Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a hiba? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hiba? Miért nem kellek egy lánynak se?

Figyelt kérdés
Problémámra próbàltam mindig megoldást találni, de mindig fájdalmas kudarc lett. Nem tudom mit tegyek nem akarom egyedül leélni életem. Hogy bírok ezen változtatni?
2017. jan. 8. 10:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
lottózzál..
2017. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Wut? Lottózàl? Hiszek abban, hogy az értelmes nőket nem a pénz érdekli.
2017. jan. 8. 11:13
 13/29 anonim ***** válasza:
Tehát ismerkednél nőkkel, és más pasik beelőznek?
2017. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

ismerkedjél,sok helyen élőben neten egyaránt.

Lehet fogsz kapni visszautasításokat is,hiszen az életben nem minden szép és jó!

Lehet társad ne aggódjál,keresni kell!

Szerencse kérdése is ,szerencse is kell hozzá!


Sok sikert,fel a fejjel,kitartást,és sok sok szerencsét kívánok neked kérdező!

2017. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Támogatást vársz megoldás helyett. Az első válaszban benne volt, hogy mi a hiba és mit kellene tenned, hogy jobb legyen a helyzet.


Ha kedvesen írja le, nem változik a lényeg. És igen. Felnőttként annyi eszed sincs, mint egy tininek, 5000 kérdésben leírta egy csomo ember a férfiak sikertelenségére a választ, mégsem googlezod be.


Edz, tanulj, olvass, műveld magad, sajátítsd el a hétköznapi előnyös öltözködés szabályait, vágass frizurát, szerezz haverokat, járj el helyekre, hogy legyen tapasztalatod a világból, szerezz képesítést, amivel sikeresebb leszel a munkádban, és tedd rendbe a fogaidat.


Egy sikeres, jól kereső, világlátott, jól öltözött, önismerettel rendelkező és szociális viselkedésben jártas, izmosabb testű férfi sikeresebb a nőknél. Így akkor is lesz nőd, ha alacsony vagy, vagy előnytelen valamilyen vonásod. Lehet, hogy nem lesz nagyon jó nőd, de ha lesznek értékeid, már szerethető leszel mások számára.


Nyilván, ha valamelyik téren rendben vagy, azt pipáld ki, és ugorj a következőre.


Minden egyes rohadt kérdésben leírjuk ezt, mégsem fogadja meg senki a tanácsot. Ezért vagyunk idegesek. Mert annyit sem tesztek magatokért, hogy utánanézzetek.


Korábban én is támogattam a tanácstalan férfiakat, de már úgy gondolom, hogy mindenki a saját helyzetéért felelős.

2017. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam egy szóval se, hogy nem néztem utána dolgoknak. Rengeteg mindent megpróbáltam amit gugliba írnak, de haszontalan volt. Csak tudod amikor itt leírjátok, hogy kisugárzás, legyél normális stb. kimegyek a való életbe tudod mit látok? Hogy egy nő aki nagyon szép és intelligensnek gondol az ember, egy bunkó paraszttal van aki veri, akinek 0 esze van, agresszív stb. Én egyetemre járok, jó tanulok, nem vagyok hülye, tudós szeretnék lenni és mindent megteszek a célom érdekében. Rengeteg embernek segítek férfinek és nőnek, tudod mit kapok érte cserébe? Lenézést! Nem kérek nagy dolgot csak legalább megbecsüljenek. Szóval igen is körül néztem. És egyáltalán mért hasonlítasz össze a többi férfival aki az oldalon van. Én egy mondatomba se szidtam itt a nőket, pedig lenne is okom rá, amikor hitegetnek, gúnyolnak stb. Az egyes válaszolot mért kell védeni? Leírtam egy normális kérdést, ez a problémám, nem tudom mit tegyek már TI MIT BÍRTOK TANÁCSOLNI, erre lehord mindennek. Meg igen én szerintem megérdemeltem, hogy normális választ kapjak, de első válaszoló egy b*nkó, tapír ember. Látszik a nőknek ez a stílus jön be. Én sajnos sosem bírok ilyen lenni, hogy az életcélom az, hogy másiknak rosszabb legyen és tapossam. De ahogy látom manapság ez az érték. Tapsoljuk meg ezért az egyes válaszolót és a világot, hogy ez számít ma értéknek. És azokat a nőket is tapsoljuk meg akik erre vágynak, és ezeket a férfiakat megvédik!
2017. jan. 8. 12:31
 17/29 A kérdező kommentje:

13-as Van sajnos olyan is, én inkább arra értem, hogy manapság ez az elterjedt, mindenkivel legyünk bunkók, alázzuk meg minnél jobban a másikat, és nehéz az olyan embereket megtalálni aki nem ilyen. Mivel ritka. Magyarnak is az a rák fenéje, hogy nem egy összetartó nép. És ez itt is elég erősen meglátszik sajnos.


14-es Köszönöm a jó kívánságokat, sajnos nem volt meg ebben soha meg a szerencsém. De remélem, hogy hamarosan elérkezik.

2017. jan. 8. 12:36
 18/29 anonim ***** válasza:
talán nem az interneten kéne guglizni kocka.. hanem menni és próbálkozni te szerencsétlen köcsög.. remelem egyedül éled le az életed .
2017. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt kívánom neked te b*zi :D. Ti panaszkodtok miért nem nézek utána a neten. De lehordtok hogy büdös kocka mért nézed meg ezt gugli az igen :D. Te neked mennyi az IQ? Nem vagy te egy intelligens ember. De nyugi manapság ez kell a nőknek. Örüljél nyomorék
2017. jan. 8. 12:47
 20/29 A kérdező kommentje:
És attól mert utána nézzek valamit a neten az mióta kocka? Akkor a jelenlévők közül mindenki kocka? Gondolkozzál már mielőtt beszélsz.
2017. jan. 8. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!