Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a hiba velem? Mit rontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hiba velem? Mit rontok el? Csak ittasan kellek?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, és még nem volt normális kapcsolatom. Ezt úgy értem hogy pár hétnél hosszabb. Az hogy szűz vagyok nem is igazán zavar, én inkább arra vágyok hogy valakit szerethessek. De miért van az hogy szórakozó helyen összejövök egy lánnyal, aki kicsit ittas de azért még csak oldott hangulatban van, jól alakulnak a dolgok, aztán az első néhány randi után elhajtanak, azzal hogy most nincs szükségük kapcsolatra, majd látom kétnap múlva kivan írva hogy szeretlek xy. Nem vagyok büdös, ápolatlan, paraszt, tisztelem a nőket, kedves vagyok sokat nevetünk, aztán meg elzavarnak. Mit rontok el? Legyek inkább paraszt, az jobban bejönne nekik? Mert az nem menne.
2010. febr. 9. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
ne egy részeg diszkos k*rvaval jöjj össze aki cska a sexre jó egy tárgy egy robot hanem keress egy lányt aki nem iszik nem dohányzik és nem bulizik ( a buli lehet de csak modjaval)
2010. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az egyetlen bajod az ien helyeken csakien lányok vannak :)
2010. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj máshol.., ilyen helyen ne várj mást.. :S
2010. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy dolog hogy ne kocsmában ismerkedjek, de egy másik, hogy akkor hol? MSN? Szerintem az személytelen...
2010. febr. 9. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyes dolgokról is lehet beszélni msnen.., igazából bárhol ismerkedhetsz.
2010. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az ami nekem nem igazán megy, az ismerkedés. Nem is az hogy félénk lennék mert ha már alakulóban van a dolog akkor jól boldogulok (vagy nem mint kiderült), az első lépés az első benyomás az ami rosszul szokott sikerülni.
2010. febr. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!