Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok akik pasiknal kezdezményeznek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam hogy pl "környezetben a nők mennek a pasikra " (és nem csunya ember vagyok ) 27 /F de hol segítsetek...

2016. jan. 3. 07:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 50+ nő vagyok. Az én fiatal koromban nem volt gond ha egy lány kezdeményez, legalábbis az én tapasztalatom szerint. Aki tetszett, vagy felkeltette a figyelmem, minden további nélkül megszólítottam, beszélgetést kezdeményeztem. A mosoly és a humor mindig bevált, nem emlékszem elutasító viselkedésre. Volt akivel 4 évig tartott ezután a kapcsolat. Ha észrevettem egy férfi figyelmét és szimpatikus volt ránézésre, tehát tisztasága, öltözete, viselkedése nem adott okot az elutasításra, akkor egy mosollyal egybekötött fejbiccentéssel adtam tudtára-nyugodtan megszólíthat, közeledhet.Nem tudom a mostani fiatalok körében miért ennyire bonyolult ismerkedni! Talán egy kicsit lazábban kéne, nem begörcsölni már a kezdésnél.
2016. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
44%

10-es.

Te tényleg nagyon buta emberekkel kezdhettél,mert ilyet egy normális,intelligens férfi nem csinál és nem mond.

Tehát tényleg az ilyenek után érdeklődsz,a bunkó,buták iránt.Ez már a te dolgod,csak mondom.

A másik,nem lenne nehéz ismerkedni,csak meg sem akarják ismerni egymást az emberek,hanem csak felszínesen ítélkeznek a másikról 1 mp alatt úgy,hogy semmit nem tudnak róla... és ezt főként a nők csinálják,mert ugye ők válogatnak orrba-szájba általában...

De hallottam már vissza véleményeket,amiket olyan emberek mondtak rólam,akik 2 mondatot nem beszéltek velem soha,de negatívan ugyanúgy elítéltek. Pedig a teljes ellenkezője vagyok annak,mint amit mondtak rólam...

24/F

2016. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom most is a gazdag barátjukkal kufircolnak.
2016. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
44%

12-es: Igen, ez így van, tényleg bunkók. Csak elsőre látszanak normál értékrendűeknek.

A második részével a hozzászólásodnak viszont már nem értek egyet, u.is Te sem vagy különb azzal, h kimondtad, a nők csinálják azt, hogy első másodpercben ítélkeznek. Ki kell hogy ábrándítsalak: A férfiak is. Sőt. Szóval maradjunk annyiban, h az emberek egy része. Nem a férfiak és nem is a nők.

2016. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
47%

Én sohasem kerestem párkapcsolatot, valószínűleg ezért is volt, szinte egész életemben.

Barátkozni kell emberekkel, akár férfi, akár nő, nyitottság nélkül semmi.

És a nők egy részével meg egészen messzire eljutott ez a folyamat: az a kapcsolat.

De sohasem azzal indul, hogy na, akkor ő lesz az Ő.

2016. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy a nők is neveznek elég kis dolgokat kezdeményezésnek, de ugyanígy a férfiak is.

Szóval ez mindkét nemnél oda vissza igaz.

Én találkoztam már olyan pasival aki nem kezdeményezett nálam, csak nézett, és találkoztam olyannal is aki mert kezdeményezni.

Ugyanígy nálam is volt akinél nem mertem kezdeményezni, de volt olyan is, akinél én kezdeményeztem.

Mielőtt valaki belekötne, úgy kezdeményeztem, hogy megcsókoltam, csak szólok. :)


21/N

2016. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
20%

14-es.

Egyetlen dolgot hagytál figyelmen kívül.

Kérdezz csak meg akár a környezetedben vagy bárhol nőket,ránézésre hány férfi jön be nekik úgy alapból.

Majd kérdezz meg férfiakat is,hány nő jön be nekik elsőre.

Hatalmas eltérések vannak a számok között.Nőknek 1-2% tetszik,tehát 100-ból 1-2.

Férfiaknál ez minimum 30-40%,tehát 100-ból 30-40,de ez a minimum hangsúlyozom.Nálam pl. ez a szám 70-80%,de nyilván van olyan férfi,akinek meg sokkal kevesebb.

És itt van a lényeg,mert valóban alapjáraton mindenkinek valamennyire fontos a külső,de nem mindegy hogy mennyire.És mivel a nők általában válogatnak,ezért írtam ezt,és a számok alapján,látszik mennyire...

Ez a valódi probléma.És mint tudjuk kik tartoznak bele abba az 1-2%-ba.Jóképű,izmos,bunkók.És ennyi. Akik feltűnőek,hangosak,buták.

