Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak miért csodálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak miért csodálkoznak, hogy ilyen alpári viselkedésükkel nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam társkeresőnkön.

Amikor az ember szépen, kulturáltan elutasítja őket. Vagy nagyon megsérődik, vagy undoritó stílusban trágárkodik, el kezd személyeskedni, sértő megjegyzéseket tenni . Szánalmas gyerekes bosszúk: például ilyet írt régen egy megsértődöt férfi nekem:: elloptam képedet meg címedet HAHAHA és szexoldalakra fogok feltölteni képedet címedet lássák mekkora .... vagy HAHAHA. ehez hasonló fenyegetések. Amikor súlyos helyeshibákkal írnak, nem tudom mit akar írni. pl: sia nadzon tettcszel nepemn. radhiszuk edzset a ertemfen. Az ilyen férfiak miért csodálkoznak, hogy ilyen viselkedéssel soha életben nem kellenek senkinek? Mégis melyik nő viselne el, ilyen viselkedés?

Veletek fordult már elő ilyen?



2016. dec. 16. 15:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na tudod, előző, ezért nem fogadnak el sokan semmilyen meghívást, mert akkor már azt éreztetik velük, hogy bármivel is tartoznak, és egy sima nem nem elég.
2016. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

"Na tudod, előző, ezért nem fogadnak el sokan semmilyen meghívást, mert akkor már azt éreztetik velük, hogy bármivel is tartoznak, és egy sima nem nem elég."

Hiába próbálod kimagyarázni, nem erről volt szó! Hanem arról, hogy legalább egy "köszönöm, hogy meghívtál a randin az étteremben, de szeretnék folytatást" mondat kicsusszanna a szájukon. Helyette mi van? Nem válaszol, ígérget, töröl. Nem azt várom el, hogy ha meghívok egy lányt valamire a randin, akkor feküdjön le velem. Hanem azt, hogy kommunikáljon velem emberként.

2016. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Na ezt jól elírtam, "NEM szeretnék folytatást" akartam volna írni.
2016. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az emberek többség ostoba féreg. Sajnos. És a végletekből pedig nem a nagyon okosba fogsz belefutni, hanem a nagyon hülyébe, aki akár több profilról is ír, vagy mert észre sem veszi, hogy neked már írt, vagy mert személyiségzavaros, vagy mert azt hiszi, majd így összejön. A fenyegetőzés, káromkodás pedig csak feszültséglevezetés, hogy ez sem jött össze. Valahol megértem, de aki ostoba és mellé rosszindulatú, azt nem tudom sajnálni.


A hátrányát meg én is érzem, hiába írok teljesen normális (de tényleg) levelet, egy profilmegnézés, aztán semmi, vagy el sem olvassa. A indoklás meg azért lenne jó, hogy legalább tudjam, hogy mivan, elkövettem-e valami hibát, amiből aztán tanulhatnék, vagy simán csak nem vagyok az esete, ami nem probléma, sőt, még jobb is, mert akkor nincs tulajdonképpen hibám. Ehelyett "a nem válasz is válasz" és jöjjek rá a semmiből mindenre. Hát kösz. De még ezek után sem írtam semmi rosszat soha senkinek. De azért bánt, hogy nem szolgáltam rá, mégis úgy vagyok kezelve, mint ezek az elmebetegek...

2016. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"#8: Szo nincs rola. Ocsmanyak es mar tobb 100 visszautasitason vannak tul, azok hatasara lettek ilyenek."



És? Te meg majd sírsz,miért nem válaszolnaka nők, ők meg majd azt mondják, sok ilyenen vannak túl, azért. A boltos meg majd leüt, mikor belépsz a boltjába, mert előtted egy rabló járt ott.

2016. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Mi a kérdés célja? Önigazolás?"



Miért kell ebbe belekötni?

2017. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!