Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak milyen férfi parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak milyen férfi parfümöt vegyek karácsonyra? Márkát esetleg boltot tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Lányok pasik írjatok, olyan illatra van szükségem, amitől hanyatt dőlök, meg ő maga is :) fenomenális illatkölteményre van szükségem, amiben sok parfüm van, tehát viszonylag nagyobb üvegben, és kevés is elég belőle, hogy sokáig lehessen intenzíven érezni. Nem túl fűszeres illat, de ne is túl émelyítő

tehát ne egy arc szesz vagy locsóló kölni illatára emlékeztessen, és elegánsabb legyen mint egy sprés flakon


2010. dec. 8. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen árkategóriában szeretnél.Én anno Armani Mania-t vettem a pasimnak, szerintem annál nincs jobb, viszont nagyon drága.
2010. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy ami még nagyon jó, az a Diortól a Fahrenheit, vagy a Bulgari parfümök.Ami kicsit olcsóbb árkategória, és jó, pl a Diesel legújabb illata, Mexx parfümök, vagy Puma.
2010. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

avonos boltban lehet ilyet kapni?


hát a mexx től meg pumától nem voltam elragadtatva, DM ben illatoztam őket, régen a lamborgini két illata is megfogott tescoban, már azoknak sem ugyanazt az illatát érzem, sima arcszesz illatuk van


hát olyan 3000-5000 ft értékben gondoltam


bár egyszer fizetnék érte többet is ha tényleg jó és sok van benne

2010. dec. 8. 12:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Mexx- Fly High Imááádom! :(
2010. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Antonio Banderas: The Secret (dm-be is lehet venni)
2010. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Armani, Dior, Bulgari-ezek nagyon drágák, jóval tízen felül.Douglasban lehet kapni pl., vagy plázákban.Ha 5000 körül akarsz, akkor a DM-ben nézelődj, ott is vannak nagyon jók, mondom, Puma és Mexx nekem a favorit, de ki kell próbálghatni mindet.Vagy az Avonos parfümök is jók, ha onnan akarsz, az Avon boltban biztos megmutatják.
2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó helyen kell vásárolni és akkor az Armani kategóriájú illatokat is megkaphatod 10-en alul (persze nem a 100 ml-est). Én Armani Aqua di Gio-t vettem a barátomnak 30 ml-t a Délinél 7800-ért. Douglas-ban ugyanennyi mennyiség 13000 ft. Gondolkodtam még az Armani Code illaton is, de hiába, az A. di Gio-t semminem múlja felül. Én is ő is imádjuk.
2010. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 aftersex ***** válasza:
Black XS iszonyaatosan finom édes illata van. 1 hátránya van mégpedig az hogy 17ezer... :/ ha olcsóban gondolkozol STR8 racing :) nekem bejött :P
2010. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Puma animagical szerintem teljesen jó. :) A nagyobb 40 milis az 5400 azt hiszem a kisebb meg akciós és a 20 milis 2000 ft a dm-ben. :)
2010. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Beatrix17 ***** válasza:
Giorgo Armani-AQUA,kb.20.000,Azarro-CROME,max10.000,Davidoff.Doulasban talán vannak ezek
2010. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!