Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak összejönnétek egy kapcsolatfüggő lánnyal?

Figyelt kérdés
Most,hogy jobban megismertem egy lányt(26) mesélte az eddigi kapcsolatait. 15 éves kora óta kapcsolatban van 3 komoly kapcsolata volt és nem volt köztük átmenet tehát már a következővel randizgatott(szexelt is) amíg megvolt a régi. Sőt az egyik 5 éves kapcsolata alatt volt 3 próbálkozás(együtt volt a másikkal titokba hónapokig) de nemjöttek össze és mintha mi se történt volna maradt az aktuális párjával. Most is kapcsolatba van és addig nem hagyná el a barátját amíg velem biztos nem lenne.Erősen elbizonytalanodtam benne.Ő szerinte én lennék eddigi legjobb pasija és nagyon szerelmes belém. Mi a véleményetek erről a lányról? Változhat vagy ha engem is megun pár év alatt a hátam mögött megcsal vagy keresi az újat?
2016. szept. 18. 07:21
 1/8 Becykeee ***** válasza:
70%
Először azt kellene megvizsgálni miért teszi ezt a lány, még mielőtt kígyó békát kiabálni, megérteni nehezebb de így lenne hasznos, így te is tisztán látnál. Sok sikert.
2016. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menekulj, amig nem keso!!
2016. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb nőjön fel, aztán beszélhetünk ilyesmiről.


Az ilyennel amúgy sem érdemes kezdeni, mert nem fogod tudni levakarni magadról, ha esetleg kiszeretsz belőle. Folyton visszakuncsorogja magát, meg zsarol, stb., te meg tönkremész benne.

2016. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatba nem mennék bele, de alkalmiba és/vagy barátság extrákkal - úgy már igen (csak akkor megbeszélném vele, hogy akkor én sem csak vele folytatok intim viszonyt).
2016. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiányos és azt érzi, hog egyedül nem lenne jól el.
2016. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mert végül ""véletlenül"" terhes lesz.
2016. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hűha, menekülj ,de gyooooorsan. Az ilyen nagyon ,de nagyon rossz.
2016. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!