Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan férfi rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi rajtam kívül, aki karácsonyra azt tervezi, hogy árt magának valamilyen szinten mert nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy az intenzív testi fájdalom segít elviselni azt a folyamatosan mardosó lelki fájdalmat, hogy sosem lesz olyan lány, akivel valaha is összejöhetnék.

2014. dec. 23. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Tudod én 25 évesen itt állok hasonló cipőben de mégsem adom fel a dolgot hisz ott pislákol a remény lángja ami várja hogy 1 lány belobbantsa hogy lángoljon.Te se add fel hisz sosem tudhatod hogy mikor talál rád az a lány akinek kelleni fogsz.
2014. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hmm..es attol megoldodik a gondod? Nem..


Szerintem te se arts magadnak mert ettol nem lesz jobb..vezesd le massal a feszultsegedet..

2014. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, mindjárt megsajnállak...brühühü.

Nem azt akarod, hogy fájjon, hanem azt, hogy valaki figyeljen rád. A 12 éves, világfájdalmas kislányok szokták így felhívni magukra a figyelmet.

2014. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan időszak, amikor nincs barátnőm. Most metszeném fel a karjaimat mindig ilyenkor? :D Ember, szedd össze magad! :)
2014. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

most ha ideírja egy férfinak nevezett gyikes válaszoló,h ő is úgy tesz ,mint te,akkor az már normálisnak számít?

ne önsajnálkozz, nagyon sokan vannak rajtad kívül így,h egyedül töltik a karácsonyt.

Itt vagyok pl én, pontosan egy éve ilyenkor mérhetetlenül boldog voltam,mert barátommal együtt töltöttük a karácsonyt ..Ő volt nekem az első szerelmem,akit tényleg annak nevezhetek.

És most ? Kissé magamba fordultam az elmúlt jópár hónapban , nincs barátom, egyedül örvendek az élet szépségeinek. És igen,ha belegondolok,h ha nem rontok el dolgokat ,akkor még most is velem lenne,nem lennék egyedül. DE nem vagyok gyáva! Megyek előre,megyek tovább , lehet,h lassan , de biztosan. Eszembe nem jutna magam vágdosni. Az ilyet nem tudom sajnálni.

2014. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Mi köze ehhez a karácsonynak?

Imádom ezt a sok visszamaradottat, aki azon kattog, hogy idén karácsonykor (megint) egyedül van. Az év többi napját sikerült elviselned, de most a stroboszkópokkal teletűzdelt, bejgliszagot árasztó házikók között sétálva már nem fog menni. Ez már túl sok. Ez már meghaladja az egyszeri férfi fájdalomküszöbét!

2014. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem meg még nem volt időszakom, amikor volt barátnőm. Még csak csókolózni sem csókolóztam. Semmi. Egy lánynak sem kellettem még soha, bárhogy is próbálkoztam. És már bőven 25 felett vagyok (mellesleg akkor még én is bizakodtam, teljesen feleslegesen). Egy lány sem képes szeretni egy olyan férfit, mint én. Mind undorodik tőlem. A karácsony (meg a Valentin nap) kiemelten rossz, mert mindenki a párjával van, csak nekem nem lesz soha senkim. Ez tény.
2014. dec. 23. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:

lehet hogy szét kéne nézni a saját házad táján, kedves kérdező, a hiba ott lesz valahol nálad.

egyébként meg vezesd le a feszkót mással. gyúrj, tanulj, akármi, a végén még azon kapod magad hogy van mit nyújtanod egy nőnek, nem csak szánalmasan próbálsz odatörleszkedni hozzá hogy sajnálatból maradjon már veled.

2014. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyedül nem lehet belekezdeni semmibe, mert kudarc a vége. Egyedül semmit sem lehet csinálni. Egyedül semmire sincs energiája az embernek. És semmi sem képes az embert lekötni, ha nincs mellette egy pár.
2014. dec. 23. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
dehogynem. csak a jellem gyenge emberek nem. ne legyél rá büszke, hogy az vagy.
2014. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!