Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy 25 év feletti férfival akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

A múltamban több dolog miatt nem jött össze, mostanában azért nem, mert nem találok olyan nőt akivel meglenne a közös szimpátia. Vagy megtetszik valaki, de nem viszonozza vagy szimpatikus vagyok valakinek, de nekem ő nem tetszik.

Tegnap találkoztam egy lánnyal akit neten ismertem meg, elég szimpatikus volt, jókat beszélgettünk, több dologban hasonlóak voltunk. Élőben viszont egyáltalán nem tetszett és közös megegyezés után hagytuk a továbbit. Mikor beszélgettem vele neten tök jókedvű voltam most meg itt szomorkodok, mert nem találok senkit.

Nem egyszer volt olyan, hogy képeken tetszett valaki, de élőbe már nem. Ha tehetném inkább élőbben ismerkednék, de arra meg nincs sok lehetőség. Utcán nem szeretek senkit leszólítani, esti bulizgatásokat, ivászatokat nem szeretem.

Nos azért tettem fel ezt a kérdést, mert kicsit félek attól, hogyha találok végre egy lányt akivel megvan a közős szimpátia csak azért dobni fog, mert nem volt még senkim. Elég sok sztereotipiát hallok arrol, hogy a magamfajtáknak fogalmuk sincs mit kéne csinálni a párkapcsolatban, hogyan kell jót szexelni és később mi leszünk a szemetek, mert kiprobáljuk mással.

Egyrészt vagyok annyira szocializált, hogy tudjam mit kell benne csinálni, másrészt szex előtt beszélgetni kell rendesen a vágyakról, problémákról, harmadrészt én mindig is komoly párkapcsolatban gondolkoztam, nem a trófeákon.


2017. jan. 8. 13:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező! Én semennyire nem lennék megértő mert semmit nem akarok egy felnőtt szűz férfitól.


Még is mondom hogy miért! Minden rosszindulat nélkül! Mire gondolunk ha belebotlunk egy ilyen férfibe? Hogy kockázatos vele megismerkedni! Miért nem volt mèg senkije? Valami baj lehet vele? Nem normális? Túl félénk? Esetleg elégedetlen a pénisz méretével és ez miatt depressziós? Ezek javarészt igazak a 22-35 éves korban is szűz férfiakra! Kösz nem! Ilyen tulajdonságok nem vonzóak. A szexbe bele lehet tanulni, szóval személy szerint engem nem az zavarna hogy taoasztalatlan benne.


Írtad hogy ismerkedsz a neten de személyesen nem tetszik a lány. Árra nem gondoltál hogy túl sok az elvárásod? Pl ha te nem nézel ki jól, vagy elhízott vagy! Akkor a saját fajtádból keress partnert aki kissé csúnyácska, dagi lányt és ne a vékony, sportosakat ha te magad se tudod hozni az a szintet! Remélem segítettem! Az meg pozítív hogy a prostit mint könnyebb útat nem tervezed! Oda tényleg az életre alkalmatlanok mennek.

2018. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,elolvastam a válaszaid,hát én sem csodálom hogy nem kellesz a kutyának se.Elárulom 25évesen szűzként nem fogsz kelleni normális nőnek.Tudod miért? Mert minden egészséges ember már tini korábsn elkezd érdeklődni a szexualitás felé.Te meg kifogásokat gyártasz hogy miért nincs senkid.Az hogy a neten láttál pinát hidd el nem elég.Elsülsz 3perc alatt,lekonyul mert izgulsz,nem tudod a kezed használni,egy valamirevaló nőnek férfi kell nem egy tapasztalatlan kisfiú.Verheted a melled hogy te mennyi mindent tudsz egy párkapcsolatról mert olvastál róla,csak tudod nem minden olyan rózsaszín mint te elképzeled.Szóval nekem se kellenél még véletlen se és hívhatsz engem is felszínes libának mint az előző válaszolót,de tetszik nem tetszik ez van a nők 90%-nál.Sok sikert a maradék 10% lelkisérülthöz.
2018. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:

ad1: Soha ne mondd el, hogy nem volt még senkid. SOHA SENKINEK! Még a pszichiáterednek sem! :) - probléma megoldva. Ha kérdezik, azt válaszolod, hogy nem akarsz róla beszélni. Egy új kapcsolatban amúgy is elég beteg dolog az exekről beszélni!