Érdekes módon,egyetemen jómagam és van pár ismerősöm,nem nézünk ki rosszul,adunk is magunkra stb.,értelmesek vagyunk és lehet velünk beszélgetni kb. mindenről,de érdekes módon hozzánk egyetlen egy nő sem jött oda,hogy na akkor beszélgessünk vagy bármit.Pedig ott vagyunk bent nagyon sokszor,bármikor szívesen látnánk köreinkben nőket.

Ehelyett látjuk,hogy a büfé környékén inkább kávézgatnak,és beszélgetnek,flörtölgetnek a bunkó,jóképű hülye gyerekekkel,akikkel nem tudnak két értelmes mondatot sem beszélni,de legalább helyesek.És a nőknek ez pont elég úgy vettem észre.

Nem az számít,ki milyen ember,csak hogy milyennek született...

24/F

2016. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem hiszen, h a nők válogatósabbak lennének, mint a férfiak. Bár.. de... mégis... :)

Magamon látom, h mégis igazad van! Én is válogatós vagyok. Tegnap is nemet mondtam nem kevés embernek akivel chateltem badoon és végig volt sértve miatta. Miért? Beszélünk, beszélünk és minden harmadik megnyilvánulásuk szexuális jellegű volt annak ellenére, hogy az előző mondatom tök semleges volt. Nyilvános helyen randizni nem akarnak... Hát persze, h nem folytattam tovább. Akkor válogattam. Tehát válogatós vagyok, mert a pasik 90%-át ki lehet szűrni így!

A másik ami nekem nagyon fontos, h az illető nagyon udvarias kell, hogy legyen. Én tojok a pénzre meg az egzisztenciára, mert nem pénzért szexelek vlkivel (bár ha hiszed, ha nem, ajánlott már nem is egy pasi wellnesshétvégét szexért cserébe...). De ha nem udvarias, akkor azt is kiszűröm. Akkor most válogatós vagyok úgy érzem.

Pedig ezek szerintem alapkövetelmények kellenének, h legyenek.

2016. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
23%

Azért ha valaki úgy érzi, hogy ribizlik vagytok akkor nem hiszem, hogy csak egy könnyed csevegést kezdeményeztél.


Én is 27 évesen azt mondom, hogy az olyanoktól mentsen meg a jó Isten, akik már az első randin le akarnak smárolni és le akarnak velem feküdni. Ez nem kezdeményezés, hanem már rám mászás és ettől én nem megijedek, hanem kiábrándulok a lányból.


Én csak annyit várok a lányoktól, hogy ha bejövök nekik, akkor ne trükközzenek, hanem akarjanak velem beszélgetni. Mosolyogjanak, jöjjenek oda hozzám ha meglátnak valahol az utcán. Nem vagyok hülye ember, hamar venni fogom a lapot és elhívom őket valahova. De az, hogy például a szeme sarkából néz állandóan? Ki a tököm fogja észrevenni? Főleg, ha fel sem merülne bennem az, hogy kezdeményezzek nála.


Egyébként amit a 11-es mondott, az tetszett. Úgy kéne történnie a dolgoknak.


18: Nem vagy válogatós ezek alapján; de valami azt súgja, hogy nem csak ezen kritériumok alapján válogatsz (gyakorlatilag, hogy kvázi ne akarjon egyből megfektetni).

2016. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
44%

18-as.

De ezek már belső tulajdonságok,amiket említesz.Ezek már más kérdések, az a helyzet.

Én csak a külső alapjára helyeztem a hangsúlyt.Amiket leírtál,azok nem ide tartoznak.

És pont azért,mert a nők külső alapján szelektálnak ilyen módon,tehát 1-2% jön be nekik,és csak utána jön az hogy az 1-2%-ot akarják csak megismerni kizárólag, úgy,hogy a belsőről még szó sem esik...

Ja és ha a nők udvarias férfiakat szeretnének,ahhoz nekik is úgy kellene viselkedni.Tehát kedvesen,normálisan,nem bunkózva,flegmázva, hanem bizony megdicsérni őket,biztatni őket,hogy legyenek ilyenek,vagy maradjanak ilyenek,mert ők értékelik ezt.

Mert én ide tartozom,udvarias vagyok nagyon is,előzékeny,de úgy vettem észre semmi értelme nincsen.Miért? Mert akikkel idáig találkoztam nők,kinevettek érte,vagy elküldtek elég durván...

És manapság ha körbenézek az látszik,hogy aki bunkó és le sem szarja a nőket,annak millió számú nője lehet.

Aki pedig törődne,és foglalkozna velük,udvarias lenne,nos nekik pedig 0 db nő jut... Ezt saját bőrömön látom és tapasztalom,de ismerőseim is akik hasonlóak,ott is ugyanez van.

24/F

2016. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!