Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú rajtam kívül akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Nem félsz attól hogy nem is lesz sosem?:/


Legyszi a korodat is írd le!

Köszi

20f


2016. dec. 22. 19:05
1 2
 1/11 anonim válasza:

Volt 1db 1hetes

De felek hogy sosem lesz de amilyen lanyok vannak le is szarom...

17F

2016. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szivesen ismerkedek . Akár fiukkal is. De csak hasonlo (16) koruakkal
2016. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 21-22 évesen volt egy barátnőm. Bár eléggé érdekes volt ez a kapcsolat, most nem mennék bele, hogy miért. Szóval vitatnám, beleesik-e a barátnő kategóriába. De mindenki úgy tudta, és mi is, hogy járunk.

Azóta volt egy másik lány, őróla inkább mondanám, hogy a barátnőm volt, az megint más kérdés, miért nem lett komolyabb (hosszútávú) kapcsolat. Ott nem volt kimondva, hogy járunk, bár sokszor úgy viselkedtünk egymással, mintha pár lennénk.

Most egy alakuló kapcsolatom van.

Sajnos mindig olyanokat fogok ki, akik messze laknak.

2016. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy nem félek-e? Nagyon félek... Gyakorlatilag ezzel a gondolattal fekszek és kelek. Az én koromban már sokaknak családjuk és gyerekeik vannak, én meg sehol sem vagyok...


Ha meglátok az utcán egy fiatal anyukát és apukát...Na akkor teljesen magam alá kerülök arra a napra.


Azért Te még fiatal vagy, nekem egyre kisebb az esélyem, úgy érezem


39F

2016. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne. Nekem se volt még.

Viszont nem félek attól, hogy nem lesz. :)

22/f

2016. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt.

31F

2016. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt, nem is lesz úgy néz ki. Régebben féltem,meg próbáltam mindent megtenni érte. Manapság már nem érdekel,megszoktam és szépen lassan beletörődök,mert ez jutott sajnos...

25/F

2016. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy volt!De olyan mintha nem is lett volna!Elég béna vagyok az ilyen dolgokban!Szerintem már nem lesz nekem!Elégé félek hogy ez nem változik,de nem lehet tenni semmit!27f
2016. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs és szerintem soha nem lesz. Szilveszterre se lettem elhívva sehova, de nem is érdekel. Elvagyok egyedül. 23F
2016. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van, es #5-höz hasonlóan én sem félek hogy nem lesz.

22/F

2016. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!