Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok akik pasiknal kezdezményeznek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam hogy pl "környezetben a nők mennek a pasikra " (és nem csunya ember vagyok ) 27 /F de hol segítsetek...

2016. jan. 3. 07:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20%

A nők azért nem akarnak kezdeményezni mert jujjj akkor milyen könnyűvérűnek nézhetik őket... és ezzel ki is akarnak bújni a kezdeményezés alól.


A férfiak pedig azért nem mert a nő úgy is a jóképű faszit válassza, és nem pedig őt, és vagy mert már sokszor pofára esett.


A tény az tény, ha jóképű vagy akkor a nők is oda fognak menni hozzád ha nem akkor b**aszhatod.


De vannak normális faszik akik örülnek ha egy nő kezdeményez a nők meg persze természetesnek veszik. Csak az emberek már 2-3 csalódás vagy visszautasítás után már általánosítják mindkét nemet.


Ennyi slussz passz nem kell túlbonyolítani.

2016. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

utolsó,


ahelyett, hogy fújod a magadét, inkább körbenézhetnél, ne menj messze, pl. ebben a kérdésben. jó pár ellenpéldát találhatsz.


vagy csak panaszkodj és panaszkodj tovább, jó lesz az

2016. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
8%
Kedves utolsó mások véleménye ezen az oldalon nem érdekel, itt a legtöbb ember hazudik.
2016. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%

23#


Nem hazudnak, csak borzasztóan ellenségesek a valósággal szemben és képtelenek nemhogy feldolgozni, hanem egyáltalán észrevenni bármit mást azon a buborékon kívül, ahol élnek. Az ő fejükben olyan közhelyek úszkálnak a vákuumban, mint "mindegy mennyit keres, ha szeretni tud az elég", "nem számít a külső, megteszi ha belülről sugárzó szépsége van", a legalapvetőbb emberi pszichológiával sincsenek tisztában és következetesen hülyének néznek mindenkit, aki logikusan akar levezetni valamit.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nagyon kevés olyan nő van, aki nem fél a visszautasítástól, a legtöbbjük retteg attól a szituációtól, ahol neki kell kezdeményeznie, mert azon görcsöl, hogy mekkora szégyen lesz, ha őt visszautasítják. A férfiak nagy része nem fél a visszautasítástól, vagy legalábbis távolról sem annyira, mint egy átlag nő, épp ezért van az, hogy javarészt ők a kezdeményező felek. Egy átlag nő valóságos borzalomnak fogja fel, ha valaki nemet mond neki, mert ő ebből azt vonja le, hogy ő nyilván egy értéktelen selejt és azért nem kell neki, az ilyen helyzetek elkerülése miatt pedig egész egyszerűen nem is teremtenek lehetőséget arra, hogy ilyen szituációk létrejöjjenek. A nők rettentően, már-már ijesztő részletességgel számon tartják, hogy ki és hogyan vélekedik róluk és ezen vélemények alapján értékelik ki saját magukat, persze van egy kis részük, akit ez nem izgat, természetesen mindegyikük ebbe a kisebbségbe sorolja magát. Lényeg a lényeg: félnek a visszautasítástól, mert ők azt egy nagyon degradáló dolognak élik meg, szóval inkább nem is kezdeményeznek, nehogy el legyenek utasítva.


Mindenkit kérek, hogy villámgyorsan pontozzon le, ja és ne felejtsetek el anyuci alagsorában élő örökszűznek nevezni, aki nőből csak felfújhatót látott, hisz mi más lennék, ha nem egy ilyen ember, elvégre érvelni csaj az ilyenek szoktak.

2016. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23: Nem hazugság, hanem borzasztóan negatív itt sokaknak a világképe. Ők valóban így élik meg.
2016. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
15%

24-es.

Csak akkor egy dolog nem világos számomra,akkor milyen jogon várják el a nők,mert sajnos erről van szó a mai világban,hogy a férfiak csak úgy odamenjenek hozzájuk?????

Ha ők sem tudják teljesíteni,és nem tudják milyen érzés,akkor milyen jogon várják el? És miért kéne így is tenni valójában?

24/F

2016. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért is éri meg gyakorin bármilyen kérdésre válaszolni, ha ez lesz a vége.

Kedves pasik.

Mit vártok el egy nőtől. De komolyan. Mit kellene tennie ami nektek jó lenne?

Nem vitázni akarok, csak kíváncsi vagyok.

2016. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
nos en kezdemenyeztem miutan ugyereztem hogy van vibralas. kosarat kaptam es igen rosszul eltem meg es mara rajottem nem tettem rosszat. azota nem tortent semmi koztunk de jobaratok vagyunk. ez mindennel tibbet er legalab is nekem! es igen sok no ugy elimeg ha o lep eloszor konnyu predanak nezik a pasik pedig ez nem igy van. 40N
2016. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

27: Első körben jó lenne, ha nem homogén egészként gondolnál mondjuk az itt válaszoló férfiakra. Ahány ház, annyi szokás, mindeninek más a jó és más a kívánatos.


Nekem az a jó, ha keresi a társaságomat (akár neten, akár élőben odajön hozzám, ha meglát), de nem hív el randizni, hanem mondjuk meghagyja azt a feladatot nekem. Esetleg ha nagyon nem veszi a lapot, akkor vezessen rá arra, hogy elhívjam (például: jajj de jól esne most egy fagyi... semmi válasz... csak kár, hogy nincs aki eljönne velem... ja jó, akkor én meghívlak). Érted?

2016. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

29-es


Tökéletesen leírtad azt, hogy mindenki más, mindenkinek más a jó.

Innentől kezdve nem értem mi a gondja sok embernek.

Valakinek ez a jó, valakinek pedig az. Ennyi.


Egyébként amit leírtál mind szép és jó, de ez is a te verziód. :)

Van akinek ez se elég, de van akinek már ez is sok.


Embere válogatja. Ezért is írtam korábban, hogy kezdeményezésnél is van olyan aki mer kezdeményezni és van aki nem.


De azért ítéljük el a másikat mert olyan amilyen?


Mint korábban írtam én már kezdeményeztem csókkal egy pasinál. Sajnos az általad leírt jelekből az illető nem értett. Pedig mondtam neki nem is egyszer, hogy én csak akkor megyek kávézni valakivel, hogyha akarok tőle valamit, és vele mentem többször is. Sőt még volt, hogy én hívtam el inni. A végén pedig már konkrétan rákérdeztem, hogy hogyan gondol rám. Sőt még azt is mondtam neki, hogy én nem fogom őt leállítani, ellentétben az egyik másik nálam próbálkozó sráccal. De semmi. Valahogy nem mert lépni. :) Ezek után pedig már nem tudtam mit tenni, minden mindegy alapon felpattantam és megcsókoltam.

2016. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!