Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy 25 év feletti férfival akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

A múltamban több dolog miatt nem jött össze, mostanában azért nem, mert nem találok olyan nőt akivel meglenne a közös szimpátia. Vagy megtetszik valaki, de nem viszonozza vagy szimpatikus vagyok valakinek, de nekem ő nem tetszik.

Tegnap találkoztam egy lánnyal akit neten ismertem meg, elég szimpatikus volt, jókat beszélgettünk, több dologban hasonlóak voltunk. Élőben viszont egyáltalán nem tetszett és közös megegyezés után hagytuk a továbbit. Mikor beszélgettem vele neten tök jókedvű voltam most meg itt szomorkodok, mert nem találok senkit.

Nem egyszer volt olyan, hogy képeken tetszett valaki, de élőbe már nem. Ha tehetném inkább élőbben ismerkednék, de arra meg nincs sok lehetőség. Utcán nem szeretek senkit leszólítani, esti bulizgatásokat, ivászatokat nem szeretem.

Nos azért tettem fel ezt a kérdést, mert kicsit félek attól, hogyha találok végre egy lányt akivel megvan a közős szimpátia csak azért dobni fog, mert nem volt még senkim. Elég sok sztereotipiát hallok arrol, hogy a magamfajtáknak fogalmuk sincs mit kéne csinálni a párkapcsolatban, hogyan kell jót szexelni és később mi leszünk a szemetek, mert kiprobáljuk mással.

Egyrészt vagyok annyira szocializált, hogy tudjam mit kell benne csinálni, másrészt szex előtt beszélgetni kell rendesen a vágyakról, problémákról, harmadrészt én mindig is komoly párkapcsolatban gondolkoztam, nem a trófeákon.


2017. jan. 8. 13:27
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Bocs, de te tényleg végtelenül buta és primitív vagy. Fogadj meg egy tanácsot, ha nem tudsz kulturáltan, észérvekkel válaszolni akkor ne is válaszolj felesleges, mert feleslegesen koptatom itt a billentyűzetemet veled.

Ilyen emberek miatt, mint te vannak szorongó, önbizalomhiányos emberek, mert végtelen primitivségüket, egójukat, felsőbbrendűségi érzetüket másokra vetítik, hogy ők jobbak, mennyivel többet tettek le asztalra, hogy nekik mindig igazuk van. Én nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy ilyen primitiv válaszokat kapjak, hanem normális észérvekkel válaszoljanak és nem ilyen proli p...a szinten, mint amit te itt produkálsz.

2017. jan. 22. 22:08
 22/40 anonim ***** válasza:
14%
Két komoly kapcsolatom volt eddig, az egyik 4 évig tartott, a másik immáron 7 éve tart. Ezeken kívül kb. 20 férfivel volt szexuális kapcsolatom. Jelenleg az esküvőmre készülök. Boldogok vagyunk. És a szexuakitást is a legmagasabb fokokon műveljük. Mint látod, nagy tapasztalattal rendelkezem, tudom miről beszélek. De akkor ne hallgass a tapasztaltabbra, műveldd tovább a dolgaid ahogy akarod. Te mégis hány kapcsolatot és hány szexuális együttlétet tudsz felmutatni? Hmm?
2017. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
5%
Tényleg én csinálok valamit rosszul..? Vagy inkább te?
2017. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
89%

Hallod! Inkább ne szégyelld a szűzességed!


Sokkal jobb az mint ha olyannal veszíted el akivel nem kellett volna lefeküdnöd!

Tapasztalat? Kössz én abból nem kérek!

2017. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
80%
Kiröhögik a háta mögött. Sajnos ez van
2017. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
67%

Na jól van kérdező. Ne lombozzon le más ember véleménye és ne vedd magadra amit most itt írtak neked. Ezt tanuld meg és könnyebb lesz az életed.


Az előttem szóló hölgynek valamilyen szinten igaza van, talán még 1-2 dolog rá is igaz, amit most per pill hiszel. De tény, hogy ő most tapasztaltabb a dologban, ezért tud így beszélni róla. Az más kérdés, hogy nő. Ergo empátiát ne várj tőle, mert ő nő és nem lát bele a férfi kapcsolatainak ki alakításának menetébe. Pont úgy, ahogy te sem látsz bele az övébe. Valamilyen szinten a nők előnnyel indulnak, a férfiak hátránnyal. Te ezt nem gyakoroltad fiatalabb korban, ezért most már egy nagyobb hátrányod gyűlt fel, de ne hidd azt, hogy már késő lenne bármire is. Kezd el holnaptól, ismerkedj spontán. Emberek véleményére, akiket meg még csak nem is ismersz, ne hallgass. Meg hallgatni meg lehet, fel lehet dolgozni, hogy érdekes e az adott tanács, de nehogy már ez befolyásolja a gondolataidat. Magad életét könnyíted meg.

2017. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
85%
En mar 30 eves no vagyok,de anno volt ilyen es nem zavart kulonosebben.
2017. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

#26 Szoktam ismerkedni igaz mostanában interneten, de ha találok olyan lányt aki tetszik rendesen azon vagyok, hogy megismerjem őt. A tapasztalatokkal úgy vagyok, hogy nem elzárva az emberiségtől éltem le az életemet, voltak szüleim, iskolába is jártam, dolgozom is, barátaim is vannak tehát hülyeség azt feltételezni, hogy egy analfabéta lennék egy párkapcsolatban. Sajnos nem vagyok az a spontán ember nem szeretek random nőket leszólítani, ezért fogok több közösségbe eljárni és valami célt találni az életbe, már van is egy két tervem.

És igen szomorú, hogy némely "nőnek" nincs empátiája nem érti meg azt, hogy miket élt át a másik milyen nehézségeken keresztül ment, csak az eredmény érdekli és mondom teljesen logikátlan az a nézet, hogy aki tapasztalt=jó lesz, tudja mit csinál, ágyban is jó, aki tapasztalatlan= nem lesz jó, nem tudja mit csinál, ágyban is pocsék. Ja és az egyik ismerősömnek is huszonévesen lett az első barátnője, mert hasonlóan gondolkozott, mint én és nem volt semmi gond vele, semmilyén bénázás nem volt, mint amit az itteni "nők" írnak és már el is jegyezte a párját, nem kellett "tapasztalatokat" szerezni előtte, nem volt kényszer kapcsolatokban, nem prostizott. Ilyenkor mi van? Talán nem is annyira igazak azok a sztereotípiák?

2017. márc. 7. 11:08
 29/40 anonim ***** válasza:
83%
A szűz fiúkat kisfiúknak, nyomorék, analfabéta, lúzer, beteg, abberált, hülye, rakás szerencsétlenségnek hiszik. Lenézik, megvetik, megalázzák a szegény srácot. Tisztelet a kivételnek, még mielőtt beindulna a hölgyek keresztes hadjárata ellenem.....
2017. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled kérdező. Sajnos élnek ilyen emberek még a földön, mint a válaszoló is... :(
2017. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!