Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyek azok a ruhamárk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyek azok a ruhamárkák amikből már gondoljátok, hogy "pénzes" a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyek azok a ruhamárkák amikből látszik, hogy egy egyetemista srác pl. elég "pénzes"?

Gondolom Tommy Hilfiger-nél kezdődik meg stb, de azoknál olyan kicsi a márkajelzés, h gondolom messziről nem veszitek észre?!



2015. okt. 6. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem ezek semmit nem mondanak. Én sem dobok ki pénzt feleslegesen egy feliratra, mástól sem várom ezt el.
2015. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:))))) kellene inkább dolgozni s úgy megélni, nem eltartott lenni.


Nem mindenki aki pénzes ad ilyenre, s turkálóból is lehet márkást venni.

2015. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Márkás ruhát turkálóból is lehet szerezni vagy tele van a város hamisítványokkal, de a cipő és az öv árulkodó lehet.
2015. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha agyonütsz sem mondom meg ránézésre egy övről, hogy mennyibe került :D
2015. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem a pontos árát kell megmondani. Ha váltogatja, passzintja a ruházatához az igényes, szép, jó állapotú bőröveket akkor valószínűleg telik neki egyebekre is.
2015. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelnek a márkák, és ebből nem tippelek senkinek az anyagi helyzetére, mert lehet valakinek ilyen ruhája úgy is, hogy gyűjtött rá, ajándékba kapta, munkáltató biztosít ruhapénzt, mert elvárás, de még túrkálókban is ki lehet fogni ezt-azt, ha valakinek szerencséje van, sőt, ott az eBay és társai, kuponok, amik segítségével kedvezőbb áron juthatsz hozzá akár márkásabb darabokhoz is.
2015. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneken mindig röhögnöm kell. A férjem, mikor megismertem, kb. 10 éves pólóban és farmerben volt és rossz volt a hátizsákján a cipzár. Szimplán mert letojja az ilyen külsőségeket. Millió felett keres havonta. Csak nem aggatja magára a pénzt, mint a karácsonyfadíszt. És igaza is volt. Így olyan nőt talált, akit tényleg nem ez érdekel.
2015. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha én annyira tehetős lennék, a fogaimat tetetném rendbe először, egy nekifutásra. Aztán gondoskodnék róla, hogy anyám szakszerű kezekbe kerüljön, ha megöregszik, mivel én nem fogom tudni biztosítani számára az állandó felügyeletet, ha arra lesz szükség. Aztán beruháznék egy akkora lakásra, amiben már berendezhetek egy önálló könyvtárszobát, megtanulnék varrni úgy, hogy pénzt is kereshessek vele. Tennék félre nyugdíjas éveimre, többet utaznék, komolyabban foglalkoznék a papagájokkal.

Nekem ezek többet érnek, mint egy márkajelzés.

2015. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy nem a ruha teszi az embert?


Egyébként akinél így akarsz bevágódni, arról jobb ha tudod hogy "drága lány" lesz a számodra, a márkás ruha aprópénz lesz ahhoz képest, amit majd fenn kell tartanod évekig, luxus étterem, neves autó, ékszerek, divattervezők ruhái, drága ajándékok, ezek nélkül az ilyen lányok nem nagyon fognak veled bármit is kezdeni.

2015. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyira szánalmas, hogy némely embert ez érdekli. Engem hidegen hagy hogy hord -e az illető Tommy Hilfigert vagy sem... Bár lehet hogy csak én vagyok maradi....
2015. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!