Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik irreális párosítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik irreális párosítást várnak el, azok miért csodálkoznak, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Sok férfi arra panaszkodik, hogy nem talál egy kedves, csinos, szép, okos barátnőt.

Na de könyörgöm, kicsit irreális párosítást akarnak.

Külsőre legyen tipp-topp, belsőre pedig legyen olyan, okos, intelligens, amilyen egy felszínes kirakatbaba sosem lesz.



Persze átlagos nem kell nekik (aki nem csúnya és még értelmesen el is lehetne vele beszélgetni) és nem értik miért vannak egyedül.


[link]


2016. okt. 10. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10


Tinikorban sincs. Akkor ezek a dolgok dominálnak:


- mennyire "menő" a férfi (pl. ha focista/sportoló vagy garázsrocker az de menő)

- tud-e fizetni mindig

- "macho a dumája"



Ezek se éppen hagyományos értékek...

2016. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A miheztartás végett fontos megjegyezni, hogy a tudnodkell egyike a szánalmas kamauoldalaknak tele hülyeséggel, szóval erősen fenntartással kell kezelni mindent, ami ott megjelenik. Abszolúte nem biztos, hogy a leírásban bármi is egyezik a valósággal - legalábbis a háttér, hogy kicsoda írja ezt a levelet.
2016. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értem miért olyan nagy elvárás, hogy ne legyen belsőre egy beképzelt buta liba valaki és valami elfogadható értékrendje legyen, ne az amerikai filmsztárokhoz hasonló pasit keressenek külsőre is meg anyagilag is, ez itt Magyarország és nem mindenki Brad Pitt könyörgöm.

A külső az meg másik dolog, senki nem tehet arról ahogy kinéz, persze az ápoltság és igényesség elvárható lenne, és az is, hogy lehetőleg adjon a külsejére. De ha valakinek előnytelenebb a külseje, akkor ne is várja el, hogy nála kategóriákkal jobban kinéző társa legyen..

2016. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy csak ezt veszik észre, mert mintha a duci nők egy része, nem a sportos, jóképű pasikat keresnék. :)

Amúgy nekem oly mindegy, csak adjon magára a nő, sőt! Tovább megyek: nem szeretem azt, ha valaki kínozza magát, csakhogy szép legyen.

2016. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én annyit fűznék hozzá, hogy teljesen így van ez, ahogy a pasas leírta. Szó sincs itt az átlagos nem elfogadásáról. Egy részről, mert az átlagos mindenkinek mást jelent, másodsorban pedig miért kéne beérnie egy agyatlan mai tyúkkal, ha ő férfiként többet tud nyújtani ennél és határozott elképzelése van arról, hogy ő milyen nővel érezné harmonikusnak a kapcsolatát?

Attól, hogy valaki igényes, nem azt jelenti, hogy "nem éri be az átlagos nővel", mellesleg ha ilyenek az átlagos nők, akkor inkább kimegyek szörfözni a sivatagba...

2016. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Van benne igazság. De mi van azokkal, akik szintén direkt már nem járnak bárokba,meg diszkóba(nem is az a korosztály már!), csak néha 1-1 étel/italfesztiválra,amikor jó idő van,vagy koncertre,kiállításra???? Akik már próbálták a netes ismerkedést, nem is egyszer, több párkapcsolat van a hátuk mögött, és már tényleg nincs lehetőség sehol sem ismerkedniük.


Most a legújabb módi a konditeremben való ismerkedés. Hát nem kössz!

2016. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én örömmel lefogadnék egy nem csúnya bnőt akivel értelmesen el lehetne beszélgetni is.. a gond ott kezdődik, hogy ők is a szőke hajú herceget keresik fehér lovon.
2016. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10-es, azért, mert az érzelmek szhart sem érnek. Én is szerelemből házasodtam, azt most is egyedül vagyok. Elcseszem az időmet.
2016. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A cikkben a pasasnak sajna igaza van,mondom nőként.

Viszont mindkét nemből van olyan,akinek hatalmasak az elvárásai.

2016. okt. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!