Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan folytatnátok a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy elveszett ember, ami az ismerkedést illeti, de bizonyos helyzetekben szeretném szélesíteni a lehetőségeimet, hogy kevesebb awkward moment résztvevője legyek a későbbiekben. :D Ezért leírok 5+1 helyzetet, ahol kíváncsi vagyok, ti hogyan vinnétek tovább az ismerkedést.


1. Állsz az ajtónál a villamoson, viszonylag kevesen vagytok, azok közül is kettő zenét hallgat, a többi Messengerezik. Hirtelen feláll egy aranyos lány, hogy jelezze a leszállást, de elkezd fékezni a villamos, és elejti a sapkáját. Lehajolna érte, de te gyorsabb vagy, felveszed, és a kezébe adod.


- Köszi! - mondja mosolyogva.

- Szívesen! - válaszolod te is hasonlóan.

- [...] ?


2. Lassan köröztök a jégpálya szélén a haveroddal, és arról beszélgettek, mekkora szívás lesz a vizsgaidőszak. Épp a Neptunon röhögtök, amikor *puff neki* oldalról beléd rongyol egy fiatalabb lány, és elesik. (...kirepül a forró csoki a kezedből, bele a pálya melletti üres babakocsiba stb.) Felsegíted, nevettek egy nagyot, és megköszöni. Közben megjelenik a barátnője, aki tudod, hogy tipikusan az amilyenekről a haverod áradozik.


- Esetleg körbevezethetlek a pályán, ha gondolod!

- Hát... rendben! - válaszolja a lány.

- [...]?


3. Megérkeztek a bulihelyre haveroddal, de még csak 11 lesz, sehol senki. Mászkáltok körbe a termeken, épp elfogyott a sör, amikor kiszúrtok két alig sminkelt, visszafogottan öltözött lányt, akik valami lánysör fölött nevetgélnek. Egy négy fős asztalnál ülnek. Veszel egy üveg pezsgőt - egyelőre - két pohárral, és odamentek az asztalhoz.


- Sziasztok, leülhetünk ide?


A lányokat kissé váratlanul érte a dolog, de végül egymásra néznek, és az egyik megszólal:


- Persze, nyugodtan!

- [...]?


3.1. Most inkább csak egy körúti kocsmába mennétek, semmi kedvetek táncolni. Kértek két sört, és észreveszitek, hogy a hátsó részen vannak egymáshoz közel álló asztalok, szembe székkel; és csak kettő van szabadon egymással szemben, de az asztalon ott a foglalt tábla. A mellette lévőnél két átlagos lány ül, normálisan öltözve (semmi zöld kabát, air max vagy superstar), így hát megkérdezed tőlük:


- Sziasztok! Bocsi, de ide vártok valakit?

- Nem, ezen is tábla volt, de már egy órája nem jött senki, úgyhogy leszedtük.

- Akkor leülhetünk ide?

- Persze!

- [...]?


4. Tinder-szerű alkalmazáson összepárosodtok egy szép arcú lánnyal. Az érdeklődési köreiteknél is van közös, egyetemre jár, úgyhogy végül úgy döntesz, megéri ráírni.


- Szia!

- Szia!

- Hallottad, hogy jövőre jön Hardwell a Soundra?

- Persze, alig várom! :) Te is jössz?

- Ahha, arra a napra tuti. Többre is gondoltam, de a közönségről nem sok jót hallani.

- Hát igen, sok gyereket is beengednek, akik nem úgy viselkednek ahogy kellene... stb.

- [...]?


5. Eluntad az életedet, úgyhogy felmész Anotalkra. Várod a megváltást, a kultúrsokkot, vagy a tizenéves lányt aki "érettebb a koránál". Egyszercsak felvillan, hogy talált partnert.


- Szia!

- [...]?



Az utolsó esetben bármire kíváncsi vagyok a "kor?", a "mizu?", és ehhez hasonlóakon kívül. Igazából itt a legkönnyebb kiemelkedni, mert a legtöbben ilyenek, szóval hamar feltűnik, ha valakit egy kis ésszel áldottak meg. A Tinderesnél nyilván arra vagyok kíváncsi, hogy ha az első téma lehiggadt, akkor ti hogyan vezetitek fel a következőt úgy, hogy szerencsétlen lány ne az őrszobán érezze magát egy spotlámpával az arcában, kérdéseket tehát mértékkel. Az előbbieknél pedig azt vegyük alapul, hogy normálisan nézek/nézünk ki haverommal, felnőtt módon felöltözve (nem világít a bokánk, se az OBEY felirat a sapkánkon), és pozitívan állnak hozzánk a lányok.


Előre is köszönöm a válaszokat és boldog karácsonyt! :)



2016. dec. 21. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
De ezek most megtörténtek, vagy könyvet írsz, vagy Colin Firth-re vársz... ?
2016. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A 2-es kivételével kisebb eltérésekkel mind megtörtént. Igen, később szeretnék könyvet írni, de itt csak szemléltetni szerettem volna a helyzetet. Hasznos, vagy minimum szórakoztató válaszokra várok.
2016. dec. 21. 21:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja, írják meg helyetted.


