Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új divat vagy viselkedésforma a pasiknál? Ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem egy sráccal minden jól alakult, úgy tűnt komoly lesz a dolog, tök jól éreztem magam vele,tetszett is nagyon, már kezdtem volna elengedni magam mikor azzal a dumával, hogy ő nem érzi azt a pluszt, ami egy párkapcsolathoz kell végül lelépett.( ezt kb. egy hónap után, miután elvitt Horvátországba, meg vasárnapi családi ebédet főzött, meg folyton ide-oda cipelt, pl. munkahelyemre is elvitt stb..nagyon gavallér volt). Na mindegy, ezt történt. Most mesélt két kolléganőm is hasonló dolgot, ők is így jártak kb.a két kolléganőm mondjuk már idősebb, negyvenes éveik közepén vannak, én 33 vagyok, de a sztori, amit meséltek kb. eszerint a forgatókönyv szerint zajlott le náluk is. Az lenne a kérdésem, hogy miért csinálják ezt a pasik? Szerintem a második találkozó után már lehet tudni, hogy mit akarsz egy nőtől/férfitől..egyszerűen nem fér a fejembe, hogy minek másznak bele az ember családi életébe, ha nem gondolják komolyan. Ha meg tudják, hogy nem gondolják komolyan, akkor miért nem keresnek olyan nőt, aki szintén nem gondolja komolyan. Miért kell a jóhiszemű nőket átverni, kihasználni, stb? Én két éve vagyok egyedül és azóta ez a második ilyen eset, és a kolléganőim is többször tapasztalták már ezt. Ezek a férfiak nem mernek elköteleződni v. csak a szexre hajtanak? Kezdem kicsit tendenciának látni ezt a viselkedést most már..:(

2015. okt. 8. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
"Megmérettettél és könnyűnek találtattál."
2015. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy-két találkozás alatt nem lehet eldönteni, hogy milyen lesz késöbb a kapcsolat, egyzserüen rájött az illetö, hogy közelebbi ismeretség alapján mégsem megy a dolog.
2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves volt veled, oké. Elvitt ide-oda, de lehet meglátot valamit ás kiábrándult.
2015. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha Te a második randin tudod, hogy alkalmas-e férjnek, akkor ez volt a baj! Az csak szex ami egy hónapon belül történik. Utána már lehet vonzalom. De a nagy szerelem, sokkal később derül ki, tisztázodik.

Persze ettől még a hormonok dúlhatnak aznap este is!

Mint nálad!

2015. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4 ugyanilyen esettel kellett szembe néznem, szerintem vannak olyan pasik akik megunnak valakit ha már megismerték.. vagy nem is tudom. Nekem főleg arról nyavalyogtak eddig, hogy nem szerelmesek 2 hónap után.. én sem voltam az de nem nagyon értem miért is nem lehet csak jól érezni magad valakivel és hagyni az érzelmeket későbbre.
2015. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is most éltem meg egy ilyet, egy 23 éves sráccal, szóval elég korán kezdik. :D

Az a vicc, hogy engem kb 2x kosarazott ki, hogy legyünk csak barátok, és elsőre ő "jött vissza hozzám" és kezdte újra ezt a seveled-senélküled kapcsolatot. Mert mi nem voltunk együtt hivatalosan, egy párként, de mégis úgy viselkedtünk 4 hónapig, mintha azok lettünk volna. (Szex nem volt, ő sem, és én sem akartam érzelmek nélkül - végül már csak nála hiányzott az a nagy szerelmes érzés). Heti 3-4x találkoztunk, 4-6 órákra, minden nap beszéltünk, mindenhova magával cipelt engem is, azt akarta hogy legyek vele mindig, mindenhol. Tervez(ett) velem programokat, stb.

Erre megint kikosarazott, hogy nem érzi azt a pluszt, most már inkább barátságot érez, mint "többet barátságnál" érzést. De azt akarja hogy legyünk barátok - mondtam hogy én ezt így nem szeretném. Ehhez képest, 4 nap szünet után, ír minden nap megint, mesél, hogy mi van vele, miket csinál, stb.

Ki érti ezt? Az tuti, hogy beszélni fogok vele, mert nekem nem megy a barátság.

2015. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Tapasztalt férfiként én is éltem meg hasonlókat nőkkel. Ugyanezzel a szöveggel tették be az ajtót.

Tulajdonképp nincs evvel semmi baj! Ahogy mások is írták, néhány randi, néhány hét, néhány hónap alatt nem mindig lehet megismerni egymást annyira, hogy valódi komoly kapcsolat alakuljon ki.

Én magam a gyors döntések embere vagyok, ám nem mindenki az. Azt a bizonyos pluszt az ismerkedés elején érzi az ember, ha pedig továbbra is fenn áll, akkor az szerelem. Aki hosszas randizgatás után sem érzi, az valóban jobb, ha véget vet a dolognak.


Kedves kérdező! Igen. valóban sok pasi csupán a szexre hajt! (Ugye ez nem újdonság számodra?)


Kedves hatos hozzászóló!

Jól értelmeztem, 4 hónapig "jártatok" szex nélkül? Csodálod, hogy vége lett a dolognak? :-o

Ha valóban akartad volna a pasit, akkor kívántad volna, tehát érdemes lett volna elcsábítani. A férfinak sokszor az jelenti a plusz érzést, ha a nő csábító, szexin izgató, amiért bármit megtenne. Térden vagy négykézláb mászna előtte, csakhogy megkaphassa.

Nekem úgy hangzik ez az egész, mintha régi házasok panaszkodnának, kiégtek, már minden tűz nélkül élnek. Nem együtt, inkább csak egymás mellett. Úgy csinálnak, mintha egy pár lennének, de ez csupán színjáték a külvilágnak.

2015. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nők sem jobbak kérdező! :D
2015. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem az eljárással, meg az időhúzással van gondom, meg ezzel a gyökér-üzemmóddal..hogy magyarázat nélkül lelépnek. Ez az illető is csak azután írta meg az indokát, miután magyarázatot kértem miért nem jelentkezett két napig..ahelyett, hogy elmondta volna személyesen, hogy mi a problémája. Meg azért zavar ez az ügy eléggé, mert én már az elején elmondtam mit szeretnék, és azt is, ha nem akar komolyat, akkor inkább ne..de csak átvágott..:D Nem szeretem a jellemtelenséget, se férfiben, se nőben..:(
2015. okt. 9. 17:34
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem ebben semmi kivetni való nincs, 1-2 találkozás után max annyit tudsz eldönteni, hogy szimpatikus-e annyira a másik, hogy tovább találkozgass vele! A valódi megismeréshez hónapok kellenek, de akár év is. Ehhez pedig nyilván kellenek a közös programok, más kérdés, hogy amíg pl. nem vagyok teljesen biztos a dolgomban addig a családi programokat, szülőknek bemutatást nem ejtem meg, mert az hülyeség.

Ez van, ez nem hülyítés, egyszerűen az embernek idő kell míg rájön kit is keres igazán, ehhez pedig meg kell ismerni igazán a másikat, ebbe a szexet is beleértve és 1-2 találkozásból ez nem megy. Persze ilyenkor szarul esik a dolog, mert az egód piszkálja, neki nem kellettél igazán, majd kellesz másnak.. vagy lehet a következő pasit aki szimpatikus te ejted 2 hónapi ismertség után, mert nem az lesz akit keresel.

Dobtam lányt én is 3 hónapi "járás" után és engem is dobott nő 2 hónap után, ez benne van a pakliban. El kell tudni fogadni.

28F

2015. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!