Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan folytatnátok a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy elveszett ember, ami az ismerkedést illeti, de bizonyos helyzetekben szeretném szélesíteni a lehetőségeimet, hogy kevesebb awkward moment résztvevője legyek a későbbiekben. :D Ezért leírok 5+1 helyzetet, ahol kíváncsi vagyok, ti hogyan vinnétek tovább az ismerkedést.


1. Állsz az ajtónál a villamoson, viszonylag kevesen vagytok, azok közül is kettő zenét hallgat, a többi Messengerezik. Hirtelen feláll egy aranyos lány, hogy jelezze a leszállást, de elkezd fékezni a villamos, és elejti a sapkáját. Lehajolna érte, de te gyorsabb vagy, felveszed, és a kezébe adod.


- Köszi! - mondja mosolyogva.

- Szívesen! - válaszolod te is hasonlóan.

- [...] ?


2. Lassan köröztök a jégpálya szélén a haveroddal, és arról beszélgettek, mekkora szívás lesz a vizsgaidőszak. Épp a Neptunon röhögtök, amikor *puff neki* oldalról beléd rongyol egy fiatalabb lány, és elesik. (...kirepül a forró csoki a kezedből, bele a pálya melletti üres babakocsiba stb.) Felsegíted, nevettek egy nagyot, és megköszöni. Közben megjelenik a barátnője, aki tudod, hogy tipikusan az amilyenekről a haverod áradozik.


- Esetleg körbevezethetlek a pályán, ha gondolod!

- Hát... rendben! - válaszolja a lány.

- [...]?


3. Megérkeztek a bulihelyre haveroddal, de még csak 11 lesz, sehol senki. Mászkáltok körbe a termeken, épp elfogyott a sör, amikor kiszúrtok két alig sminkelt, visszafogottan öltözött lányt, akik valami lánysör fölött nevetgélnek. Egy négy fős asztalnál ülnek. Veszel egy üveg pezsgőt - egyelőre - két pohárral, és odamentek az asztalhoz.


- Sziasztok, leülhetünk ide?


A lányokat kissé váratlanul érte a dolog, de végül egymásra néznek, és az egyik megszólal:


- Persze, nyugodtan!

- [...]?


3.1. Most inkább csak egy körúti kocsmába mennétek, semmi kedvetek táncolni. Kértek két sört, és észreveszitek, hogy a hátsó részen vannak egymáshoz közel álló asztalok, szembe székkel; és csak kettő van szabadon egymással szemben, de az asztalon ott a foglalt tábla. A mellette lévőnél két átlagos lány ül, normálisan öltözve (semmi zöld kabát, air max vagy superstar), így hát megkérdezed tőlük:


- Sziasztok! Bocsi, de ide vártok valakit?

- Nem, ezen is tábla volt, de már egy órája nem jött senki, úgyhogy leszedtük.

- Akkor leülhetünk ide?

- Persze!

- [...]?


4. Tinder-szerű alkalmazáson összepárosodtok egy szép arcú lánnyal. Az érdeklődési köreiteknél is van közös, egyetemre jár, úgyhogy végül úgy döntesz, megéri ráírni.


- Szia!

- Szia!

- Hallottad, hogy jövőre jön Hardwell a Soundra?

- Persze, alig várom! :) Te is jössz?

- Ahha, arra a napra tuti. Többre is gondoltam, de a közönségről nem sok jót hallani.

- Hát igen, sok gyereket is beengednek, akik nem úgy viselkednek ahogy kellene... stb.

- [...]?


5. Eluntad az életedet, úgyhogy felmész Anotalkra. Várod a megváltást, a kultúrsokkot, vagy a tizenéves lányt aki "érettebb a koránál". Egyszercsak felvillan, hogy talált partnert.


- Szia!

- [...]?



Az utolsó esetben bármire kíváncsi vagyok a "kor?", a "mizu?", és ehhez hasonlóakon kívül. Igazából itt a legkönnyebb kiemelkedni, mert a legtöbben ilyenek, szóval hamar feltűnik, ha valakit egy kis ésszel áldottak meg. A Tinderesnél nyilván arra vagyok kíváncsi, hogy ha az első téma lehiggadt, akkor ti hogyan vezetitek fel a következőt úgy, hogy szerencsétlen lány ne az őrszobán érezze magát egy spotlámpával az arcában, kérdéseket tehát mértékkel. Az előbbieknél pedig azt vegyük alapul, hogy normálisan nézek/nézünk ki haverommal, felnőtt módon felöltözve (nem világít a bokánk, se az OBEY felirat a sapkánkon), és pozitívan állnak hozzánk a lányok.


