Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a hiba? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hiba? Miért nem kellek egy lánynak se?

Figyelt kérdés
Problémámra próbàltam mindig megoldást találni, de mindig fájdalmas kudarc lett. Nem tudom mit tegyek nem akarom egyedül leélni életem. Hogy bírok ezen változtatni?
2017. jan. 8. 10:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
jujj
2017. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ja, hogy te ráadásul lány vagy, gratulálok :D az ilyeneket, de utálom. Bebizonyítottad, hogy hülye vagy. Hisz le kockázol olyanért ami miatt, itt aki válaszolt a kérdésre, mindenki kocka nagy erővel. Megsúgom még te is. Vagy ezt már nem bírod felfogni?
2017. jan. 8. 12:52
 23/29 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok privát helyett.


Itt a kérdések között is lehet ám keresni.


Ahogy pedig írtad az üzenetedben, tudod, hogy hol a gond, csak nem sikerült rajta még változtatnod. Majd, ha a testalkatod átlagos lesz, esetleg izmos leszel, látni fogod a változást.


Egyébként nézz körül a pszicho szakon vagy esetleg a tiéden. Érdekes módon azok foglalkoznak más emberek életével, akiknek a sajátjukkal is egy rakás problémájuk van és nem tudják megoldani. De ez csak mellékes megjegyzés.


Ahhoz, hogy érdemben tudj másokon segíteni, tedd rendbe a saját életed.

2017. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Figyelj érdemben mindig tudtam, és sikerült segítenem rengeteg emberen, de csak ezzel az egy problémám. Én meg sajnos úgy érzem, hogy ha külsőm megváltozik. Semmi nem változik azzal.
2017. jan. 8. 13:35
 25/29 anonim ***** válasza:
Először is, hagyd el ezeket a kocka szövegeket: pff, no comment, wut? stb.(ezek után nem csoda, hogy kockának hisznek, mintha valami gyenge internetes játékon osztanád a másikat) Aztán fogd magad állj be a tükör elé és jól nézd meg magad. Ha a külsőddel nem találsz valamit rendben, változtass. Ha minden oké akkor lehet a belsőddel van probléma.
2017. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Pffff az mióta kocka szöveg? Az előző meg azért nézett kockànak MERT HASZNÀLNI MERTEM GOOGLE (erre nem mondok inkább semmit). Való életben nem szoktam használni ezeket. De a többi se szent!
2017. jan. 8. 14:23
 27/29 A kérdező kommentje:
De mért savazák a "kockát" sose értetem. De bezzeg kokaint fogyasztani menő. Végig kur minden nőt ott hagyja, nem tiszteli a nőket az is menő. De aki jàtszik valami játékkal. Te büdös kocka lúzer. Ja meg az menő ha nők úgy sétàlnak utcàn, hogy megállàs nélkül telefonoznak? Mert a nők vannak legjobban kiakadva kockákra, de közben ők se különbek.
2017. jan. 8. 14:27
 28/29 anonim ***** válasza:
Na látod, itt az első gond. Előbb bevallottad, hogy kocka vagy. Ezen kell akkor először változtatnod. Szerintem itt a kérdések nagy részéből, meg úgy alapból is megállapíthattad, hogy a lányok nem szeretik a kocka kisfiúkat. Am testalkatra milyen vagy?(cm/kg) Arcra szép vagy-e? Izmos vagy vagy dagadt, esetleg plötyi.(ezek nagyban befolyásolják a párkeresést) Most azzal, hogy ideírsz egy kérdést úgy, hogy semmit sem tudunk rólad elvárod, hogy megmondjuk, hogy mi a hiba? Te többet tudsz magadról, mint mi rólad mégis tőlünk várod a választ.
2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem vagy kocka!!!! És a többit meg privátban leírtam! Attól mert egy 19% ribizli azon élvezkedik, hogy nekem szarabb lett és azért mert google megmerek nézni valamit akkor már kocka vagyok? Nem vagyok kocka, de én is mondhatom én meg az olyan lányokat nem szeretem aki 0-24 óráig csak telefonozik. Nah.
2017. jan. 8. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!