Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha nagyon egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Egyébként már rájöttem, hogy alkalmatlan vagyok arra, hogy kapcsolatom legyen, ezt nem azért mondom mert siránkozni akarok, ez tény.
2016. okt. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitalálom, most azt várod, hogy kérdezzek rá miért vagy alkalmatlan, hogy aztán panaszkodhass arról mennyire rossz neked. Bocsi, mára már elfogyott belőlem a sajnálat, az utolsó gramm sajnálatomat egy földre leesett margherita pizzának adtam.
2016. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Modern korunk egyik legnagyobb betegsége a magány azért. Arra vagy alkalmas amire alkalmas akarsz lenni! Tessék kicsit küzdeni a céljaidért, megéri! ;)
2016. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
érzelgős kis nyafogógép vagy.... inkább meghalsz minthogy megismerd a világot... megérdemled
2016. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tanultad meg, hogyan találd fel magad, hogyan koncentrálj más szükségletekre, miközben a társas szükségleteidet időben eltolod. És persze mikor egyedül vagy, akkor is van módja, hogy felkészülj rá, a következő társas találkozásod már sikeres legyen, és képes legyél barátságot-párkapcsolatot kialakítani. Lehet tanulni ezeket, millió kommunikációs-önismereti-stb könyv létezik, gyakorlat pedig mindog is csak rajtad múlt, mennyire mozdulsz ki a komfortzónádból, stb...


Szóval ha itt rinyálsz, annak semmi értelme. Ha annyira bánt a magány, ráírhatnál akárkire beszélgetést kezdeményezni még itt is...

2016. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!