Ha ilyen nyáldolgok történnének velem, annyit forgatnám a szemem, hogy már fennakadt volna.

2016. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mesélj nekik. Kezdj bele egy történetbe attól függően, hogy milyen az eddigi kapcsolat.

A buszosnál nem lehet hirtelen elmesélni az életed... egy 30-40 mpnél tovább tartó történet akár már ijesztő is lehet, hogy miért beszélsz egy "köszi" után ilyen sokat hozzá. Viszont a korcsolyapályán, amikor ő fellökött, vagyoni kárt okozott neked, és még Te segítesz neki, hogy körbe vezeted a pályán ott már hosszabb történetet simán mesélhetsz neki. Szerintem nem is kell, hogy mindig igaz legyen, csak kicsit vicces és ÉRTSE, hogy humor.


1.) Köszi! - mondja mosolyogva.

- Szívesen! - válaszolod te is hasonlóan.

- Én is mindig elejtettem a sapkám, amikor lejöttem éppen a heroinról... de ma már inkább csak terítem :) (jó ez ijesztő lehet, ha nem tudod jól előadni :D )


Akkor inkább ez: "Amíg drogoztam én is a földön tartottam a sapimat... :) Veled is ez a helyzet? "


"Édesanyám azt mondta, hogy a ruhák nem a földre valók, csak ezért vettem fel. Neked mi a véleményed?"


"A múltkor mikor elejtettem a sapkámat, akkor Te is felvetted nekem kedvességből. :) " (Itt akár rábíznám a csajra a beszélgetést kérdés nélkül, hogy vajon képes-e impróból folytatni.)


"A sapkád kevésbé hasznos, ha nem a fejeden virít dísz és hőszigetelés gyanánt :) A padló felmosására nem alkalmas :) Gyakran használod erre? Van errefelé egy jó bolt, amiben lehet felmosórongyot venni... ha gondolod elkísérlek :) "


... Szóval kb bármi történet, hozzászólás... bármi. Nem muszáj kérdéssel folytatni.


2.)

2. Lassan köröztök a jégpálya szélén a haveroddal, és arról beszélgettek, mekkora szívás lesz a vizsgaidőszak. Épp a Neptunon röhögtök, amikor *puff neki* oldalról beléd rongyol egy fiatalabb lány, és elesik. (...kirepül a forró csoki a kezedből, bele a pálya melletti üres babakocsiba stb.) Felsegíted, nevettek egy nagyot, és megköszöni. Közben megjelenik a barátnője, aki tudod, hogy tipikusan az amilyenekről a haverod áradozik.


- Esetleg körbevezethetlek a pályán, ha gondolod!

- Hát... rendben! - válaszolja a lány.

- Amikor én tanultam korcsolyázni, akkor én is ám a jóképű hapsikra céloztam oldalt :) De egyszer elvétettem és véletlenül egy anyukát találtam el, aki nagyon lecseszett, hogy vigyázzak... ezért inkább megtanultam korizni :) Te milyen céllal repülsz rá a népekre oldalt?


"Mikor tanultam korizni, akkor én is így csináltam a dolgot... kijelöltem egy áldozatot a jég közelében. Felmértem... Aztán neki lendültem és BUMM! a barátjának csapódtam a lánynak, akit kijelöltem áldozatnak, mert nem tudtam rendesen célozni... Egyszer eltaláltam a lányt... na akkor még jobban megvertek mint bármikor addig :) Veled ilyen még nem történt igaz?" (ezek persze mind nagy mosollyal, hogy értse a humort)


*bármi vicces történet arról, ahogy tanultál korizni... vagy bárhol bénáztál... végén kérdezés, hátha nem tud jól beszélni, vagy bátortalan.*


3.)


- Sziasztok, leülhetünk ide?


A lányokat kissé váratlanul érte a dolog, de végül egymásra néznek, és az egyik megszólal:


- Persze, nyugodtan!

- Köszi :) Hetente hányszor próbálkoznak be így srácok nálatok?


"Köszi :) Utoljára mikor ilyen csinos lányok mellé ültünk másnap vese nélkül ébredtünk, ezért csak a távolabbi székre merek ülni... Ti csak kiszeditek a szerveket, vagy kereskedtek is vele?"


"Köszi :) SZóval mit csinálunk itt ma este jól értettem? Hááát ... igazából ismerkedni támadt kedvünk... :) Mit tanultok? A pszihológia érdekel titeket" (engem a pszihológia nagyon érdekel, és arról órákat tudok beszélni, és mesélni, és szerintem nagyon izgi, ezért ezt hoznám fel, de kb bármi, ami lelkesít téged. Még a Matek is érdekel engem, de azt nem merném felhozni ilyen terepen :D meg kb sehol máshol :D )


3.1)

- Sziasztok! Bocsi, de ide vártok valakit?

