Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ezt a levelet milyenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt a levelet milyennek gondolnátok, folytatnátok a beszélgetést? 20-25 évesek válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy lány bemutatkozója:,,Egy teljesen átlagos lány vagyok...szeretek sokáig aludni, és utálom ha felébresztenek. Örülök mikor látom, hogy valaki rám mosolyog. Szeretem mikor esik a hó, vagy éppen süt a nap, de szeretek az esőbe rohangálni és utána gyönyörködni a szivárványba. Megőrülök a csokiért, a mesékért, a vattacukorért, és a romantikus álomvilágban játszódó filmekért... írj bátran :) nem harapok :* Pusziii


Az én levelem: ,,Egy átlagos lányt keresek… Szeretek korán felébredni, hogy mihamarabb elvégezzem a dolgaimat, aztán szabad a nap. Egy szép mosollyal be lehet aranyozni egy napot. Már annak is örülök, és jó érzéssel tölt el, ha a szomszéd reggel rám köszön.

Szeretem a havat, bár lapátolni nem igazán, a napsütést imádom. Édes szájú vagyok, és a romantikát sem vetem meg.

Elképzelhető hogy folytathatjuk a beszélgetést…?!


2016. aug. 9. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ezt hívják úgy a klasszikus-túlkompenzálás pszichológus szakértők, hogy seggnyalás.


Soha ne a nőhöz idomulj, ez nem állásinterjú. Nem vagy rákényszerülve a lányra és a válaszára(oké, ez hazugság, tudjuk jól, de a lényeg, hogy mit mutatsz, nem pedig az igazság), szóval ne a megfelelő válaszokat kutasd az ő kérdéseire.


Magadat kell adnod és a saját igényeidet kell reklámoznod, hogy ő is meg akarjon felelni, ütköztesse magát velük.

Adj neki feladatot, hogy ugorja meg ezt vagy azt a szintet, ne pedig te húzogasd a lécet az ő képességeinek megfelelően.


Mondd, hogy rendes, értelmes lányt keresel, aki önálló, erős, talpraesett és pozitív életszemléletű.

Nem azért, mert ilyet keresel, lófasxt, hanem mert a nők ilyenek akarnak lenni és olyan férfit keresnek, akinek csak ilyen nő felel meg.


Került a "...sem vetem meg" szóhasználatot, a smiley-kat, a ?! és ... jelzéseket.

A helyesírásra nagyon figyelj oda, mert számít.


A bemutatkozód

- rólad szól

- kiosztja a férfi szerepet

- egyértelműen felvállalja a kezdeményezést

- egyértelműen felvállalja az érdeklődést

- humorról, könnyedségről és precizitásról tesz tanúbizonyságot

- konkrét igényeket fogalmaz meg(nem üres frázisok, nem elcsépelt lózungok, nem az átlag nő által imádott, ismert dolgok)

- nem nyal be!

- azt sugallja, hogy éppen annyira elégedett leszel azzal, ha kiderül, hogy nem illetek össze, mintha biztosan összejönnétek

- azt sugallja, hogy egészséges, önálló, magával békében lévő és laza férfi vagy

2016. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre úgy nem igazán van mit válaszolni. Mármint, én erre nem tudnék mit írni. Ez ilyen... "oké, köszi" levél, tudod, amit megkapok, elolvasom, és ezt mondom, hogy "oké". Mi mást lehet erre reagálni? Persze, nyilván ha kifejezetten szimpatikusnak talál a magad oldala alapján, tetszik neki a képed, meg nem olyan fura figura, mint pl én, akkor előfordulhat, hogy folytatjátok a beszélgetést, de azaz, hogy sem iránta nem érdeklődtél, sem magadról nem mondtál semmi újat- csak roppant "burkoltan" (értsd: totál egyértelműen) kifejtetted, hogy mennyire hasonlítatok. Ami szerintem egy kissé erőltetett és a leveled önmagában egy kissé erőltetett, de hé, nem véletlenül nem vagyok társkeresőn, szóval nem is biztos, hogy komolyan kell venned a válaszom :D De véleményt kértél, 23 éves lány vagyok, és én erre ha válaszolnék is, hát nagyon gyéren tenném.
2016. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, talán igaza van a többieknek, de megmondom őszintén, hogy nekem nagyon tetszett :) Annyira jól mutat együtt a kettő, hogy én biztos visszaírnék a lány helyében.
2016. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valszokat. Jo es megfontolando dolgokat írtatok. Nem küldtem meg el a levelet,de nem is fogom. Valoban igy visszaolvasva tulbonyolítom, csak szeretnek minnel jobb levelet irni, ami celtudatos, egyszerü, de megis van benne humor es amire felfigyelnek.
2016. aug. 9. 16:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Jézusom egy fiatal fiú miért ne írhatna ilyen kis cukiskodón, nem megkeseredett vénember.


Írd ahogy te érzed és gondolod kérdező.

2016. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es

Ha 20-25 éves lányokról van szó, akkor a cukiskodás felejtős. Ebben a korban már pontosan tudják a lányok, hogy mekkora túlkereslet van rájuk és virítani kell, nincs mese.

15-17 éveseknél azt mondom, hogy igazad van és az ácsingózó, bájos és esetlen szeretetéhség még vonzó is lehet.

2016. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na ne mondd már, én írtam, hogy tetszett. Elmúltam 25, nem is olyan nagyon mostanában.

Ez nem a koron múlik, hanem a személyiségen.

2016. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha ti mondjátok.

amikor én voltam édes és cuki, soha szóra se méltattak.

Oké, valszeg a válaszadási hajlandóság inkább korrelál a profilképpel, mint bármilyen levéllel, de ettől még lehet, hogy igazatok van és csak nem a megfelelő lánynál voltam cuki, őszinte és szeretetéhes.

Sosem fog már kiderülni.

2016. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem is csak a profilkép, hanem lehet, hogy amit te cukinak véltél, az nem volt az. Most nem bántásképp, csak hát mindenkinek más jön be. Írt nem olyan régen is egy srác egy bemutatkozó szöveget, az is cukinak számított egyesek szerint, de valójában én égtem miközben olvastam. Ezt az érzést váltotta ki, pedig tényleg nagyon jó fej gyerek.
2016. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es

Volna kedved megmutatni azt a levelet privátban?

2016. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!