Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy 25 év feletti férfival akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

A múltamban több dolog miatt nem jött össze, mostanában azért nem, mert nem találok olyan nőt akivel meglenne a közös szimpátia. Vagy megtetszik valaki, de nem viszonozza vagy szimpatikus vagyok valakinek, de nekem ő nem tetszik.

Tegnap találkoztam egy lánnyal akit neten ismertem meg, elég szimpatikus volt, jókat beszélgettünk, több dologban hasonlóak voltunk. Élőben viszont egyáltalán nem tetszett és közös megegyezés után hagytuk a továbbit. Mikor beszélgettem vele neten tök jókedvű voltam most meg itt szomorkodok, mert nem találok senkit.

Nem egyszer volt olyan, hogy képeken tetszett valaki, de élőbe már nem. Ha tehetném inkább élőbben ismerkednék, de arra meg nincs sok lehetőség. Utcán nem szeretek senkit leszólítani, esti bulizgatásokat, ivászatokat nem szeretem.

Nos azért tettem fel ezt a kérdést, mert kicsit félek attól, hogyha találok végre egy lányt akivel megvan a közős szimpátia csak azért dobni fog, mert nem volt még senkim. Elég sok sztereotipiát hallok arrol, hogy a magamfajtáknak fogalmuk sincs mit kéne csinálni a párkapcsolatban, hogyan kell jót szexelni és később mi leszünk a szemetek, mert kiprobáljuk mással.

Egyrészt vagyok annyira szocializált, hogy tudjam mit kell benne csinálni, másrészt szex előtt beszélgetni kell rendesen a vágyakról, problémákról, harmadrészt én mindig is komoly párkapcsolatban gondolkoztam, nem a trófeákon.


2017. jan. 8. 13:27
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Hát jó hülye vagy már bocs.
2017. jan. 22. 20:22
 12/40 anonim ***** válasza:
20%
11: ......hülye vagyok, mert többet tudok a szexről mint te?? Hát ilyen stílussal nem is csodálom hogy az maradtál..Minek neked nő egyáltalán? Nem ártana elgondolkoznod, mert a hiba benned van. De persze, ne változz meg, legyél büszke, verd a melled, így egyedül fogsz megöregedni. Nem is értem, minek írsz ki akkor kérdést..
2017. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Mert egy felszínes liba vagy. Honnan tudod azt, ha valakinek nem volt senkije azzal nem lesz jó az ágyban? Lehet egy olyan férfivel szeretkeznél egy jót akinek nem volt senkije. Több lány olyan pasival szeretkezett legjobban akinek nem volt előtte senkije, olyan példák is vannak, hogy azzal volt pocsék akinek több barátnője volt. Most akkor miért is lenne pocsék egy kezdővel? Minek kell előre előítéleteket gyártani? Vannak bennem hibák igen és vállalom is, de ne mond azt, hogy te teljesen hibátlan vagy és te vagy a tökéletesség. Az előítéletesség elég nagy hiba mindenkiben.
2017. jan. 22. 20:37
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
Mert voltam már szűzzel is..Tudom.
2017. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Ja, mert eggyel voltál és a többi is biztos olyan szar lesz... Logikus!
2017. jan. 22. 20:56
 16/40 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok felszínes liba. A szex igenis sokaknak fontos, attól hogy te az egész fiatalságod leéled úgy, hogy pont az élet habos oldalát nem éled meg, az a te dolgod. Véleményem szerint szomorú. Ezeket már soha nem tudod visszahozni. Kimaradt az életedből. És nem, nem felszínes dolog szexelni. Az élet sava borsa ha úgy tetszik. Nekem nem kellene olyan, aki ezt nem érti. 25 év sok idő..aki akar szexelmi és keresi a módját az igenis meg is találja ennyi idő alatt. A szexualitás az élet fontos része, egy párkapcsolat fontos része is. De persze, keress valami aszexuális csajt, azzal elég ha jól elbeszélgettek meg tudjátok együtt vezetni a háztartást.
2017. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
7%
Ki mondta hogy eggyel voltam..?
2017. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
57%
És nem kell megsértődni ha egy nő fekete-fehéren, kertelés nélkül megmondja neked az igazságot. Volt egy kérdésed én meg voltam olyan kedves, időt szántam rá és válaszoltam. Sajnálom, hogy nem azt amit te hallani akartál.
2017. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy én ezt nem akaratból hagytam ki, hanem így alakult az életem? Ezt feltudod fogni? Mostanában azért nem jön össze, mert nem olyan lányoknak kellek akik nekem kellenének. Most jó lenne úgy megdugni valakit, hogy kihasználjam és csak rongyként kezeljem csak, hogy megtapasztaljam milyen? Hogy esne neked, ha valaki így kihasználna téged, hm? Tudod ehhez nekem nincs gusztusom. És azért vagy felszínes, mert nem látod ezeknek a mélységét. Nem akartam, hogy így alakuljon az életem, nem határoztam el azt, hogy ennyi idősen egyedül maradjak.
2017. jan. 22. 21:04
 20/40 anonim ***** válasza:
5%
Prostihoz miért nem fizetsz be? Hipp-hopp meglenne legalább ennyi tapasztalatod..jobb mint szűznek maradni. A másik meg az, hogy ha a lány is tudja hogy egyéjszakás lesz, az nem kihasználás. Ő sem vár többet, tiszta sor. Ilyenre is kaphatóak páran. Az a baj te is olyan mély érzelgősen tekintesz a szexre..míg az ember fiatal és szingli, pont hogy nyugodtan megengedhet magának 'közösüléseket' is. Nem szeretkezést, hanem puszta szexet. Ebben nincs semmi bűnős, a szentfazekak meg szuperérzékenyek azok akiknél ez csípőből a moralitás legalja :S ójajj, ezek az emberek..a fejemet fogom tőlük. A te hozzáállásodból eddig mégis mit profitáltál? Jó volt az neked? Megéri bizonyos elvekhez ragaszkodni? Vagy csak be akarsz magadnak beszélni valamit, de a társadalom nem úgy működik ám..? Na ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak. Nem késő változtatni.
2017. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!