Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nő létemre még 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő létemre még 23 évesen sem talált rám a szerelem, akkor már feltétlenül loosernek vagy lelki sérültnek/bogarasnak vagyok elkönyvelhető?

Figyelt kérdés

Nem olyan lány voltam, mint a többi és erre akkor jöttem rá, mikor már minden barátnőm 16 évesen a fiújával volt elfoglalva. Akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert úgy éreztem, hogy nem gáz...16 évesen kb anyám felpofozott volna ha már azon járt volna az eszem, hogy kivel feküdjek le ahelyett, hogy tanulnék. Még igazából 18 évesen sem éreztem gáznak. De mióta betöltöttem a 20-at már nagyon gáznak érzem.

Hogy lehetek ennyire más, mint a többi ember? Pedig én is ugyanolyan ember vagyok, mint a többi, nem különbözök semmiben sem másoktól, mégis mintha egy teljesen más világban élne minden ember, aki engem körülvesz.

Azon gondolkodom, hogy mit rontottam el és hogy? Nem vagyok az a nagy bulizós fajta, de nekem egyetlen olyan barátnőm sem volt, aki bulizós fajta lett volna. Olyan ismerősöm is van, aki életében egyszer volt koncerten és kétszer volt kocsmába egy-egy fél óra erejéig és mégis rátalált a szerelem.

Sokáig azt hittem azért maradok magamra, mert nem vagyok oda azokért a bulikért, amik manapság menők. De rájöttem, hogy messze nem ez az oka, nem kell ahhoz valakinek non-stop partiznija, hogy találjon magának olyat, akivel szerethetik egymást.

A kérdésem elsősorban a hozzám hasonló sorsúakhoz szól. Ti mit gondoltok, mi okozza ezt a sorsot? Mert nekem már fogalmam sincs hol rontom el.



2016. jan. 10. 22:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9! Ha a természetem része lenne nem ellenkeznék ellene és nem tettem volna fel ezt a kérdést.


10! Van úgy hogy valakinek egyszerűen csak ezt hozza az élet. Van egy rokonom, aki jóval idősebb nálam és ő amióta csak ismerem azóta szingli, nem talál senkit pedig kereste állandóan. Viszont már belefáradt és nem keresi, egyszerűen belenyugodott hogy egyedül maradt.

2016. jan. 10. 23:51
 12/20 anonim válasza:
54%

Amíg jól érzed magad szingliként addig nincs baj, de ha szeretnél valakit magad mellé, akkor bizony alkalmazkodni kell a másik félhez. Azt szeretném megkérdezni, hogy voltál-e már szerelmes? Szerintem jó egyedül lenni így könnyebb a saját célok elérése az életben. Ha megnyugtat még nekem sem volt barátnőm, de valahogy nem is akarok egyenlőre pedig volt már pár jelentkező, akik így vagy úgy visszajutottak a fülembe vagy láttam rajtuk, de a saját jellemem azt mondja hogy elösször érjem a céljaimat (diploma, munkahely) majd utána esetleg.

21F

2016. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy te is mondod. Hiába vagy minden nap emberekkel körbevéve, ha azoknál mondjuk az alábbi szituációk állnak fent:


a, kapcsolatban állnak, vagy szinglik, de szerelmesek valakibe, esetleg egyedülállók, de az exeik után vágyakoznak frissebb vagy régebbi szakítás után

b, pl. egyedülállók, de merőben más gondolatok, érzések, motivációk mozgatják meg őket, mint téged

c, továbbra is egyedülállók, de életképtelenek kb, szociális fóbiások, aszciális zavar áll fent náluk, vagy antiszociális jellemek

d, nálad van valami lelki blokk, pszichés eredetű zavar, ami miatt azt érzed, hogy senkivel nem tudsz kapcsolatot kialakítani. Nem árthat egy szakember a biztonság kedvéért. Hátha valami feldolgozatlan sérelem van benned, ami blokkol téged ilyen téren, mint emberi kapcsolatok.

e, egyszerűen csak rossz helyen élsz, kihalt környéken, ahol nem jöhet szóba korban hozzád illő potenciális partnerjelölt.

2016. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Szerelmes még sosem voltam. Voltam már párkapcsolatban egy kis ideig, de nem voltam szerelmes a srácba (mondjuk tett is róla, hogy ne tudjak beleszeretni).

Sokáig éreztem azt, hogy nincs szükségem senkire, jól vagyok így egyedül, csak mostanra már túl sokszor jutott eszembe, hogy valami baj lehet velem. Nőknél nem szokás húszon évesen túl sokat "szingliskedni".

2016. jan. 10. 23:59
 15/20 anonim válasza:

#12 vagyok

Társaságban hogy érzed magad (nem feltétlen a bulihely) mint, aki elvegyül vagy inkább "kívülállóként/megfigyelőként" van jelen? Ha kívülállonként, akkor valószínűleg lenézed az embereket.

Vesd el az egy esély is sok elvet és adj esélyt, ha gáz van még mindig tudsz korrigálni.

2016. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért ellenkezel ellene mert a tudat alatt elutasítod a saját magad által deviánsnak tartott magatartásod. "Bogarasnak leszel elkönyvelve", "looser leszel" vagy "nőknél nem szokás"- írod: ha az emberek nem a szokásokkal lennének elfoglalva hanem kellő önismerettel rendelkeznének akkor sokkal kiegyensúlyozattab életet élhetnének - akár párkapcsolat nélkül is.
2016. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 bandi6891 ***** válasza:
A tinédzsereknek fontos a tapasztalatszerzés a másik nemmel,téged bekorlátoztak,a legtöbb 14-18 év közötti embert is noszogatják hogy tanuljon,de hogy láncra verik nehogy a kialakuló kapcsolatok befolyásolják a tanulmányait?Gondolom anyád nem szól semmit hogy nulla kapcsolatod volt idáig,a lényeg hogy tanulj.Egyébként nem tudom miért de te biztos olyan ember vagy/lettél aki arra hajlamosabb hogy egyedül legyen,hogy ez most betegség vagy mi ahhoz hozzáértő véleménye kell.
2016. jan. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, és hasonlóan érzek, 24 éves srácként. De még azért várok kicsit a csodára. :D

Neten nem szoktál ismerkedni?

2016. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így gondolkodok, bár nekem már volt 2 komolyabb kapcsolatom, de nincs azzal semmi gond, ha ilyen vagy, szerintem sokkal értékesebb vagy, mint a nagy átlag.

29/f

2016. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hmm..mos én is így vagyok, mint te kérdező. Múltkor voltam egy kocsmában, és egy 21 éves srác azt mondta rám, hogy "Hmmm..akkor te öreglány vagy." Mondhatom jól esett.:D
2016. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!