Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ezt a levelet milyenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt a levelet milyennek gondolnátok, folytatnátok a beszélgetést? 20-25 évesek válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy lány bemutatkozója:,,Egy teljesen átlagos lány vagyok...szeretek sokáig aludni, és utálom ha felébresztenek. Örülök mikor látom, hogy valaki rám mosolyog. Szeretem mikor esik a hó, vagy éppen süt a nap, de szeretek az esőbe rohangálni és utána gyönyörködni a szivárványba. Megőrülök a csokiért, a mesékért, a vattacukorért, és a romantikus álomvilágban játszódó filmekért... írj bátran :) nem harapok :* Pusziii


Az én levelem: ,,Egy átlagos lányt keresek… Szeretek korán felébredni, hogy mihamarabb elvégezzem a dolgaimat, aztán szabad a nap. Egy szép mosollyal be lehet aranyozni egy napot. Már annak is örülök, és jó érzéssel tölt el, ha a szomszéd reggel rám köszön.

Szeretem a havat, bár lapátolni nem igazán, a napsütést imádom. Édes szájú vagyok, és a romantikát sem vetem meg.

Elképzelhető hogy folytathatjuk a beszélgetést…?!


2016. aug. 9. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá privát, itt az oldalon tette fel valaki, azt hiszem pont ebben a kategóriában.

Szegény srácnak megmondták, hogy nem jó, de nem volt megsértődve, aranyos volt :) Remélem azóta összejött neki egy jobb bemutatkozás :)

2016. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi, egyszeruen arrol szol ha kiscsaj tul sokszor nezte meg az Amelie csodalatos eletet es zero onallo gondolatai vannak.
2016. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Fordítsuk meg a dolgokat!! Lanyok, egy ilyen bemutatkozot ha olvasnatok, ti mit írnatok a jelolt pasinak, vagy akar magatoknak??
2016. aug. 9. 18:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Rohangálni az esőben mi? :)

Jézusom :) mese, vattacukor...

Fiatalság bolondság :)

2016. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!