Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez így esélyes? (hosszú)

Figyelt kérdés

Kedves Lányok! :D (És fiúk, de leginkább lányok)


A kérdés nem azért fogalmazódott meg bennem, mert egy beleszületett utolsó szerencsétlen lúzer vagyok, hanem szimplán kíváncsi, viszont számomra fontosak lennének a normális válaszok.

Szóval, adott két testtípus:

Az egyik az, amikor valaki tényleg szépen ízlésesen ki van úgymond 'gyúrva' (igen tudom, gyúrni csak a cigányok szoktak:D). De a lényeg, hogy látszik rajta, hogy van ott valami.

A másik típus az, amikor a srác kondizik meg minden, sportos, de mégis vékony. Szóval itt most gondolok magamra. 19 éves vagyok focizok (szóval rengeteget futok) ráadásul az anyagcserém is gyors. Ezek azért fontosak, mert bár tényleg látszik rajtam, hogy van izom, szóval szálkás vagyok, de szvsz vékony.

A karom 32-es, jómagam 178/65 vagyok 0 felesleggel, viszont (mint már mondtam) mindenki azt mondja sportosnak tűnök inkább, mint sem vékonynak.


Elnézést, ha hosszú, de ezt oldalakon keresztül tudnám még taglalni, hogy ténylegesen értsétek, de remélem ennyi is elég.


Köszönöm a válaszokat!


19f


2011. szept. 5. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:

ÓÓ és a fontos kérdés:


Melyik inkább a 'nyerő'?

[link]


kb így nézek ki.

2011. szept. 5. 14:05
 2/9 anonim ***** válasza:
lőjjőn le valaki
2011. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jah és a kérdés inkább a 16-19 éves átlagos, szép lányok felé szól.

És még egyszer bocs, hogy ilyen sok részletben küldöm a dolgokat.

2011. szept. 5. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha edzenél, jó alakot lehetne kihozni ebből a testből!:)

...biztos hogy te vagy a képen?

2011. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod kaptad a like-ot ;)
2011. szept. 5. 14:11
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves: 14:11


Nem a képen nem én vagyok, hanem Nani! Egy portugál labdarúgó.

Csupán példának raktam ki. Nyilván nem teljesen ugyanígy nézek, ki, de 70%-ban igen és szigorúan a testre vonatkozik.

2011. szept. 5. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy a volt barátom vagy?:DDD

csak mert ő is 19 éves, 178 cm magas, 65 kg :DD és szintén vékonyka. egyébként nagyon sok lánynak bejön az ilyen alkat :) nem kell kigyúrt terminátornak lenni ahhoz, hogy arányos és jó tested legyen :)

18/L

2011. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen srácok (is).

17/L

2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves, ma 14:39!


Nem hiszem, hiszen a volt barátnőm kb egy szót nem tudott helyesen leírni. És ő most 17 meg rajta kívül más nem volt, de már vége jó ideje :)

2011. szept. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!