Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok akik pasiknal kezdezményeznek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam hogy pl "környezetben a nők mennek a pasikra " (és nem csunya ember vagyok ) 27 /F de hol segítsetek...

2016. jan. 3. 07:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon jóképűnek kell lenned, hogy egy lány kezdeményezzen nálad.
2016. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Miért nem te kezdeményezel? Nem tudom amúgy hol vannak, nem jàrok el mostanàban sehova se, úgy 10 éve...
2016. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
47%

Ezt leírtam már itt párszor, de mivel ma reggel jó kedvem van a kedvedért neked is leírom.

A Kezdeményezést nagyon máshogy definiálja egy nő és egy férfi. A férfiak számára az a kezdeményezés, ha odamennek valakihez, ha beszélgetni kezdenek valakivel, tehát ha egyenesen kezdenek el valaki felé olyan jeleket kommunikálni, amikből félreérthetetlenül következik az, hogy "ismerkedni szeretnék veled".

A nők egész máshogy definiálják a kezdeményezést. Nekik már az kezdeményezésnek számít, ha egyszerűen ránéznek a férfira, vagy ha elmennek mellette 3 méterrel. Nem vicc. Számtalan nővel beszélgettem már, mind itt, mind a való életben, akiknek társkeresési gondjaik voltak, de emellett ők váltig állították, hogy ők bizony kezdeményeztek, de a férfiak erre nem reagáltak. A női kezdeményezés, vagyis amit ők annak neveznek valójában csak egy csomó indirekt, könnyen félreérhető és nehezen észrevehető gesztus, amikről ők azt állítják, hogy ezek tök egyértelműek, de a bunkó férfiak nem értik meg.

Tavaly szeptemberben volt a gimis osztálytalálkozóm és ott, 5 év után bevallotta egy lány, vagyis már inkább nő, hogy ő mindig is kezdeni akart velem, de én tufa voltam én nem reagáltam rá. Amikor megkérdeztem, hogy ugyan ő milyen módon közeledett hozzám, ő olyanokat mondott, hogy "mindig két üléssel mögéd ültem le" meg "szia helyett hellót köszöntem neked" és csodálkozott, hogy én ezekből nem vettem le mit akar. Az én esetem nem egyedi példa...

Szóval ja, ne csodálkozz azon, hogy nem kezdeményeznek. Hiába állítja azt egy csomó nő, hogy "de hát mi kezdeményezünk", na ja, de amik ők annak gondolnak azt olyan egyszerű félreérteni, mint János érsek levelét.

2016. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
56%
Nőként teljesen egyet tudok érteni az előttem szólóval. És a miértjét pedig hozzá tudom tenni. Egyrészt azért, mert a nők nem akarnak kínos helyzeteket produkálni olyannal, h ők kezdeményeztek (hiszen ez a férfi dolga). Másrészt ha ők kezdeményeznek -látványosan-, akkor olcsónak tűnnek fel a pasik szemében, amit a legtöbb nő nem akar, mert onnantól kiszolgáltatottá válik az "olcsó préda, csak meghúzni akarom" szerepre.
2016. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Akkor ezt kitárgyaltuk. Besz@pta mindkét fél, és egyik sem kapja így meg akit kiszemelt magának, csak a picit nyitottabb szemmel járók :)
2016. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
50%

milyen környezetben?


én kezdeményeztem olyannál, aki félénknek tűnt. később azt mondta, szeret küzdeni egy lányért.


agyrém... pedig nem voltam vele ízéstelen vagy kur vás egyáltalán.

2016. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
6-os, ezt én is beszoptam nem is egyszer. :(
2016. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%

Sehol,én még soha nem láttam ilyet a környezetemben,persze a legjóképűbbeknél nyilván sokan kezdeményeznek,de rajtuk kívül...


Akik nők válaszoltak,mi az hogy a férfi dolga,meg hogy szeret küzdeni? Ekkora marhaságot rég hallottam már,de komolyan.

Pontosan ugyanannyi joga van bármelyik nemnek kezdeményezni,senkinek sem dolga.Az kezdeményezzen,akinek előbb megtetszik a másik,vagy bátrabb.

Nos aki pedig férfiként nem örül annak,ha egy nő kezdeményez nála,vagy egy nő nem örül,ha a férfi kezdeményez nála,az hülye.

Normális férfi örül egy ilyennek,és kihasználja a lehetőséget,hogy ilyen is megtörtént vele.

Persze ha a fent említetteknél kezdeményeznek a nők,ott nem kell csodálkozni,minden ujjukra jut 500 másik nő,biztos majd az érdekli hogy a 501. is őt szeretné...

Szóval ha hülyékkel kezdtek,ne csodálkozzatok.

Ha normálisakkal kezdenétek,nem lenne ez.

És ha többször is előfordult már,akkor valamiért ilyenek kellenek nektek.Ebben az esetben sem kell csodálkozni.

Válasszatok normális,értelmes férfit és mindjárt nem lesz semmi ilyen gond. ;)

24/F

2016. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam még ilyet, te hol?

Gondolom nem a Gubacsi útról volt szó, mert ott ez természetes.

Nem vagy még öreg, de 27 évesen ne várj már tovább a kezdeményező lányokra!

2016. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó: Én vagyok az egyik ilyen nő, és nem cuncipuncimágnes pasiknál kezdeményeztem, hanem normális értékrendűeknél. Legtöbbjüknél elvesztettem még a barátságot is emiatt, holott az illetők megmondták, h akár lehetett is volna belőle vlmi érezték a vonzódást, de így már nem, mert ők akartak lépni. Bonyolult dolog ez...

Ha meg idegennél kezdeményezel tényleg ott van a veszélyfaktor. Az elutasításé is, de az még jobbik eset. Inkább az, h ribikének meg könnyű prédának tart az illető. Nem egyszer volt ilyenben részem, a pasik még az állítólag szeretett barátnőt is megcsalják, mert ez legyezi a hiúságukat és meg is mondják, h lelkifurdijuk sincs. És tényleg nem a puncimágnes pasikról beszélek, tök átlag pasikról még mindig!

2016. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!