Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti összejönnétek ilyen nőkkel?

Figyelt kérdés

Akik állandóan szidják a "ro....dt" férfiakat, mert a normális nőket mindegyik lesz.rja, csak a vékony, bombázó, szép arcú cicababák kellenek nekik, meg csak dugni akar az összes pasi.

Folyton sajnáltatják magukat, hogy őket, az átlagos vagy attól csúnyább nőket észre se veszik, nem kellenek egy pasinak sem.

Kellene nektek ilyen nő?


2017. jan. 30. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem, de sajnos jártam már úgy, hogy a volt barátnőmnek sokat segítettem, miközben mások is tolták a szekerét és eléggé kifordult magából. Szerinte minden férfi csak elnyomni akarta :) Független, erős nő, stb feminista duma. Ezzel szerintem pont ő emelte ki a nemek közötti különbséget. Pedig mindenki segítette.


25f

2017. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg nem.

A férfigyűlölő nők alapból elég nehéz esetek (ha gyűlölik a férfiakat, minek akarnak kapcsolatot, heqwat?), ha ezt hangoztatja is, még rosszabb. Semmi gondom a feminizmussal, de a ló túloldalára sem kellene átesni.

Az önsajnáltatás szintén nem jó pont. Azzal nincs gond, hogy esetleg átlagos vagy picit csúnyább (volt olyan "csúnyácska" lány, aki nekem tetszett, úgyhogy szerintem nem olyan mainstream az ízlésem), de az, hogy őt mindenki sajnálja, az annyira nem pálya.

2017. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Szívesen barátkoznék ilyennel, élvezem, ahogy bebizonyítom az embereknek, hogy (legalább velem kapcsolatban) tévednek :D
2017. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.😊

Mindenki kapott tőlem zöldet.

A 4-es és a 6-s válaszoló jól gondolta.Mennyire szimpatikus vagyok ezzel a kérdéssel mindenki döntse el saját maga.Nem ez volt a lényeg.

Sajnos pont azt réteget nem tudtam "idecsábítani", akik a kérdés alapját szolgáltatták.Biztos ezer dolguk van.😊 Értendő ez alatt az a bizonyos réteg, akik az ún.ocsmány, alacsony vagyok, nincs pénzem, turcsi orrom van,nem vagyok kigyúrva, stb., emiatt nem kellek a nőknek, ezért az összes nő rohadj...n meg c.panasz áradattal rendelkeznek.Na de nem adom fel hátha idetalálnak.

2017. jan. 30. 18:01
 15/16 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapját a férfiak szolgáltatták, de nőkről írtad ki? :D Nem értem. Mi volt a cél?

(Amúgy páran magukra ismertek a kérdést nézve, mert érdekes %-ok lettek.)

2017. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

15: mit nem értesz? xD

Tele a gyk rinyáló, nőgyűlölő pasikkal, a kérdés az általuk feltett kérdések inverze. Ennyi. Olvasd el a 6-os válaszomat, talán segít.

Kérdező: ez most nem jött be, de ne add fel, majd legközelebb, hátha! Én drukkolok!

2017. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!