Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy 25 év feletti férfival akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

A múltamban több dolog miatt nem jött össze, mostanában azért nem, mert nem találok olyan nőt akivel meglenne a közös szimpátia. Vagy megtetszik valaki, de nem viszonozza vagy szimpatikus vagyok valakinek, de nekem ő nem tetszik.

Tegnap találkoztam egy lánnyal akit neten ismertem meg, elég szimpatikus volt, jókat beszélgettünk, több dologban hasonlóak voltunk. Élőben viszont egyáltalán nem tetszett és közös megegyezés után hagytuk a továbbit. Mikor beszélgettem vele neten tök jókedvű voltam most meg itt szomorkodok, mert nem találok senkit.

Nem egyszer volt olyan, hogy képeken tetszett valaki, de élőbe már nem. Ha tehetném inkább élőbben ismerkednék, de arra meg nincs sok lehetőség. Utcán nem szeretek senkit leszólítani, esti bulizgatásokat, ivászatokat nem szeretem.

Nos azért tettem fel ezt a kérdést, mert kicsit félek attól, hogyha találok végre egy lányt akivel megvan a közős szimpátia csak azért dobni fog, mert nem volt még senkim. Elég sok sztereotipiát hallok arrol, hogy a magamfajtáknak fogalmuk sincs mit kéne csinálni a párkapcsolatban, hogyan kell jót szexelni és később mi leszünk a szemetek, mert kiprobáljuk mással.

Egyrészt vagyok annyira szocializált, hogy tudjam mit kell benne csinálni, másrészt szex előtt beszélgetni kell rendesen a vágyakról, problémákról, harmadrészt én mindig is komoly párkapcsolatban gondolkoztam, nem a trófeákon.


2017. jan. 8. 13:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak ezért dob, akkor jobb is, hogy dob.

Én is neten ismertem meg a barátomat, 25 éves volt, szűz. Hát most már nem szűz ;)

2017. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Sokkal szimpatikusabb annál, mint aki 15 évesen már nem szűz.
2017. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%

NE aggódj, egy fiú ismerősöm 29 és ugyanígy van.


"Elég sok sztereotipiát hallok arrol, hogy a magamfajtáknak fogalmuk sincs mit kéne csinálni a párkapcsolatban, hogyan kell jót szexelni és később mi leszünk a szemetek, mert kiprobáljuk mással. "


Ezekben a sztereotípiákban mindben van valami ezért, hazudnák, ha azt mondanám nem.

Ugyanakkor ez szerencsére a 21. század, előtted az interneten már nincs olyan, amiről nem tanulhatnál/olvashatnál. Még a szexről is, párkapcsolatokról is.


Az kapcsolatom elején én sem tudtam pl, mire hogy kéne reagálnom, min "szabad" kimutatnom, ha zavar stb.

A szex miatt mondjuk nem kell úgy aggódni, hamar bele lehet jönni. Szóval nem kell elszontyolodni, menj tovább, és próbálkozz. Előbb-utóbb sikerül, már csak statisztikai alapon is.

2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
69%

A kérdezőnek az a problémája, hogy az interneten megismert lányt felruházza csupa olyan tulajdonsággal, amit ő saját maga elképzel. Ezek nem csak szellemi, hanem fizikai tulajdonságok is lehetnek. Álomnőt gyárt az elméjében, aztán az első élő találkozásnál kártyavárként omlik össze az egész kialakított, téves kép a lányról. Ezt pedig nem tudja elviselni a kérdező, ezért inkább menekülőre fogja. Ebben közrejátszhat az is, hogy teljesen elkülöníti az internetes világot a valóságtól. Az interneten megismert személlyel az interneten nagyon jól kommunikál, de amint élőben kell ezt tennie, már kínosnak, szokatlannak érzi a kommunikációt, nem tud kibontakozni. Ez azért van, mert az interneten sokkal több időnk van meggondolni, hogy mit írunk a másik embernek, illetve a másik ember arckifejezéseit nem látjuk. Élőben pedig szinte azonnal kell mindenre reagálni és nem árt figyelni, hogy reagál a másik ember.

Ez nem is társkeresési probléma, hanem kommunikációs probléma.

2017. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent meg lehet beszélni. Én szűz voltam amikor megismertema mostani páromat, nekem akadály lett volna ha neki nincs tapaszatalata, mert én is rá voltam parázva a kérdésre. De ő pl ezt tök jól fogadta.
2017. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
#4 Az igaz, hogy neten másként látom a lányt, mint élőben, de azt nem mondanám, hogy istennőnek gondolom. Egyszerűen csak nem tetszett élőben. A kommunikáció kezdetben nehezen megy, akkor később már nincsenek ilyen gondjaim. Nem menekülőre fogom csak, ha nem tetszik akkor nem tudok mit csinálni, átverni, kihasználni nem akarok senkit.
2017. jan. 11. 10:40
 7/40 A kérdező kommentje:
*aztán később nincsenek ilyen gondjaim. (lehetne szerkesztés gomb)
2017. jan. 11. 10:45
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem lennék megértő. Szűz is vagy még ennyi évesen? ://
2017. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Igen, de miért nem?
2017. jan. 22. 20:13
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
Mert én arra bukom, ha egy férfi kiismeri magát az ágyban, tapasztalt és szenvedélyes, vad. Nekem ez fontos. Ennek hiányában lehetünk barátok...
2017. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!