ad2: Járj tömegrendezvényekre! Akár ingyenesekre is. Koncert, filmvetítés, utcabál, fesztiválok, parkok, strand, Duna-part. Az ismerkedést ne dramatizáld túl: - egy mosoly, egy kérdés - ha normálisan válaszol, akkor van kedve veled beszélgetni. :) Legyén mindig őszinte, de a titkaidat tartsd meg magadnak. :)

ad3: Legyél vicces! Nem kell túl komolyan venni a kudarcokat sem, mosollyal, könnyedén lépj tovább. Sok sikert! Remélem segítettem! :)

2018. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a 33. hozzászólásra ha lehetne, sok-sok zöld kezet adnék.

Még annyit, hogy a családodban sem kell tudniuk, hogy szűz vagy,még a legközelebbieknek sem (szülő, tesó), mert kikotyoghatják, merő jóindulattal is anyud elmondhatja a legjobb barátnőjének, az pedig esetleg a saját gyerekének. Volt, de nem szeretnél róla beszélni, ennyi.

Amúgy még tanulsz nappalin, vagy dolgozol? Ha dolgozol, akkor csupa pasi között?

Be lehet iratkozni pl. nyelvtanfolyamra, egyik ismerős srác sem volt egy csajozógép, és ott jött össze a lánnyal (ma már házasok, két gyerekük is van). Nyáron pedig esélyesebben a lazább, kinti programok.

2018. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nő azért nem jön össze veled, mert szűz vagy, annak amúgy sem jössz be, csak nem túl kreatívak visszautasítás terén.

Amúgy meg nem kell elmondani, kész. Ha pedig első szex után rájön, akkor így járt, te már nem vagy szűz, őt pedig megdugta valaki, akinek az egyik tulajdonságától undorodik.

2018. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

#32


"Mert minden egészséges ember már tini korábsn elkezd érdeklődni a szexualitás felé"


Attól, hogy valaki nem szexelt, nem volt barátnője, az nem jelenti azt, hogy nem is kívánta. Ha nem kellek egy nőnek sem, akkor nem fog összejönni, mindegy mennyire vágyom rá.

2018. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Jajj, hát szerintem ez egyáltalán nem olyan vészes dolog.

Én nagyon jót szexeltem egy szűz sráccal pár hónapja, el se akartam hinni az :)

Szóval csak ez miatt ne legyenek gátlásaid, ismerkedj bátran.


Egyébként csak halkan kérdezem meg, de miért emelted ki ismét a kérdésed? Több mint 1 éve kiírtad, azóta se vagy biztos benne hogy a lányok mennyire lennének megértőek veled szemben? Azóta ismerkedtél már új lányokkal?

2018. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Vannak itt undorito emberek, de ez van. Legyen penzed es a hlye picst ugy is megveszed, penznel tobbet ugy se er. Sok embernek nincs moralis iranytuje, de kerdezo te is erdekes vagy az biztos. De gyakorikerdeseken ez normalis.
2018. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Legalább menj el egy k**vához, én is elmentem 21 évesen, az első úgy se lesz jó, mindegy kivel vagy olyankor. :D

Egyébként, ha sok pénzed van bármelyik magyar nőt megkaphatod. :) 38/F

2018. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

38-as:

Mert az élet és magyar nők ezt hozták ki belőlünk férfiakból. Ha könnyen adják magukat és azt látjuk, hogy pénzzel minden megvehető, akkor ez a valóság és kész. :))

2018. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!