- Nem, ezen is tábla volt, de már egy órája nem jött senki, úgyhogy leszedtük.

- Akkor leülhetünk ide?

- Persze!

- Remek, köszi! Amúgy beszélgetni nem akarunk, csak úgy ide ülünk :) :D ... Na és Csabi te hogy vagy?


"Köszi :) Akkor bemutatkozom *kéznyújtás* Csabi vagyok... *bemutatkozás lemegy mindenki között*. Hát oké... és mit isztok? Esetleg miről folyt a téma, ha nem vagyok indiszkrét? :) "


De amúgy ez full hasonló mint az előző, nem írom le megint azokat.


4.)


Nem tinderezek... de gondolom valami ilyet próbálnék.


"És mit tanulsz? Melyik tanárt utálod a legjobban? :D" (a tanárok szidása úgy is nagy divat, lehet mesélni a sztorikat, hogy hogyan szopatott meg mindenkit félévkor stb.)


"És hogy ismerted meg ezt a zenekart? hány éves voltál? "


"Mi tetszik amúgy bennük? Miért pont ez?"


"Ismered a fordított mókus kerék elméletét?... Amikor az ember felpróbál hozni valami érdekes dolgot, de nem tud semmit se bedobni, ezért kitalál egy hangzatos nevet, és mögé teszi, hogy elmélet, aztán pedig megkérdezi a másiktól, hogy ismeri-e. Az elmélet szerint az elmélet nem is létezik, csak valaki kitalálta egyszer egy ilyen alkalommal. Te mit gondolsz?" (EZT MOST IMPRÓZTAM itt a gép előtt... és nekem baromira tetszik :D Szerintem ezt kipróbálom. Bármi beszéd téma keresésénél jó lehet :) most nagyon megtetszett :D )


5.) Nem mi ez az anotalk... Hát emberként viselkednék, nem pedig robotként.


- Szia!

- Szia! öhm... Mióta vagy fent ezen az izén? És hogy hogy regisztráltál?


"Szia!... ilyenkor Te hogyan szoktad folytatni a beszélgetést? :D "


"Szia! ... Most itt az ütős és érdekes nyitó mondat helyét inkább értelmetlen rizsával töltöm ki... :) "


"Szia! ... Szerinted a mikulás létezik?"


"Szia! ... Ma azt mondta nekem egy lány, hogy szép a hangom, ahogy éneklem... de szerintem csak ironizált, de nem tudom, mert én mindent beleadtam tényleg, és nekem amúgy tetszett... meghallgatnád, és ítéletet hoznál kérlek?"


"Szia! Eddig hány őrülttel találkoztál? ... mert most plusz egy :) "


Nos.. :) Azt hiszem kiélhettem a kreatív vágyaimat a válaszolgatással :)


Amúgy egyszer volt egy hasonló sztorim, ami egy mise után volt. A lánnyal végig egymás mellett ültünk, és mikor vége volt, akkor így nézett ki a beszélgetés, ahogy a padból felálltunk és kimentünk.


Én:"Nagyon szépen énekelsz. :)"

Lány:"Köszi... Te is :) "

Én:"Micsoooda??? Ezt most ugye nem komolyan mondtad? :O"

Lány:"De igen, szép a hangod! :)"

Én:"Hát ez nagyon furcsa most nekem...o.O"

Lány:"Miért is? "

Én:"Mert eddig két féle ember mondta, hogy szép a hangom: Édesanyám, és azok a lányok, akiknek tetszettem. A többiek mindig megmondták az őszintét, hogy kussoljak már. :D "

Lány:*nevet,mosolyog*"Hát pedig szerintem tényleg így van. Sok bunkó ember vesz körül?"

Én:"Én őszintének hívom őket... Te bunkónak?"


stb. És így ment tovább... másfél hónap kapcsolat lett belőle. A semmiből... egy annyiból, hogy "Szépen énekelsz."

2016. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

JA! és még egy!


Egy nagyon-nagyon jó barátom évek óta azt hirdeti, hogy ha kínos csönd áll be egy beszélgetésben, akkor az a kérdés, hogy "Te ültél már rodeó bikán?" az mindig sikerrel tovább viszi a beszélgetés fonalát, és új érdekes témákra visz. Eddig ahányszor eszembe jutott és próbáltam tényleg mindig bejött. Fura...

2016. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Istenem, végre egy használható válasz!

Köszönöm szépen a belefektetett energiát! :)

2016. dec. 31. 00:26
 17/17 anonim ***** válasza:

De én PUA oldalakat olvasgattam még 2012-2014 környékén.


Sose fizettem érte, de számomra használható tudást magamba szívtam. Nem tartom elvetendőnek egyetlen butaság miatt, amit írnak vagy mondanak. Azért sok olyan dolog van, amiben igazuk van, és érdemes fejleszteni magad azon a téren. Én ajánlom, mert nem fizettem nekik soha semmit, és mégis tudtam tőlük tanulni nem is keveset. És szívesen :)

2016. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!