Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kaphatjátok meg azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kaphatjátok meg azt, akire vágytok, egyedül vagytok vagy együtt vagytok egy "szamárral"?

Figyelt kérdés
Aki megalkuszik, hogy csinálja? Mondjuk férfi, aki rondább nővel van, mint akire vágyik?
2016. okt. 5. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A nagy többség így él. A férfiak kényelemből a nők meg mert nekik mindenki szamár aki nem férfimodell vagy valami über-sportoló.
2016. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék együtt olyan nővel akit nem szeretek maximálisan. Az nem korrekt vele és még magam is becsapom. Akkor már inkább az ideiglenes magány.
2016. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyedül
2016. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék együtt más pasival csak azért mert egyedül vagyok. Olyankor kihasználom hogy szingli vagyok és amikor tudok akkor elmegyek szórakozni a barátaimmal. Nem látom értelmét annak hogy felszedjek valakit aki esetleg többet érez irántam majd később meg megbántsam mikor megismerek valakit aki tetszik. És ne jöjjön nekem senki sem azzal hogy az ilyen kapcsolatokból több is kialakul, meg beleszeret a másikba idővel, mert egyáltalán nem. Max fellángolás de az sem tart örökké. 20/L
2016. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Soha nem vágytam olyanra, aki után csak sóhajtozni lehet.

Álmodni elég alvásközben.

2016. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább "egyedül"! Nem vagyok híve a megalkuvó kapcsolatoknak. Bőven elég volt eddig az az egy,amibe belekényszerültem,mert nem kaphattam meg a kiszemeltem.Nem fogok csak azért összejönni valakivel ,mert nincsen "párom".
2016. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ideáig teljesen jól elvoltam egyedül, akkor ezután is kibírom.

Nem jönnék össze senkivel sem, csak hogy ne legyek egyedül. Az sem lenne jobb, sőt. A társas magány még rosszabb is...

2016. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is rosszabb. Kétszer is voltam ilyen kapcsolatban, nem is bírtam sokáig, ma már nem megyek bele ilyesmibe.
2016. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki boldogtalan egy kapcsolatban vagy bántotta a másik, akkor nincs ilyen. Hiaba vagy vagy voltal szerelmes. Ha megismerkedsz valakivel és nem suppedsz bele az onsajnalatba, akkor biztosan boldogabb lesz és szeretni fogod azt akivel vagy. Meg az is lehet, hogy jobban szerethető és boldogabb leszel vele százszor mint, azzal akit elhagytal.
2016. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!