Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a hiba? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hiba? Miért nem kellek egy lánynak se?

Figyelt kérdés
Problémámra próbàltam mindig megoldást találni, de mindig fájdalmas kudarc lett. Nem tudom mit tegyek nem akarom egyedül leélni életem. Hogy bírok ezen változtatni?
2017. jan. 8. 10:07
1 2 3
 1/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
66%
Mert itt picsogsz ahelyett, hogy fejlesztenéd magad testileg, szellemileg.
2017. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem ide írní a bunkò tapló vàlaszt MELLŐZNI EZ SZERINTEM NEM NAGY KÉRÉS. És mi ebbe a picsogás? Szerintem normàlisan feltettem egy kérdést.
2017. jan. 8. 10:33
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted honnan kellene tudnunk? Ha lövésed sincs, gondolkozz tovább!
2017. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Olyan jó mikor ebben feltesz egy normàlis kérdést. És nem hogy segítenének neki. Még jobban lehordjàk mindennek elegem van ebből. MIÉRT NEM LEHET NORMÀLISAN SEGÍTENI MÀSIKNAK?
2017. jan. 8. 10:39
 5/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%
Szerintem a válaszom elég korrekt és nem ártana megfogadni. A hármasnak igaza van, ennyi információból (0) még is mi a jó istenre számítasz de tényleg?
2017. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Talàn azzal hogy tapasztalatott leírsz? H ez meg ez bevàlt. Pfff no comment
2017. jan. 8. 10:40
 7/29 A kérdező kommentje:
Mert mond már meg miről írjak? Miről? Ha leírnàm teljesen problémàm akkor is azt a vàlaszt kapnàm amit te írtàl. Írhat bàrmit az ember. Le van tàmadva, hogy ne picsogj. Gratulàlok. Miért nem lehet picit empatikusabb és segítőkészebb lenne. Miért kell földig hordani másikat?????
2017. jan. 8. 10:42
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, először is tarts önvizsgálatot, mennyire vagy határozott, bátor, mennyire tudod megfogni a nőket mondjuk a humoroddal, sajnos nagyon sokat számít pl. az első benyomás. Ha pl. gátlásos vagy, akkor derítsd ki, hogy ennek mi az oka, és ezen próbálj változtatni. Ha nehezen kommunikálsz, akkor gyakorold a kommunikációt a nőkkel, keress olyan kikapcsolódási lehetőségeket, ahol nagyjából ugyanaz a társaság gyűlik össze rendszeresen, és ott beszélgess másokkal, lányokkal is. Mivel konkrétan nem írtad le, hogy melyik részével van gondod az ismerkedésnek, így csak ötleteltem, de hátha tudtam segíteni valamit.
2017. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
80%

Na kezdetnek ez lehet veled a baj. Picsogsz itt tényleg. Ennyin kiakadsz? Legyen már önuralmad. Nem hisztis kislány vagy.


Semmit nem tudni rólad. Feltételezem nem görög isten vagy. Járj sportolni, edzeni. Jobban nézel ki és önbizalmat ad, plusz egészséges. Nagyon nem lehet ezzel mellé lőni. Ja és ne random emberektől várd, hogy megoldják az életed, hanem állj a sarkadra.

2017. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kilences most azonnal hord el magad, nekem legyen önuralmam? Még is mire számítottál? Földig lehordasz mindennek, és még neked áll feljebb. Elégé szemtelen vagy. Én feltettem egy normális kérdést, hogy ez a problémám mi a megoldás segítsetek. Nem mondtam ilyeneket, hogy a rohadt nők miatt van az egész meg ilyenek. Hanem magamban keressem a problémát és segítséget várok. ERRE JÖSSZ TE ÉS NE PICSOGJ. Bocsi, de az ilyenen én kiakadok. Utálom az ilyen embereket akiknek az a célja, hogy a másiknak minél rosszabb legyen.


Nyolcas köszönöm a választ, az én problémám az ismerkedéssel van sajnos. Megpróbálok mindent, hogy sikerüljön, de az ilyen emberek mint a kilences hátráltatnak ebben.

2017. jan. 8. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!