Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik irreális párosítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik irreális párosítást várnak el, azok miért csodálkoznak, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Sok férfi arra panaszkodik, hogy nem talál egy kedves, csinos, szép, okos barátnőt.

Na de könyörgöm, kicsit irreális párosítást akarnak.

Külsőre legyen tipp-topp, belsőre pedig legyen olyan, okos, intelligens, amilyen egy felszínes kirakatbaba sosem lesz.



Persze átlagos nem kell nekik (aki nem csúnya és még értelmesen el is lehetne vele beszélgetni) és nem értik miért vannak egyedül.


[link]


2016. okt. 10. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a linkelt cikk nem arról szól, hogy az illető csodálkozna, miért nincs senkije. Ő az átlagos helyett inkább beéri azzal, ha nincs senkije. Van, aki nem tud kompromisszumokat kötni.

A te kérdésedben van igazság, vannak olyanok is, akik nem értik a problémát, de a két dolog a kérdésben nem függ össze.

2016. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Végigolvastam(fájdalmasan sok a szabadidőm..), szerintem itt elsősorban azt nehezményezte az úr hogy az általa megismert hölgyek személyiségével van probléma, nem azzal hogy átlagosak.


Egyébként hol vannak ezek az átlagos lányok akikről beszélsz? Az utóbbi ~fél évben két lánnyal tudtam értelmesen elbeszélgetni, és nem mellméret, vagy műszempilla alapján szelektáltam.

2016. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Tudnodkell. Ez ám a komoly oldal. El sem olvasom. De a csinos, szépnél nem mindenki olyan csajra gondol mint az a kettő piálós a képen. [link]

Csinos, szép és érdekes módon nem olyan kikent plázacica mint amire a legtöbb nő gondol, hogy mi kell a férfiaknak.

2016. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ebben melyik rész az irreális?
2016. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Zsááááj ne már, hogy megint a "vagy szép, de hülye vagy okos-értelmes, de bányarém" dolog... A világ nem a Scooby-Doo rajzfilm, hogy van Daphne aki szép, de annyi esze van, mint egy félbevágott orsósmagnónak, meg van Velma aki kb. egyedül oldja meg az összes "ügyet", de jóóóó ég inkább ne szerepeljen sokat.
2016. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Na-na, Velma nagyon is dögös volt. Az a szemüveg meg a frufru sok szép emléket idéz.
2016. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6


A filmben igen, de sokat javítottak rajta. Mondjuk ott Daphne is értelmesebb, mint egy telefirkált kifestőskönyv.

2016. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy pontosan miként jön ez ide, hogy az átlagosak nem kellenének, sőt pont hogy a díszribizliket szólja le kinézetileg. Vagy egy szóval nem írt olyat, hogy csak a top csajoknál próbálkozna.

Egyébként szerintem jól leírja a dolgokat. ( az egzisztenciális bevezetőt leszámítva, mert ez a hagyományos típusú (tehát nem érdek ) szerelemeben ez nem számít. )

2016. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"mert ez a hagyományos típusú szerelemben" - kihihi, szerinted van még ilyen? Vagy volt valaha is?
2016. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 Azért tinikorban még van. De a 30 fele közeledve tényleg megváltoznak a szempontok, és a nők a valódi vonzalom helyett olyat keresnek, akire anyagilag támaszkodhatnak, és a gyerekei apja lesz majd.
2016. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!