Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden ferfi azt gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfi azt gondolja, hogy nem kell karacsonyra adni semmit (a baratnonek), ha a no azt mondja?

Figyelt kérdés
Nekem olyan egyertelmu, hogy azert a figyelem kimutatasanak erdekeben, akkor is veszek valami aprosagot. Vagy sutok valamit. A ferfi meg ezt szo szerint erti es nem ad semmit. Nekem ez olyan fura. Egyertelmu, hogy egy no csak azert mondja, hogy "iden nem kell semmi", hogy ne koltsenek tul sokat, de nem azert, hogy egyaltalan ne koltsenek. Kicsit zavaros, de azert remelem ertheto.
2010. dec. 6. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
jogos a meglátás, ha tényleg nem kapsz majd semmit, akkor tanulj az esetből, nem mindegyik srácnak esik le, h mit akartál mondani.
2010. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értem.

Nekem is mondta barátnőm(még együtt voltam vele) hogy nem kell neki semmi, de hát akkor csak kell valamit venni, még ha kis ajándék is :P

2010. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ja... ha azt mondja nem kell neki semmi akkor csak felköszöntöm. Ha én azt mondom nekem nem kell semmi akkor nekem tényleg nem kell semmi... bár azért a süti mindig jöhet :D
2010. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
"felköszöntöm" -> kellemes ünnepeket kívánok :P
2010. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akk ne azt mondd h nem kell semmi hanem h csak kis apróság kell... wazze... mondjuk tényleg hülye az a srác aki azt hiszi h egy csaj valaha is igazat mond és mögötte nem hülye taktikázás húzódik meg...
2010. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez nem taktikázásm, ez a felnőtt élet

ahogy nekünk nőknek sem tanít meg otthon anyu-apu a férfiakkal kapcsolatban, nekünk kell rájönni..ez van..mindkét félnél

2010. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, szóval a "nem kell semmi" azt jelenti, hogy "kell valami". Ma is tanultam valamit.

És még csodálkoztok, hogy nem értjük a női logikát...

2010. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férfiak nem gondolnak mást a kimondott szavak mögé, csak amit azok jelentenek. Mivel mindenki magából indul ki, azt hisszük, hogy ti, nők is azt mondjátok, amit gondoltok. Vagy legalábbis fárasztónak tartjuk állandóan találgatni, hogy mikor mire gondolhattok, ahelyett, amit mondtok és inkább szó szerint vesszük a kéréseteket. Aztán még ti sértődtök meg ha nem találjuk ki, mit jelent konkrétan a "semmit".

Ha kell valami, mondjátok meg! Élünk-halunk hogy boldoggá tehessünk benneteket és a lábatok elé hozzuk a csillagokat az égről, csak ne célozgassatok. Egyenes szavakból értünk.

35f

2010. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, legalabb ez nem egy "terhes vagyok" kerdes volt es bepillantast engedtem a noi logikaba, mert bizony ezt nem csak en gondolom igy. :)
2010. dec. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!