Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki rajtam kívül akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
sohasem volt még, még csókolózni sem csókolóztam és igazából érzem, hogy kb.minden 15 évésnek már van barátnője csak nekem nincs :/ 20/F
2016. febr. 18. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

van


27F

2016. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nekem is csak nagy keservesen jött össze az a két barátnő, aki eddig volt. 35/F
2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanott tartok ahol te, de .Nyugi még fiatal vagy semmiröl nem vagy lemaradva. Én már lemaradtam erről. 33/F
2016. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dominik valld be, hogy szereted, ha a popsikádba durrantják a kukit! Ne sörözéssel csábíts el fiúkat! Térj a lényegre!
2016. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!