Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom "megemészteni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom "megemészteni", hogy a páromnak volt rajtam kívül is barátnője? Többi lent.

Figyelt kérdés
18 évesen jöttem össze a jelenlegi férjemmel, ő akkor 24 volt. Nekem ő volt az első, én neki a sokadik. Végülis a kapcsolatunk jól alakult, összeházasodtunk, gyermekeink vannak. De a mai napig féltékeny vagyok főleg az egyik volt barátnőjére (4 évig jártak). Igazából semmi okom rá, de mégis...MIÉRT???
2011. aug. 8. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szereted, önértékelési problémád van, esetleg nem bízol a párodban valamiért.
2011. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
mert önző vagy és korlátolt és irigy. nem tudod elképzelni, ha neked nem volt senkije másnak azért még lehetett. akkor lenne okod, ha még mindig találkozgatna vagy téged hozzá hasonlítana, állítsd le magad, mert hamar unható vagy
2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az meg eszedbe juthatna hogy egy 24 éves férfi általában túl van már egy jó pár kapcsolaton. akkor kellett volna összejönnöd egy veled egyidős könyvmollyal, aki rá se nézett addig a lányokra és akkor nem lennél féltékeny
2011. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a baratom 3 nővel volt előttem, én csak egy pasassal.. mégse parazok.. esetleg a férjed nem érezteti h szeret? igy van ez amugy az elsőkkel.. idealizaljuk őket..
2011. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetes birtoklási vágy. Ez a legtöbb embernél elő szokott jönni, mindenkiben benne van valamilyen mértékig, csak van, aki jobban kezeli, és van, aki rosszabbul.

Én is éreztem ezt egy időben, főleg azt bántam, hogy nem én voltam az első lány, akivel együtt volt a barátom, mikor nekem ő volt az első férfi az életemben, de akkor nagyon okosan azt mondta nekem valaki, hogy nem az a lényeg, hogy Te legyél neki az első, hanem az, hogy Te legyél az UTOLSÓ!

És erre gondolj! Most veled van, téged szeret, a te gyermekeid apja, és téged választott. Kit érdekel, hogy ki volt előtte, ha a végén te kellettél neki? Ez a fontos és csak ez számít! :)

2011. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

90%

Jujj, ezt megjegyzem:) köszi,)

2011. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm a 90%-nak:))) bocsi, hogy így írtam.
2011. aug. 9. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!