Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tabu a haver exe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a haver exe a pasiknál?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem az.
2015. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert tabu. Például hogyan lehetne úgy közö programot szervezni, hogy az exed ott vigyorog?
2015. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na vajon miért? -.-


#2 jól mondja egy pl

2015. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálam nem az! én is össze jöttem a barátom volt nőjével de azért megkérdeztem hogy mit szólna hozzá ha össze jönnék vele azt mondta áldásom rátok :)
2015. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:56

Soha nem fogom megérteni, hogy a szakítás után miért kéne zsigerből gyűlölni egymást. Az exemmel nem járunk össze csak úgy, de ha pl a barátnőmmel összejönne, semmi problémám nem lenne vele, hogy egy társaságban járjunk el ide-oda.

Mostani barátommal szakítófélben vagyunk, de ő is meg a haverjai is biztosítottak róla, hogy ugyanúgy mehetek velük bulizni, nem akarnak megszakítani velem minden kapcsolatot.

2015. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud szépen szakítani.
2015. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

igen vannak akik ezt mondják belül meg szenvednek (...) ki tudja h milyen döntést hoztál igazából?

2015. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mért te rárepülsz a barátnőd exére?
2015. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Mert az, és kész.
2015. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok.


Valaki magyarázza már el, hogy miért kéne tabunak lennie.

A baráti körömben ezekből sosem volt probléma, sőt.


Azt elhiszem, hogy van akinél tabu, mert mondjuk a legjobb barátja nem éppen szépen ment szét a lánnyal és nem akarja egy társaságba őket, de ez nagyon nem általános. Én még nem is találkoztam ilyen esettel.


Alapjáraton nem tabu, az, hogy van aki azt csinál belőle az más kérdés, de akkor már megint általánosítunk, gondolkozás nélkül pontozunk...

2015. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!