Előre is köszönöm a válaszokat és boldog karácsonyt! :)



2016. dec. 21. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de mi a baj a zöld kabáttal? :D
2016. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Megfogtad a lényeget! :)


Eleinte tetszett, de aztán azt vettem észre, hogy sokan már csak azért veszik, mert videókban, vagy utcán másokon látják. Nem szeretem az utánzás által életben tartott dolgokat.

2016. dec. 21. 19:46
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
nem tudtam a kérdésedre érdemleges választ adni, meg leragadtam ennél az egésznél, hogy neked mennyire fontos hogy te, meg az emberek akikkel körülveszed magad ne öltözködjenek az aktuális divatnak megfelelően. Ezt már másnál is észrevettem, hogy menővé vált 'elítélni' azokat akik a tucatdivat szerint öltözködnek - mintha ez őket különbbé, egyedivé tenni. :D
2016. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
tenne*
2016. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem fel lehet öltözni ízlésesen úgy is az aktuális divat szerint, hogy nem minden sarkon önmagad jön szembe az utcán. Gazdagnak sem kell lenni hozzá. Az öltözködés fontosságát nem tudom miből gondolod, az ilyesmit szinte mindig zárójelbe tettem, pont azért, mert kevésbé fontosak.

Ha nem tudsz értékelhető választ adni, kár volt hozzászólnod a kérdéshez.

2016. dec. 21. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Ahogyan jól esik. A legnagyobb titok, hogy nem kell odaillő dolgot mondanod, elkezdhetsz beszélni akármiről, amit te érdekesnek tartasz. Ha lelkes vagy, a nőre is átragad a lelkesedésed a téma iránt. A másik dolog, hogy egy témáról bármilyen más témára lehet asszociálni és arról beszélni.


"Esetleg körbevezethetlek a pályán, ha gondolod!"

"Sziasztok! Bocsi, de ide vártok valakit?"

"Sziasztok, leülhetünk ide?"


Ezek a szövegek viszont olyan dolgokat szubkommunikálnak, amik nem segítenek neked az ismerkedésben, hanyagold őket.

2016. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 6-os! Azt elfelejtettem odaírni a kérdéshez, hogy PUA-t és társait kerüljük ki. Nekem így esik jól, hogy köszönök, ha kétes a helyzet akkor megkérdezem a lányt, hogy szabad-e közeledni felé stb. Jól esik az első alkalmakkor a felajánlásaimhoz tenni, hogy "ha szeretnéd", "ha gondolod".

Én ilyen vagyok. Eddig bevált, és őszintén szólva olyan lányok társaságát keresem, akiknek nem ez a "szubkommunikáció" a szempont, csak egyszerűen jól szeretné érezni magát a másik emberrel.

2016. dec. 21. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó válaszok nincsenek. Ez annyi mindentől függ, hogy írhatunk Neked ide bármit, 100%-os csajozós szöveg nincs.

Egyrészt, ha bejössz a lánynak/lányoknak, mindegy mit mondasz, nyert ügyed lesz (jó, nyilván ne küldd el őket az anyjukba, úgy nem igazán..:D), és ugyanez a helyzet akkor is, ha nem jössz be nekik. Legalább is nálam ez így megy.


(off: nem is tudtam, hogy létezik ez az anotalk, ez valami borzalom. 3-ból 3 rögtön meg akart dugni ismeretlenül.. rémisztő :D)

2016. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szia! Kor? :D


Én is volt, hogy 6-8 ilyet kaptam sorban. Vagy hogy mi van rajtam...


Nem is a 100%-os tutibiztos szöveget keresem, csak alternatívákat, hogy vajon hogy folytassam, mert itt lenne az a pont ahol elakadnék, és úgy vettem észre, másoknak is valahol itt van. Ha tetszem a lánynak, még akkor se jöhet rögtön az, hogy adja meg a számát, nevét, hogy később tudjunk találkozni, nyilván van egy köztes beszélgetés. Ez nálam a kritikus pont.

2016. dec. 21. 20:57
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, ebben mondjuk igazad van. Én nem tudok csajozni.. Szóval ez a válaszom is haszontalan lesz most, bocsi :DD


De Anotalknál már akkor nyert ügyed lenne, ha nem azzal indítanál, hogy jó-e a seggem :D

2016. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!