Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nő létemre még 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő létemre még 23 évesen sem talált rám a szerelem, akkor már feltétlenül loosernek vagy lelki sérültnek/bogarasnak vagyok elkönyvelhető?

Figyelt kérdés

Nem olyan lány voltam, mint a többi és erre akkor jöttem rá, mikor már minden barátnőm 16 évesen a fiújával volt elfoglalva. Akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert úgy éreztem, hogy nem gáz...16 évesen kb anyám felpofozott volna ha már azon járt volna az eszem, hogy kivel feküdjek le ahelyett, hogy tanulnék. Még igazából 18 évesen sem éreztem gáznak. De mióta betöltöttem a 20-at már nagyon gáznak érzem.

Hogy lehetek ennyire más, mint a többi ember? Pedig én is ugyanolyan ember vagyok, mint a többi, nem különbözök semmiben sem másoktól, mégis mintha egy teljesen más világban élne minden ember, aki engem körülvesz.

Azon gondolkodom, hogy mit rontottam el és hogy? Nem vagyok az a nagy bulizós fajta, de nekem egyetlen olyan barátnőm sem volt, aki bulizós fajta lett volna. Olyan ismerősöm is van, aki életében egyszer volt koncerten és kétszer volt kocsmába egy-egy fél óra erejéig és mégis rátalált a szerelem.

Sokáig azt hittem azért maradok magamra, mert nem vagyok oda azokért a bulikért, amik manapság menők. De rájöttem, hogy messze nem ez az oka, nem kell ahhoz valakinek non-stop partiznija, hogy találjon magának olyat, akivel szerethetik egymást.

A kérdésem elsősorban a hozzám hasonló sorsúakhoz szól. Ti mit gondoltok, mi okozza ezt a sorsot? Mert nekem már fogalmam sincs hol rontom el.



2016. jan. 10. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is szingli vagyok 21 éves srácként. Nem mondanám magam lelkileg sérültnek, egyszerűen ezt dobta a gép.
2016. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Mi okozza? Hát az, hogy teljesen bezárkóztál. Gondolom nyitott sem vagy az ismerkedésre.
2016. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag koncerteken, kocsmákban és partikon lehet ismerkedni????


Nekem is volt már nem egy kapcsolatom és az egyiket se ilyen helyen ismertem meg.

2016. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én még bízom benne, hogy bulizás nélkül is menni fog nekem, nekünk. Én magamról tudom, hogy többet kéne kezdeményeznem.
2016. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencséd, így alakult az életed. Ne add fel, próbáld megtalálni a párod, én is azt teszem.
2016. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Van két hozzád hasonló barátnőm, akik szintén nem értik miért nem volt még soha pasijuk, számomra mégis nyilvánvaló, hogy az irreálisan magas elvárásaik miatt, amivel szemben kb semmit sem tudnak nyújtani. Ha soha semmikor sehogy nem jött össze semmi, ott valamit te is rosszul csinálsz... Egyáltalán nem járok bulikra se sehova, mégis voltak barátaim szóval nem csak így lehet párt találni.
2016. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nincsenek magas elvárasaim, teljesen átlagosak, mint amilyen én magam is vagyok. Nem az elvárásokkal van a baj. És azt is tudom, hogy nem csak bulikban lehet ismerkedni, hiszen, mint mondtam számos ismerősöm van, aki életében egyszer ha eljutott valami bulizós helyre mégis van valakije.

Egyszerűen ezt dobta az élet. Mindennap emberekkel vagyok körülvéve, szóval még csak azt sem lehet mondani hogy bezárkózom.

Ti hol ismerkedtetek meg párjaitokkal?

2016. jan. 10. 23:37
 8/20 A kérdező kommentje:
Kérem akkor az ötleteket
2016. jan. 10. 23:37
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem te mélyen belül nem is akarsz senkit magad mellé. A mélyen belült úgy értem hogy a biológia ösztönök és a társadalmi elvárások alatt, mert nyilvánvaló hogy csak ezek dolgoznak most benned.

Ez nem probléma hanem a természeted rész, fogadd el.

2016. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy kifogásod lehetne, ha bűn ronda lennél, 3 fogad lenne, azokat is lottón nyerve...ha sokat vagy emberek között, akkor őszintén szólva halvány fogalmam sincs, fiatal nőként hogy nem találtál még senkit, aki érdeklődést mutatott volna feléd. Egy huszonéves férfinál még meg is lehetne érteni, mert a párkeresésben a férfiak az aktív felek, nekik kell teperni, nekik kell a nők ezer meg egy elvárásának megfelelni. Úgyhogy továbbra sincs ötletem, ezt mégis hogy sikerült összehoznod, ha se nem vagy zárkózott, és magas elvárásaid sincsenek. Mindenesetre ennek később további hatásai lehetnek az életedre.
2016. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!