Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti h gondoljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti h gondoljátok, szerintetek esélyes egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Na szóval:- Ha egy pasiba szerelmesek vagytok,akkor lehet nálatok egy olyan srácnak esélye akit eléggé kedveltek és régebben még szerelmesek is voltaTOK BELÉ?
2010. febr. 8. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ha másba vagyok szerelmes, akkor nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, ahol nem is őt szeretem.
2010. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a srác akibe szerelmes vagy NEM SZERELMES TE BELÉD?? NAHH ÍGY NEM VÁLTOZIK?
2010. febr. 8. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok másba, akkor tök mindegy h régebben kedveltem-e a pasit, semmi esélye.
2010. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem változik, mert én akkor szerelmes vagyok, és a föld felett 10 centivel járok, és csak az érdekel, akit szeretek. Nem voltál még szerelmes?
2010. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most is őrülten szerelmes vagyok ebbe a csajba!
2010. febr. 8. 17:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Várom az ötleteket még!
2010. febr. 8. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, lányként ;)

Az az igazság, hogy tavaly év elején szerettem meg a fiút, aki viszontszeretett, egy idő után azonban elfelejtette, hogy mik fűzik hozzám, és valamiért elhidegült tőlem... Lehet, hogy zavarta a felhajtás, amit az osztálytársak rendeztek körülöttünk? Nem tudom... Mindenesetre jóban voltunk, szerettem vele beszélgetni, aztán egyszer csak megszakadt minden. Kérdeztem tőle, hogy szeret-e még, de nem felelt.

Most újra osztálytársak vagyunk, egy középsuliba járunk, és nekem eléggé tetszik egy srác, nemrég azonban észrevettem, hogy a fent említett fiú (aki régen kedvelt), furcsán közeledik felém. Sokszor néz engem, ott van, ahol én is... És én igazán ezt nem szeretném. Mert jól esik, meg minden, de csalódtam benne, és nem akarok még egyszer bedőlni neki. Értékelem valamennyire, de nem akarok belemenni a dolgoba, ezért nem jelzem neki, hogy észrevettem a viselkedését. Még csak barátok sem vagyunk... :S

Persze nagyban megkönnyíti a dolgomat a harmadik fél, a szimpi srác. Ő elfeledteti azt, amit a régi a felszínre hozott. És ez így van rendjén.

Ha hasonló szituációban vergődsz, szerintem hagyd a csajszit, lesz majd más, akit szerethetsz. Ha ettől eltér az esetetek, akkor fejtsd ki bővebben a történteket, úgy könnyebb segíteni :)

15/L

2010. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze mért ne. lehet h épp rád van szüksége h elfelejtse a mostanit :D amúgy meg egy szerelmet nem lehet csak úgy elfelejteni, ott van belül elásva.. hajts rá.. nyomulj.. próbáld meg 17/L
2010. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!