők nélküled is. Mellesleg tudod te egy négernek mekkora van? akkora, amekkora neked sosem lesz.. a helyedben én is a falba verném a fejem, h hogy lehet ekkora kis lúzer
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

"A cigányozásból és a négerezésből kitaláltam, hogy te ritka ostoba vagy kérdező, innen kívánom, hogy egy nővel se legyen dolgod inkább életedben."


Az utsó komment neked szólt. Én meg azt találtam ki, hogy vagy volt dolgod a fent említett két csoport közül, vagy egy kisebbségvédő lehetsz. Még az is, hogy valószínűleg városban élsz és nem K-Magyarországon.

2011. jún. 22. 11:33
 27/66 mimano ***** válasza:
65%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező egy idióta.
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Utolsó érzékelj máshol.


Na ugye, mondtam, hogy volt dolgod négerrel. (Ekkora, meg akkor van neki.)

Kívánom, hogy az is legyen a férjed.

2011. jún. 22. 11:35
 29/66 A kérdező kommentje:

"kérdező ne itt keseregj, mert ronda vagy és egy nőnek sem kellesz. Elvannak ők nélküled is. Mellesleg tudod te egy négernek mekkora van? akkora, amekkora neked sosem lesz.. a helyedben én is a falba verném a fejem, h hogy lehet ekkora kis lúzer"


Az ilyen kommenteken mindig olyan jókat mosolygok. Komolyan, élvezem az ilyeneket. :D

Engem lelúzereznek, még szerencse, hogy nem ismerjük egymást. Meg "egy nőnek sem kellek" tetszett a legjobban.

2011. jún. 22. 11:37
 30/66 anonim ***** válasza:
74%
mosolyogj csak, kár hogy nem veszed észre, hogy mekkora nevetséges a kérdésed és senki sem ért veed egyet:D a másik, hogy össze-vissza kevered, hogy kik válaszoltak.. Jah uppsz te nem tudtad mekkora f@szuk van a négereknek? lehet h ez titok volt? Ha tudtad, akkor te egy rossz bu.zi vagy volt már dolgod négerrel.. na erre varrjál gombot kisöcsi
2011. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!