Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem soha nem lesz már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem lesz már senkim!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ért véget egy másfél éves kapcsolatom, és úgy érzem valamiért, hogy már többé nem lesz senkim, úgy sem találom meg az igazit, egyedül fogok meghalni! Nem mondanám magam csúnyának, inkább egy 19 éves átlag srác vagyok. Miért gondolom így a dolgokat? Nagyon hiányzik Ő, és a társasága, és így dolgozom fel? Kétségbe vagyok esve, aludni sem tudok. Segítsetek!

2016. máj. 1. 23:04
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
87%

Jajapukám. Te figyelj csak. Ha fára mászol cseresznyéért, és az első kukacos, te abbahagyod a cseresznyeszedést?

Na, igyál egyet, ne túl sokat, menj aludni, ismerkedj, meséld el idegeneknek a dolgaidat (pipa), és csak felejtsd el.

26/F

2016. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, csak nekem senkim sem volt még. Nálad ez most inkább csak ilyen sajnálkozásos dolog, hidd el majd elmúlik. Én meg csak nem hazudok magamnak mikor erre gondolok.

Szintén 19/f

2016. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a normális, szerintem aki egyedul van mindenki azon parazik, egyedul fog meghalni, lehet az elkövetkező 10 évben nem lesz egy normális lany sem, stb. Nekem is mindig ez jár a fejembe ha egyedul vagyok, aztán jön valaki, aki mas mint akikkel addig voltam, s ujra süt a nap. Várd te is!
2016. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze itt sokan bíztatni akarnak de a valóság az, hogy több ezerszeres többségbe vannak a fiuk és a lányok egója meg lehetőségei mérföldekkel megelőzik a fiukét, szóval ha nem akarsz egyedül maradni tegyél érte! tanulj ismerkedni, neten van sok videó, menj el táborba, amit tudsz.
2016. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem soha nem lesz már senkim!?"

Ahha.. Amíg így gondolod, addig nyilvánvalóan egy önbeteljesítő jóslatról beszélünk! Szóval a hozzáállásodon változtass hamar! :)


"Miért gondolom így a dolgokat? "

Egy kudarc után nem meglepő, ha így gondolod... elöntenek az érzelmek és a hormonok, valószínűleg sosem tanultál róla komolyabban hogyan kezeld az érzéseidet-szükségleteidet.


"Nagyon hiányzik Ő, és a társasága, és így dolgozom fel?"

ezt a kérdésedet nem értem igazán :D magadnak tetted fel gondolom.. Amúgy jól láthatóan igen a válasz :D


Segíteni mi nem tudunk. ezek az érzések benned vannak, te felelsz értük -> neked kell megoldanod a bajodat, TE felelsz a boldogságodért.

Tanulj meg bánni magaddal, tanulj önismeretet, tudd mit jele a tested, mire van szükséged... azért, hogy a céljaidra koncentrálhass, és hagyd abba a felesleges önemésztést :)

érzelmi intelligencia nagyon fontos dolog, főleg az egyre stresszesebb világunkban

2016. máj. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!