Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem alakul ki egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alakul ki egyetlen nőben sem szerelem irántam? Miért egyedül elpusztulni 32 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig 3 kapcsolatom volt, illetve egy rövid, pár napos. Első kapcsolatom 1 évig tartott, szeretett a nő, de nem szerelemből. 2. kapcsolatom 1.5 évig tartott, erős szeretet volt, de nem szerelem a részéről. Ismét szakítás. 3. alkalommal csak pár napid voltam a nővel, mert mondta, hogy nincs meg kettőnk közt a kémia. Újabb kudarc. 4. kapcsolatom 5 hónapos volt, pár napja szakítottunk, nem volt szerelem az ő részéről, csak vonzalom és testiség. Ehhez hozzá kell tenni, hogy a 4 dologból 3 ban 21-22, illetve 25 éves volt a nő, tehát jóval fiatalabb, mint én. Már görcsös vagyok, nem akarok újabb kapcsolatot, mert úgysem lesz szerelem. Miért ne tudnak szeretni rendesen? Jó megjelenésű, vonzó férfi vagyok elvileg, ahogy hallom vissza. Igaz túlzottan kedves is, ami miatt egyes nők papucsnak használnak. Rendesen dolgozok, több diplomám van. Egy ronda és nincstelen férfiaknak meg gyönyörű párjuk van, akik szerelmesek beléjük. Persze tudom, hogy ez a szerelem dolog nem pénz és kinézetfüggő, mert volt párjaimnak nálam sokkal rondább ,,pasijaik" voltak előttem, ezt megmondták. Mégis megvoltak az érzések. Tehát ez mástól függ. Csak most már el vagyok keseredve.
2016. okt. 9. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden a rozsaszin, irrealis szerelem. Egy eros szeretet es kotodes sokkal tartosabb. Az a mindent elborito szerelem hamar elmulik ugyis

22/L

2016. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Mert olyanokkal futottál össze akik kergetnek egy nemlétező 1 év alatt elmúló hormonfellángolást ,és ezért együtt maradnak valami gyökérrel,amíg el nem múlik a hormonális játék és kijózanodnak. Érettebb ,okosabb tapasztaltabb nőket keress ne fruskákat.
2016. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Találgathatok? Nem vagy se jóképű, se gazdag.

Hát ezért...

2016. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A ronda pasik nevében üzenem neked, hogy kabbe! :D
2016. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy rendes átlag feletti bért keresek és egész korrektül is nézek ki. Nem ettől függ. Amikor már több hónapja együtt van az ember a párjával és utána derül ki, akkor nem lehet ezt a jóképűségre és a gazdagságra fogni. Más van a dologban.
2016. okt. 9. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Na jó,de a gazdag pasikon látszik is, hogy gazdagok, már messziről. A nőknek meg különösen jó orruk van, hogy ezt megérzik...
2016. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!